А я с Рио-де-Житомира!• 18 июня 2025
У вас є правило, що деякі продукти — тільки на свята?
НеГолосую• 18 июня 2025
Ответ дляПешеходик
Нет, но иногда думаю,что это удобно,потому что стирается грань между каждодневным и праздничным. Это касается и одежды
Плюс.раньше на праздник готовили какие- то блюда, было ожидание праздника. А сейчас люди пресыщены...
Шотуткоїться?• 18 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Оце ви даєте, такого совкового сміття в голові тримати - це ж мабуть нелегко з цим жити?
а що саме совкове? Ікра на Новий рік? При совку ікри в нас не було в принципі, ні на свята, ні просто так... Паски і кагор взагалі з 2000рр з´явилися, як стало модним ходити святити...
Чи то що олівє псує фігуру? Але він реально дуже калорійний, совок тут взагалі до чого?
Така бойова Я• 18 июня 2025
Ответ дляМerida
Еда - это здоровье и настроение, а не унитаз! Мы - то, что мы едим!
Подтяжка• 18 июня 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Оце відкладання на свята будь-чого, не лише ікри - це і є совок. Але я вже зрозуміла, що головна проблема у вас - ж росте від страв, тому вони лише на свята
Шотуткоїться?• 18 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Жопа в мене не єдина проблема ще живіт теж :))).. Тому да доводиться себе контролювати, так би їла олів´є частіше - обожнюю його.
А ікра - це як ялинка... теоретично ялинку можна хоч в липні наряджати, але ж навіщо, якщо це атрибут саме новорічного свята, так і ікра. Ну це як ідник на День подяки в америкосів... це ж не значить що індичку не можуть їсти в ніші дні, але ну атрибут такий...
Khmelnichanka• 18 июня 2025
Ні.
Купую все, що мені хочеться і на що маю кошти, без прив»язки до свят.
Але для мене і в свято нормально поставити на стіл буденну звичну страву, якщо хочеться саме її.
Ноунэйм• 18 июня 2025
ні
у дитинстві так було
Батьки приїхали 1991 року – всі починали з нуля
Було важко – я пам´ятаю як я любила сир але він був рідко у нас (
зараз якщо я щось хочу – я купую нічого не чекаю
у дитинстві так було
Анонім Перший• 18 июня 2025
Холодец только на Пасху и НГ, два раза в год нам его хватает. А так кушаем кому что когда захотелось.
Я матуся, мені можно• 18 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
А вам з таким обмеженим світоглядом як жити?
Ікра не всим по кішені зараз, то ж люди купляють на свята.
А олів’є я наприклад дуже люблю, я мені насрати що багато вважають його сововим салатом. Але готую його виключно на свята бо це далеко не корисна їжа.
Єдина Країна• 18 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Якщо ікру можеш дозволити пару раз в рік, то чому б не з´їсти її на свято?
кока-кола только на НГ. и торты по праздникам. солёную сёмгу покупаю обычно тоже по праздникам. раньше пицца была праздничной, а теперь это просто будничная еда.
когда продукт переходит в статус будничной, обычной еды, мы теряем элемент праздника, частичку праздничного настроения.
MacOS-ница• 18 июня 2025
тільки паска, і на різдво кутя.
ці страви виключно раз на рік і на свята.
Олів’є і інші салати робимо впродовж року і не тільки на ДН і свята.
Шашлик так само, під настрій можемо приготувати.
Торти магазинні купуємо на ДН і ще можу купити просто під настрій. Домашні тортики взагалі пару раз на місяць роблю.
Алкоголь - майже не виваємо. Але можемо пива випити ввечері чи вина під якусь страву.
Радостина• 18 июня 2025
Ответ дляparele
Так, медовік та ольв´е - на Новий рік. Бо заморочливо та нажористо)))
О холодець?
Королева ганделику• 18 июня 2025
Муравейник, домашний наполеон. Вот что то из такого. И не изза цены, а потому что в остальное время, лень печь. А купить такое не купишь.
Конотопська відьма• 18 июня 2025
Різдвяне поліно, пасхальний баранець, королівський пиріг на Епіфанія. В інший час це все просто не продають.
Ще традиційно фуа гра і Сен Жак на Різдво . Але Сен Жак і після Різдва їмо поки холодно.
Грибной_Дождик• 18 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
Тільки чорна ікра
Она стоит как крыло самолета ((
Єдина Країна• 18 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
То есть считаете, что праздник ничем не должен отличаться от обычного дня? Те же макароны или гречку с окорочками и на праздник есть? Праздник на то он и праздник, чтоб чем-то отличаться от будней, особенно когда близкие вместе собираются, хочется их повкусней накормить. Это только на Советчице страна розовых пони, где у всех зарплаты в десятках , а то и сотнях тысяч и все едят что захотят ежедневно. Реальная жизнь обычных людей она другая, экономить приходится на всем.
ФруктЕщеТот• 18 июня 2025
Да. были крашеные яйца только на Пасху. Но немцы вязли и сломали мой шаблон
Угги в горошек• 18 июня 2025
Люблю устртці, але вони дорогі, тож тільки на 8 березня і дн їм їх.
Vik tori 5430• 18 июня 2025
Курку гриль можу купити на чийсь день народження. Щодня її не їмо. Якийсь дорогий сир.
Мама Никитки-2• 18 июня 2025
Продукти ні. Страви так. Наполеон на новий рік та Захер на день народження чоловіка.
Наполеон заморочливий дуже та й калорійний шо піпець, а Захер крім чоловіка ніхто не їсть
Роздратована шкіра• 18 июня 2025
Хм интересно, что это за продукты))) Жизнь такая непредсказуемая, Господи захотел купил втоптал и счастлив. К чему этот совок к примеру красная икра только на новый год и дни рождения. И делят эту баночку на кучу бутеров. Капец,
Броніки для Моніки• 18 июня 2025
Наверное, только оливье осталось. Последнее чисто новогоднее блюдо. Но его чаще чем раз в год и не хочется.
Все остальное едим когда хотим.
Броніки для Моніки• 18 июня 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Вы про всех не расписывайте. Про икру забыли когда совок разваливали. До перестройки проблем с ней не было, средний человек мог себе позволить не реже чем сейчас.