Пацаааааааан• 18 июня в 20:00

Вы испытывали эмоциональное выгорание в роли мамы?

Как вышли из этого состояния?
Як міряти?• 18 июня в 20:03
Просить помощи
Отвлекаться
Проводить время без ребенка и вне дома
ПотеряласЯ Я...• 18 июня в 20:04
Пока никак не вышла.
Задолбулька• 18 июня в 20:06
Живу в нем годами
Червона ікорка• 18 июня в 20:08
Не вийшла.
Біле пальто• 18 июня в 20:08
Завела кота, теперь он моя радость.
tereska• 18 июня в 20:08
Так, коли він перестав слухати і робити, як хочу саме я. Мене аж зло брало, хотіла в подумках розірвати це чудо природи. Матюкалась про себе подумки і не могла сприйняти, що він вже відпочковується і в нього є своя думка, свій погляд, бажання та мрії. Починала прибирати, їсти готувати, щоб свій мозок та злість переключити. Зараз звичайно цього немає, він погоджується, а робить своє… Каже: ну штош, сядь похнычь в уголке.
Анна Михоколина• 18 июня в 20:09
Сколько ребенку?
Як міряти?• 18 июня в 20:12
Ответ дляtereska
У меня дочке 18. Может, у кого-то прям заеньки послушные, глянешь - залюбуешься. Но у меня это были проблемы в любом возрасте. Постоянно разные, но много таких, на которые я повлиять не могла и не могу. И, чувствую, так будет всегда.
Если говорить о маленьких, грудных детях - там убивала рутина. Ты уже не только морально, но и физически давно сдох, но нет, надо воскресать и все по-новой. Каааждый день. Там уже не до любви, там речь о выживании была
Ручки-Крючки• 18 июня в 20:31
Быть мамой меня никогда не напрягало, а вот все остальные роли - жена, повар, уборщица, давались сложно, а когда на работу вышла, то вообще капец.
Сегодня не целуюсь• 18 июня в 21:14
Автор, не знаю скільки вашій дитині.
Но мене в 2.7 роки від депресії спас вихід на роботу. Но робота улюблена, з нормованим графіком.
До цього півроку тижнями з дому не виходила, голову мила раз в тиждень. Зранку вставала уже втомлена.
Потім покликали на роботу, і я як ожила. Почала скучати за дитиною, дитина за мною.
Но паралельно я поміняла підхід до побуту. Зараз мене заклюють, но у мене прибирання було раз в тиждень, протягом тижня якщо прям кроки чи щось розлилося. Сантехніку ( крім туалету )раз вмісяць, по мірі забруднення.
І суттєво спростила харчування ( все в духовці, скороварці, замовляла домашні напівфабрикати на замовлення .
І ще у мене ритуал:1 година ввечері це мій час з книжкою.
Зараз дитині 5 років, я щаслива мама
Даха-сваха• 18 июня в 21:24
Живу в цьому
Королева Сарказма• 18 июня в 23:11
Ответ дляБіле пальто
Завела кота, теперь он моя радость.
Вот. Лучше б я 10 завела, чем вот это вот все