Вимагаю спілкування• 18 июня 2025
Якщо треба зекономити на продуктах, що купуєте і готуєте?
Удальонка• 18 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Это так.
Я сама в шоке от того, что в сезон помидоров нет возможности купить сколько хочешь.
Я такого даже в 90е не помню
Сезона помидор нет ещё,все Турция,Калиновка,это Киев
Удальонка• 18 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Не купую харчове сміття та фрукти крім яблук та бананів. Щоденні страви - нут, сочевиця, тофу, капуста з огірками, горішки купую на ринках в великих кількостях- вистачає на декілька місяців
Орехи открытые долго не хранятся
Аліса-90ae• 18 июня 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Зараз, мабуть, економним блюдом можна назвати хіба що каша з пшона. Ось не хотіла набирати сумки, то купила по 1 овочині на борщ. 8грн 1 цибулина... #банутися можна. Коли купуєш кілограмами якось не замислюєшся, але Марк... 8 гривень одна штука цибулі. Та кілограм має стільки коштувати.
Вирощуйте
Завжди з рушником• 18 июня 2025
Та коли економлю, і навіть коли не економлю, купую все, що хочу, але все по акціям і знижкам, і чим більші знижки, тим краще
Аноним_Русалка• 18 июня 2025
Ответ дляАліса-90ae
Вирощуйте
Рис також? Рибу може? Макарони? Всім людям, яких дивують ціни вирощувати все самостійно?
Чарівне зіллячко• 18 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
И яйца
ГРЕЧКА.ГРЕЧКА.ГРЕЧКА...
В ній хоч мікроелементи є..
Маурита• 18 июня 2025
Ой, в мене багато лайфаків). Тому на їжу багато не йде. Ще умудряюсь відкласти гроші.
Мальовнича даль• 18 июня 2025
Ответ дляГірчинка
Крупи, овочі, яйця, курку. Серце часто готую, дуже смачне, печінку. Капуста зараз подешевшала, салати роблю.
А яке серце готуєте і як, поділіться, будь ласка
Тюрюнь_Тюнь• 18 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Біточки з тюльки це суперстрава. Дякую що нагадали, треба приготувати.
А як ви їх готуєте? Ви з одеси? У нас і тюлькі тої немає . Уже і на салаку ціна 100 грн (( коту беру іноді
Зоряний Шлях• 18 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Тушу капусту,картоплю на шкварочках.
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Сало по 40 гр.
Кашки теж.
Холодець з ратичок.
Теж домашні.
Зараз сезон на овочі,можна і без м*яса
Яких овочів сезон? Огірків по 50-60 і помідор по 100? Морква, буряк 50--60, картопля 40, кабачки по 35 теж якось все дорогувато.
Чарівне зіллячко• 18 июня 2025
Ответ дляАноним_Русалка
коли кг. цибулі 8гр,то народу не сподобалось, на виборах вирішили що краще жити по--новому... прикольно..
Тюрюнь_Тюнь• 18 июня 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Курку.
Одне філе маленькими скибочками нарізати, обсмажити з морквою та цибулею, якщо є заморожені овочі типу мексиканські, ще краще. Скраю покласти масло, як розтане додати жменьку борошна, обсмажити, трохи води та вершки (або молоко). На трьох без овочів на 2 рази вистачає, з овочами на 3.
Одне філе мені тільки чоловіку на раз , дітям і мені ще одне
Тюрюнь_Тюнь• 18 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Яблука по 100 грн, і вони ніякі ?
Прагматик флегма• 18 июня 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
І чоловік ?
Чоловік окремо собі готує, у нас роздільний бюджет
Весотехник• 18 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
Тут ще питання хто де живе, коли у мене був свій будинок, то халявна страва була вареники з вишнями, полуницями, малиною, ожиною) Бо це все росте, тільки борошно і цукор треба. Зараз дитині випічку сама роблю, купила пластове повидло по акції 50 гривень за кіло і роблю рогаліки, дешевше за куповану випічку.
А що це за повидло? В АТБ?
Вся така шо куди там• 18 июня 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
В мене на городі сезон!
Вся така шо куди там• 18 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Мммм.
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
Согласна - на овощи сезон
Огурцы по 60 грн, помидоры по 80...
Прям наесться от пуза можно...
А ви тепличку поставте,як я і матимете ще й спарагівку,кабачки,кінзу з базиліком і т.д
Сарафанное радио• 18 июня 2025
Ответ дляВесотехник
А що це за повидло? В АТБ?
У нас в місцевій мережі супермаркетів продають, може, і на базарах є, я просто не шукала. Таке, як в пиріжки з повидлом додають.
Як_наготую...• 18 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Поставлю.
На следующий год, если Бог даст.
Скважину сделаем, погреб, техническое помещение и парник
На следующий год, если Бог даст.
Вся така шо куди там• 18 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Поставлю.
На следующий год, если Бог даст.
Хай Бог помагає!
Я перші роки робила імпровізований парник.
Під низенькі рослини.
Теж непогано
Під низенькі рослини.
Теж непогано
Як_наготую...• 18 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Хай Бог помагає!
Під низенькі рослини.
Теж непогано
Під низенькі рослини.
Теж непогано
Дякую
Рогнеда Карповна• 18 июня 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Вам аби заперечити) Це буде ціла пательня страви з соусом. Можна їсти з гарніром чи з хлібом, викладати на тости, зверху сир. Можна робити з нею шаурму або бургери.
Рання пташка• 19 июня 2025
Ответ дляУдальонка
В АТБ бывают черри турецкие 500 грамм 50 с чем-то гривен по акции. В пласт.коробочках.
Вкусные достаточно. Дозревают быстро на подоконнике.
Конечно, это не такие помидоры, каких хочется и помнится), но..
Весотехник• 19 июня 2025
Ответ дляСарафанное радио
А яку саме готуєте випічку домашню? Бо теж хочу перейти випікати дома, своє, для сім´ї.