ГейСюда• 18 июня в 18:55

Брати кофту з довгим рукавом на Кіпр? Перший раз на море серед літа..

Спорт костюм брати чи ні? Чи там така спекота що треба легке все брати
Не худа ні разу• 18 июня в 18:56
В серпні спека навіть вночі
Не худа ні разу• 18 июня в 18:57
Скучаю за Кіпром. Ви куди їдете? на скільки?
автор ГейСюда • 18 июня в 18:57
Ответ дляНе худа ні разу
В серпні спека навіть вночі
Бо я понабирала вʼязаних тонких речей
Може просто взяти футболок?
автор ГейСюда • 18 июня в 18:58
Ответ дляНе худа ні разу
Через 5 днів
Эта_Шикарна)• 18 июня в 18:58
Кофти, штани знадобляться лише в дорозі, в аеропорту. Але я не знаю, як ви добираєтеся, то, може, вам і не треба)
Жена брата Админа• 18 июня в 18:59
Я завжди беру з собою льняну сорочку з довгим рукавом, її точно достатньо на відпочинку влітку
автор ГейСюда • 18 июня в 19:00
Ответ дляЭта_Шикарна)
Та як
На машині до аеропорту
Там залишаємо машину і стрибаємо в літак
Идууу--уууу блин• 18 июня в 19:00
Ответ дляГейСюда
Бо я понабирала вʼязаних тонких речей
Може просто взяти футболок?
Нащо вам ті в´язані речі і спорт костюми? Однієї рубашки на довгий рукав достатньо
автор ГейСюда • 18 июня в 19:01
Ответ дляИдууу--уууу блин
Скільки тоді шорт і футболок взяти
Love_Love_Love_• 18 июня в 19:02
Однозначно брати дуже тонкі речі на довгий рукав, хоча б дві, дитині брати купальник на довгий рукав, перехідник до розетки і сто мільйонів засобів проти сонця.
Жена брата Админа• 18 июня в 19:02
Ответ дляГейСюда
Бо я понабирала вʼязаних тонких речей
Може просто взяти футболок?
Футболки, майки, легкі сукні та сарафани, шорти, спідниці. Тепле не беріть. Максимум легкі штани тоненькі і сорочку з довгим рукавом. Та й вони скоріш за все не знадобляться.
Я в літак раніше брала палантин, зараз перейшла на сорочку. Якщо їдете автобусом з нічним переїздом раджу взяти щось накритися. Вночі з кондиціонером не дуже комфортно спати.
Love_Love_Love_• 18 июня в 19:02
Теплі речі там не потрібно, хіба зимою.
Качка в тапцях• 18 июня в 19:05
Гляньте видео. Я по нему собралась в отпуск год назад, так мало вещей еще никогда не брала и так легко не выбирала одежду на отдыхе. Единственное, что еще пару футболок туда докинуть стоит

Лизочек• 18 июня в 19:09
Ничего длинного вам там не понадобится. Разве что в дорогу
Эта_Шикарна)• 18 июня в 19:11
Ответ дляГейСюда
Та як
На машині до аеропорту
Тоді вам не треба теплих речей)
ТихоЯ• 18 июня в 19:12
Там прям очень жарко. Я была в конце июня и даже ночью задуха
Як міряти?• 18 июня в 19:15
От солнца брать все легкое и длинное. Там сильный ветер + жара, обгореть даже максимальным спф нефиг делать
Викупана• 18 июня в 21:21
жара там +40 зараз
Неначасі• 18 июня в 21:57
З довгим рукавом тільки щоб на пляжі не згоріли
Играю у края• 18 июня в 23:20
Ответ дляГейСюда
Через 5 днів
Ми 23.06 летимо, кофт ніяких і штанів не беру точно.