Барбітта• 18 июня 2025
Как же , устала и хочу на море
Вымотана и физически и морально. Не могу уже. Работа просто убивает. Как выдержать до июля и не загнутся на этой работе. Пятидневка это просто невыносимо. Давайте о приятном , какие у вас планы на лето? Хоть немного отвлекусь в работе
Апофиозная• 18 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Чорноморськ
Там пляжі офіційно відкриті, безпечно купатися в морі, чи Ви на свій страх та ризик? Хочемо теж поїхати, але страшно через міни, обстріли..
Обнимашкина• 18 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Там де ми , то написано що заборонено. Море вода холодна то ми так чисто посидіти біля води по загоряти. Там зняли житло є басейн.
Апофиозная• 18 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Зрозуміло, дякую. Я хочу на море, щоб саме покупатися в морі.... Мабуть так і не поїдемо...
Обнимашкина• 18 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Треба щоб трохи нагрілося, хоча люди з дітьми купаються, для мене холодно. Може вам нормально.
Lenochka_dn• 18 июня 2025
Добрый день. Подскажите пжлс, в Черноморске сильно опасная ситуация? Тоже очень хочется хоть на недельку на море
осень харашо• 18 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Уже на морі хоч і на три дні, хоч і в Україні, але цей запах у повітрі і хвилі... 5років не були на морі.
Где отдыхаете? Тоже хочу, не могу придумать, куда ехать? В Одессу не хочу...
Обнимашкина• 18 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Черномоськ, дача у моря є сніданок і басейн, до моря реально 2хв.
Обнимашкина• 18 июня 2025
Ответ дляKyklaNata
можете дати контакти в лічку? теж хочу в Чорноморськ))
Так це і є назва ’дача у моря’ дивіться в інтернеті
осень харашо• 18 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Вам там подобається? на пляжі шезлонги є?
Обнимашкина• 18 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Да. Так є.
Моль Моллівна• 18 июня 2025
Ответ дляLacrimo
Я до війни кожного року їздили на море. І то я тих 10 днів чекала пів року точно. Зараз, уже 4 рік без( і така ломка до того моря, і діло не в відпочинку з точки зору сну/ їжі. Я хочу воду , море , пісок і морський вітер. 🥹Хоча є люди, які спокійно собі живуть без моря. Я побачила море вперше в 16, в Ялті - і така любов до нього стала, що зараз жила б біля моря.
Так лише здається. Відпустка біля моря- так,саме відпустка. А жити- це влітку виділити один вихідний на тиждень, коли ніхто не у відпустці, всі працюють. З часом і цього не хочеться- сонце палюче, вода мокра, пісок бісить. А люди ще більше. Живу 5 років, цікаво було перші два роки. Потім лише с гостями. В тому році була двічі, по пару годин. Виявилось, що ні засмагати, ні купатись я не люблю. А раніше думала інакше.
Пищалка• 18 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Міський відкритий офіційно