Барбітта• 18 июня в 11:24
Как же , устала и хочу на море
Вымотана и физически и морально. Не могу уже. Работа просто убивает. Как выдержать до июля и не загнутся на этой работе. Пятидневка это просто невыносимо. Давайте о приятном , какие у вас планы на лето? Хоть немного отвлекусь в работе
Апофиозная• 18 июня в 12:12
Ответ дляОбнимашкина
Чорноморськ
Там пляжі офіційно відкриті, безпечно купатися в морі, чи Ви на свій страх та ризик? Хочемо теж поїхати, але страшно через міни, обстріли..
Обнимашкина• 18 июня в 12:21
Ответ дляАпофиозная
Там де ми , то написано що заборонено. Море вода холодна то ми так чисто посидіти біля води по загоряти. Там зняли житло є басейн.
Апофиозная• 18 июня в 12:22
Ответ дляОбнимашкина
Зрозуміло, дякую. Я хочу на море, щоб саме покупатися в морі.... Мабуть так і не поїдемо...
Обнимашкина• 18 июня в 12:31
Ответ дляАпофиозная
Треба щоб трохи нагрілося, хоча люди з дітьми купаються, для мене холодно. Може вам нормально.
Lenochka_dn• 18 июня в 12:45
Добрый день. Подскажите пжлс, в Черноморске сильно опасная ситуация? Тоже очень хочется хоть на недельку на море
осень харашо• 18 июня в 13:06
Ответ дляОбнимашкина
Уже на морі хоч і на три дні, хоч і в Україні, але цей запах у повітрі і хвилі... 5років не були на морі.
Где отдыхаете? Тоже хочу, не могу придумать, куда ехать? В Одессу не хочу...
Обнимашкина• 18 июня в 13:07
Ответ дляосень харашо
Черномоськ, дача у моря є сніданок і басейн, до моря реально 2хв.
Обнимашкина• 18 июня в 13:14
Ответ дляKyklaNata
можете дати контакти в лічку? теж хочу в Чорноморськ))
Так це і є назва ’дача у моря’ дивіться в інтернеті
осень харашо• 18 июня в 13:15
Ответ дляОбнимашкина
Вам там подобається? на пляжі шезлонги є?
Обнимашкина• 18 июня в 13:20
Ответ дляосень харашо
Да. Так є.
Моль Моллівна• 18 июня в 14:12
Ответ дляLacrimo
Я до війни кожного року їздили на море. І то я тих 10 днів чекала пів року точно. Зараз, уже 4 рік без( і така ломка до того моря, і діло не в відпочинку з точки зору сну/ їжі. Я хочу воду , море , пісок і морський вітер. 🥹Хоча є люди, які спокійно собі живуть без моря. Я побачила море вперше в 16, в Ялті - і така любов до нього стала, що зараз жила б біля моря.
Так лише здається. Відпустка біля моря- так,саме відпустка. А жити- це влітку виділити один вихідний на тиждень, коли ніхто не у відпустці, всі працюють. З часом і цього не хочеться- сонце палюче, вода мокра, пісок бісить. А люди ще більше. Живу 5 років, цікаво було перші два роки. Потім лише с гостями. В тому році була двічі, по пару годин. Виявилось, що ні засмагати, ні купатись я не люблю. А раніше думала інакше.
Пищалка• 18 июня в 22:12
Ответ дляАпофиозная
Міський відкритий офіційно