Stu• 18 июня в 09:15

Потяг Київ-Хелм #19

Хто останнім часом їздив потягом Київ - Хелм номер 019? Він має прибувати в Хелм о 5.44. Підкажіть чи не запізнюється він зазвичай? Бо треба спланувати подальшу подорож)
taro70• 18 июня в 09:34
Їхала 03.06.25. Не запізнився. Все вчасно.
Tatyana_1975• 18 июня в 09:41
Я, щоправда, минулого року їхала. Потяг вперше запізнився на 3 години, купляли нові квитки електричка, потім ще одна. Нікого не хвилює, що і у якої залізниці пішло не так. Купа людей, які на літаки не встигали, були в паніці.
Це так, ліричний відступ про те, що бувають ситуації нктипові, але їх також члід враховувати
Santander• 18 июня в 09:55
В мене досвіду запізнення цього поїзду немає, в т.ч. позавчора ним їхала, але це дорога, все потрібно планувати з запасом.
автор Stu • 18 июня в 11:49
Ответ дляtaro70
Дякую ❤️
автор Stu • 18 июня в 11:50
Ответ дляTatyana_1975
Та от я теж в минулому році їхала, запізнився на годину десь, і добре що мала запасні квитки на подальші потяги...
автор Stu • 18 июня в 11:50
Ответ дляSantander
Дякую ❤️
Tatyana_1975• 18 июня в 20:45
Ответ дляStu
На годину, то ще нічого, а от три.... але, то була вже нестандартна ситуація (нам сказали, що так, що попепедній потяг ге чекав, то вперще). Але таке ’вперше’ таеож не слід виключати і бути готовим