Вимагаю спілкування• 18 июня в 18:57
Якщо треба зекономити на продуктах, що купуєте і готуєте?
Вся така шо куди там• 18 июня в 19:00
Тушу капусту,картоплю на шкварочках.
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Гірчинка• 18 июня в 19:01
Крупи, овочі, яйця, курку. Серце часто готую, дуже смачне, печінку. Капуста зараз подешевшала, салати роблю.
Гербарія сушу• 18 июня в 19:04
Мои экономные блюда:
Супы любые
Ленивые голубцы
Тушеная капуста
Котлеты или мясо тушеное, обязательно много подливки на гарнир.
Винегрет
Биточки с мелкой рыбы(тюльки)
Супы любые
Ленивые голубцы
Тушеная капуста
Винегрет
Биточки с мелкой рыбы(тюльки)
Сарафанное радио• 18 июня в 19:05
Ответ дляГербарія сушу
Мои экономные блюда:
Супы любые
Ленивые голубцы
Тушеная капуста
Винегрет
Биточки с мелкой рыбы(тюльки)
Супы любые
Ленивые голубцы
Тушеная капуста
Винегрет
Биточки с мелкой рыбы(тюльки)
Біточки з тюльки це суперстрава. Дякую що нагадали, треба приготувати.
черная мамба• 18 июня в 19:06
Сезонные блюдца. Сейчас кабачки появились, а это 1000 идей для их приготовления.
ЯкаКраля• 18 июня в 19:06
Приходеться переходити на червону ікру і їсти лосося...і обмежити чартерні перельоти....це жах жити без мармурової ікри
Сарафанное радио• 18 июня в 19:09
Ответ длячерная мамба
Тут ще питання хто де живе, коли у мене був свій будинок, то халявна страва була вареники з вишнями, полуницями, малиною, ожиною) Бо це все росте, тільки борошно і цукор треба. Зараз дитині випічку сама роблю, купила пластове повидло по акції 50 гривень за кіло і роблю рогаліки, дешевше за куповану випічку.
Крошка Енот• 18 июня в 19:10
Плов, ленивые голубцы, пирожки и блинчики с разной начинкой. Это если несколько дней надо дожить.
Рання пташка• 18 июня в 19:14
Кабачки в любом виде, лаваши на сухой сковороде с разной начинкой, ленивые пирожки с зел луком, форшмак, куриный бульон (мясо в котлеты), овсянка, гречка, соус из огурца и сметаны и тд
Сарафанное радио• 18 июня в 19:15
Ответ дляРання пташка
А що за ліниві пиріжки? Навчіть, будь ласка.
Качка в тапцях• 18 июня в 19:15
Картопля, каша, сосиски, яйця, найдешевші овочі на салат або для тушкування.
Аноним_Русалка• 18 июня в 19:17
Зараз, мабуть, економним блюдом можна назвати хіба що каша з пшона. Ось не хотіла набирати сумки, то купила по 1 овочині на борщ. 8грн 1 цибулина... #банутися можна. Коли купуєш кілограмами якось не замислюєшся, але Марк... 8 гривень одна штука цибулі. Та кілограм має стільки коштувати.
Рання пташка• 18 июня в 19:18
Ответ дляСарафанное радио
тісто, як на оладки, густе, несолодке, додаю туди яйця варені рублені, Сулугуні якщо є, і зел цибулю. Можна сиру, можна протушкувати трохи та вершковому маслі. Куркуму, часник сушений, перець опціонально. Подивіться на Ютубі, доволі популярна страва
Муркамурковна• 18 июня в 19:20
Про яку суму йдеться? Бо, мені, що б економити треба просто чоловіка відправити кудись і малу на пару днів, тоді на тиждень гривень 200 точно хватить
Як_наготую...• 18 июня в 19:23
Ответ дляВся така шо куди там
Тушу капусту,картоплю на шкварочках.
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Мммм.
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
Рогнеда Карповна• 18 июня в 19:23
Курку.
Одне філе маленькими скибочками нарізати, обсмажити з морквою та цибулею, якщо є заморожені овочі типу мексиканські, ще краще. Скраю покласти масло, як розтане додати жменьку борошна, обсмажити, трохи води та вершки (або молоко). На трьох без овочів на 2 рази вистачає, з овочами на 3.
Не зацілована• 18 июня в 19:28
Ответ дляЯк_наготую...
Мммм.
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
Соглашусь
Посмотришь на цены на все это сезонное - теряешь сознание. Я очень люблю помидоры, а купить могу пару штук. На салат. На семью. Несколько раз за лето, когда на них самая низкая цена
Як_наготую...• 18 июня в 19:29
Ответ дляНе зацілована
Соглашусь
Это так.
Я сама в шоке от того, что в сезон помидоров нет возможности купить сколько хочешь.
Я такого даже в 90е не помню
Не зацілована• 18 июня в 19:30
Ответ дляЯк_наготую...
Это так.
Я такого даже в 90е не помню
А как Вам черешня по 280? Даже ребенку не купишь(
Дона Ко Ко• 18 июня в 19:31
Ответ дляКрошка Енот
До чего? До лобстеров?))
Як_наготую...• 18 июня в 19:31
Ответ дляНе зацілована
Только что видела на лотках по 260 - страшная уже и подгнившая... не берет, видимо, никто по таким ценам...
Но будут держать - пусть гниёт...
Крошка Енот• 18 июня в 19:33
Освічую темряву• 18 июня в 19:34
Ответ дляЯк_наготую...
Но будут держать - пусть гниёт...
Вчера видела по 165, и очередь стоит(
Удальонка• 18 июня в 19:35
Ответ дляСарафанное радио
Домашняя выпечка супер
Прагматик флегма• 18 июня в 19:36
Не купую харчове сміття та фрукти крім яблук та бананів. Щоденні страви - нут, сочевиця, тофу, капуста з огірками, горішки купую на ринках в великих кількостях- вистачає на декілька місяців
Як_наготую...• 18 июня в 19:37
Ответ дляПрагматик флегма
А дети у вас есть?