Рожева юбка• 18 июня в 15:29
Як вивести подошвенну бородавку дитині?
Ми не зразу зрозуміли, що то бородавку, а ця зараза вже 3 дітки пустила навколо.
Кажуть азотом виводить в подологічному центрі. І не за раз.Знаю, що це боляче. Не знаю як він витримає.
Подруга каже дитині вивела сама. Розпарювала ногу і папілаком мазала. Тиждень підряд щодня. Чи не нашкоджу я
Чтооооооооооо?• 18 июня в 15:31
Ответ дляРожева юбка
Ще якось чула пластирем виводили. То якийсь спеціальний?
Є спеціальний, але ви точно вмієте обробляти? Вам лінь піти
Рожева юбка
• 18 июня в 15:31
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чого боляче? Ви коли робили. Відведіть дитину до лікаря
Тож я водила на консультацію. Записали через 2 тижні. Думаю чи спробувати якось самій
Бритоножка• 18 июня в 15:32
Я себе россыпь подошвенных бородавок тоже Папиллеком вывела. Даже не распаривала. Просто после душа мазала. Ушли без следа, ничего не болело.
Чтооооооооооо?• 18 июня в 15:32
Ответ дляРожева юбка
Є купа приватних без черг
Рожева юбка
• 18 июня в 15:32
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я була.при чому лінь. Вам нема що написать то йдіть собі
Ананомчикус• 18 июня в 15:33
Пластирь фігня.
Купляєте в аптеці Чистотел. 3 дні мажете. Потім воно чорніє і засихає. І потихеньку поступово вичищаєте з поверхні.
Почитайте відгуки в інтернеті. Є і з фото, не для слабодухих
Ні грама• 18 июня в 15:36
Берете звичайний лак для нігтів і мастите всю бородавку, роблячи як купол з лаку над нею. Шар лаку поновлюєте щодня, щоб не злущився.
До тижня часу проходить. Може смішно і дивно, але це працює.
П.с. перевірено на практиці.
Электричка• 18 июня в 15:44
Ответ дляРожева юбка
Просто перед видаленням за півгодини-годину намажте емлою і під плівку. Ну чи є вже готовий пластир з емлою в аптеці. Я так усі маніпуляції дітям проводжу, і вакцини, і аналізи
Запароленое одеяло• 18 июня в 15:44
Выводить не больно. Больнее жить с ними. И не занимайтесь самолечением, модно приобрести проблемы. Опыт других не означает, что у вас самолечением пройдет так же
Латексне альтер ЕГО• 18 июня в 15:48
Я дитині стержневу бородавку на підошві стопи соком чистотілу вивела за 4-5 днів.
Добре розпарювала шкіру, рвала чистотіл, і соком, що виступав на стеблі, змащувала бородавку. Вона темніла і сохла буквально на очах. Через декілька днів сама випала, ми навіть не зразу помітили. На всяк випадок її ложе ще позмащували соком день чи два.
Идеальная оптимистка• 18 июня в 16:07
Азотом, але це боляче. Тому наступну вдома вивели дуофілмом. І собі дуофілмом вивела 3 шт
Азотом дитині не треба. Подивіться в інтернеті фотки, які страшні потім рани! Ми видаляли велику бородавку в Лазерхаусі без азоту. Лікар спилює трохи, маже препаратом, заліпить пластирем. Не боляче зовсім. Але треба кілька процедур. Або мажте вдома дуофілмом, але це довгоі тільки для маленьких боррдавок
Бритоножка• 18 июня в 16:35
Ответ дляНі грама
П.с. перевірено на практиці.
Я пробовала, на мне не сработало. И на стопе лак просто слазит, не держится.
Рожева юбка
• 18 июня в 17:29
Ответ дляНі грама
П.с. перевірено на практиці.
Я таке теж тут читала в старих темах
Рожева юбка
• 18 июня в 17:30
Ответ дляЭлектричка
А що вона дає та емла? Вперше чую
Рожева юбка
• 18 июня в 17:33
Ответ дляИдеальная оптимистка
А як ви саме робили дуофілмом?
Ну от і я боюсь, що боляче буде дитині. Якщо можна якось по другому, то чому б не спробувать
Электричка• 18 июня в 17:37
Ответ дляРожева юбка
А що вона дає та емла? Вперше чую
Мазька з лідокаїном. Знеболює місцево
Идеальная оптимистка• 18 июня в 18:56
Ответ дляРожева юбка
А як ви саме робили дуофілмом?
Акуратно точково наносила й пластирем заклеювали - як в інструкції. Не памʼятаю, скільки днів робили. Потім на місці бородавки така біла ямка. Це значить, що корінь видалився
100%• 18 июня в 18:58
Ответ дляВилосипедниця
Веррукутан
В пн водила з сина до дерматолога щодо 2 бородовок на п´ятці. Лікар назначив 1,5 місяці цим препаратом обробляти їх. Якщо не пройдуть, або буде дискомфорт при ходьбі- тоді азот.
Вилосипедниця• 18 июня в 23:06
Ответ для100%
Спробуйте, хороший препарат. Мені його від бородавки виписав Коровін у Києві. Допоміг достатньо швидко
Наполеон Бонапарт• 06 июля в 00:36
Автор не мучайте ребенка и не занимайтесь самолечением типа чистотел и тд ( чистотел это кислота и никакого чистотела там нет, если попадает на здоровую кожу будет ожог ..). В частных клиниках есть лазерное удаление, удаляют за 1 раз ( про детей надо узнавать) или азотом аппаратом!!! , быстро и терпимо . Раньше удаляли азотом не в аппарате а на палке марля и вмокали в азот, это , травматично, вместе с бородавкой прижигают и здоровую кожу , отекает нога и больно ходить .. и пульсирует пол дня … Уточняйте как азотом булки прижигать !