Дама с собачкой• 19 июня 2025
Туреччина. - є на морі комари?
Хочу на Балі• 19 июня 2025
Была в Кемере и Сиде, ни разу не было комаров. Но я езжу сентябрь -октябрь
Белая котичка• 19 июня 2025
Комарям потрібна прісна вода, море не підходить. Якщо поряд якась річка озерце можуть бути, АЛЕ готелі зазвичай з цим борються. Бувала з травня по вересень в різних регіонах (Кемер, Аланія, Сіде) ніде комарів не було
БезВзяток• 19 июня 2025
А в Чорногорії є комарі,зокрема в Бечічі?Автор,вибачте,за невеликий офтоп.
Щастя-здоровля• 19 июня 2025
в этом году Кириш были в номере,фумигаторы все на рецеации разобрали