Экспертиза• 18 июня в 19:46

Девочки, кто-то переехал из Киева во Франковск жить?

Как Вам?
автор Экспертиза • 18 июня в 21:37
Ответ дляАсобеннАя
У меня в Киеве много друзей. А при приеме на работу так и говорили что опыт хороший, но мы разные люди.
Если шо, будем дружить)
Love_Love_Love_• 18 июня в 21:39
Ответ дляАсобеннАя
В житті в це не повірю.
автор Экспертиза • 18 июня в 21:39
Удалено администрацией...
АсобеннАя• 18 июня в 21:44
Ответ дляLove_Love_Love_
В житті в це не повірю.
Так же как и я в мужа африканца в селе под Франыком.
Love_Love_Love_• 18 июня в 21:48
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Замітно
Love_Love_Love_• 18 июня в 21:51
Ответ дляАсобеннАя
Та не вірте
Love_Love_Love_• 18 июня в 22:20
Ответ дляАсобеннАя
Зразу видно як ти жила в Франківську.
Кошка Мурка• 19 июня в 00:01
Ответ дляРаботать надо
та ні, тісні. якщо їде одна машина в своїй полосі, інша на зустрічній і між ними вже не втиснеться ще одна, це дуже вузька. на одному перехресті ми простояли хвилин 20 в заторі.
Ну, незнаю) Якщо кожен їде по своїй полосі, то нащо ще комусь втискатися) Мені норм їздити
Кошка Мурка• 19 июня в 00:02
Ответ дляЭкспертиза
Скажіть будь ласка, я планую шукати хороший будинок в довгострокову аренду. Краще в місті си за містом? Авто звісно є.
Не підкажу.
Кринжова баба• 19 июня в 00:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Зразу видно як ти жила в Франківську.
Идите в тему про вас🤣
АсобеннАя• 19 июня в 01:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Зразу видно як ти жила в Франківську.
Вы. Сразу видно жителя Франковска.
Love_Love_Love_• 19 июня в 01:37
Ответ дляАсобеннАя
Вы. Сразу видно жителя Франковска.
Я не жителька Франківська чи ви якось мали на меті мене цим зачіпити?
Natal_ka91• 19 июня в 23:09
Ответ дляАсобеннАя
Можете не вірити, але в місті багато африканців і т.д. Наскільки я знаю, дуже багато приїжджає сюди вчитися у медуніверситеті
Глаголиця• 19 июня в 23:19
Дівчата, а винайнять квартиру дуде дорого в Франковську?
Работать надо• 20 июня в 08:49
Ответ дляГлаголиця
приблизно як і в Тернополі, Полтаві
Работать надо• 20 июня в 08:52
Ответ дляКошка Мурка
обгін. коли в одній полосі хтось хоче обігнати, він має виїхати на зустрічну. і логічно, що вона має бути пуста.
у нас саме так і було: ми їдем в своїй полосі, позаду таксі фафакає ’пропусти’, а по зустрічці іде потік транспорту. куди тебе пустити? на тротуар заїхати?
так що трафік мене просто шокував.
Престидижитатор• 17 июля в 14:59
Ответ дляLove_Love_Love_
В житті в це не повірю.
Така грамотна, всіх повчає, але досі не навчилася говорити українською🤪

Іноді не доречно робити дослівний переклад з російської на українську (’в жизни в это не поверю’ ➡️’в житті в це не повірю’ - якась пародія, в якому житті???). Варто скористатися сталими висловами, фразеологізмами.
Престидижитатор• 17 июля в 15:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Замітно
Що означає ’замітно’?

Мабуть, це з тієї серії, що і парківка))