Bransoletka• 19 июня в 09:55

Заяви Путіна вчора

⚡️ Я готовий зустрічатися із Зеленським, питання в тому, хто підписуватиме документи, — путін.

▪️Якщо перша особа України нелегітимна, то вся система влади там стає нелегітимною.
▪️ Ми віддали більше 6000 тіл військовослужбовців, натомість отримали 57, готові віддати ще понад 3000 тіл.
▪️ рф не збирається нападати на НАТО — це маячня та легенда.
▪️ Трамп має рацію, коли каже, що при ньому конфлікт в Україні міг би не трапитися.
▪️ Втрати Києва на полі бою перевищують рівень мобілізації.
▪️ ДНР і ЛНР мали повне право відʼєднатись від України і не мали питати думку Києва.
▪️ Тепер ми провели референдуми, тепер це невід´ємна частина рф (путін про Херсонську та Запорізьку області).
▪️ Проблема не в тому, що ми забрали Крим, а в тому, що західні партнери допомогли влаштувати в Україні держпереворот.
▪️ Ситуація для Києва погіршуватиметься. Але ми готові продовжувати переговори з Україною.
▪️ Новий раунд переговорів між Україною та рф можливий після 22 червня.
▪️ Українські збройні сили укомплектовані на 47%, а штурмові підрозділи ще менші та небоєздатні.
▪️ рф постійно вдосконалює свої збройні сили та оборонні можливості.
▪️ Ми самодостатні з точки зору забезпечення власної безпеки.
▪️ Ми не дозволимо, щоб в Україні були сили,які погрожують рф.
▪️ Удар в Києві був не по житлових кварталах, а по заводах.
▪️ Ми не вважаємо що почали військові дії в Україні, ми намагаємося їх закінчити.
▪️ рф хоче закінчити все якнайшвидше, бажано «мирним шляхом».
▪️ Хто з вас без гріха, той нехай перший кине в мене камінь, давайте на цьому закінчимо.

Дуже цікаво про Зеленського. Він не хоче аби той підписував будь-які документи. А хто ж тоді?
Маска-0b9f• 19 июня в 10:29
Ответ дляanna_2014
Вам цікаво обговорювати брєд душенохворого?
Это душевнохворый руководит Россией.Поэтому отмахнуться от его слов не получится
Brita• 19 июня в 10:29
Ответ для-sofi-
Где техники нет? У раши??😂 Ну вы рассмешили. Прям арестович - ракет на 2 3 нед.
О тож
Там тех ракет и остального добра ещё на тысячи лет вперёд. И ежедневно делают новые
LudaSHS• 19 июня в 10:30
Ага ! вірю кожному слову!
Prervana• 19 июня в 10:31
Ответ дляТА7НЯ7
если хотели бомбить заводы то что так промахнулись? тут киевляне писали что тот дом в 1,5 км от ’интересного места’. погрешность промаха что-то большая для ракеты...
Удалено администрацией...
LudaSHS• 19 июня в 10:32
Вообще перестала з лупою розбирати ті спічі пуйла, толку..
’’Особливістю публічних виступів російського бункерного психопата є те, що вони на 100 відсотків складаються з брехні. Здебільшого - свідомого перекручення фактів, до якого додається невеликий відсоток витворів хворої уяви старого, ізольованого від світу протягом десятиліть діда.

Це свідома політика, бо старий кдбіст вважає, що у такий спосіб ’дезінформує’ ворогів, хитро усіма маніпулює, примушує вірити у щось, а тому ’контролює’.

Він справді вважає, що якщо назвати ’військовим заводом’ зруйнований за його наказом київський будинок, то це одразу поведе всіх по запрограмованому ним ’сліду’, всі будуть надурені, а він - тішитися, який він ’хитрий’ та ’винахідливий’.’
LudaSHS• 19 июня в 10:34
Ответ дляТА7НЯ7
Як же Україна по заводам так попадає в рф, що жоден дім цивільних не рухнув ось так ,як наші?
завитушка• 19 июня в 10:35
Ответ дляPrervana
Если признать, что он прав по этому пункту, то он автоматически становится правым и по всем остальным. А это в корне меняет дело
по каким остальним? по цим прав?
ДНР і ЛНР мали повне право відʼєднатись від України і не мали питати думку Києва.
Тепер ми провели референдуми, тепер це невід´ємна частина рф (путін про Херсонську та Запорізьку області).
Удар в Києві був не по житлових кварталах, а по заводах.

Ми не вважаємо що почали військові дії в Україні, ми намагаємося їх закінчити.
рф хоче закінчити все якнайшвидше, бажано «мирним шляхом».
annu-b519• 19 июня в 10:35
Ответ дляТА7НЯ7
Поищите видео как летела эта ракета, там интересно. Ну и объектов было 2, как я поняла, один из них в сотне метров от этого дома.
LudaSHS• 19 июня в 10:35
Ответ длязавитушка
по каким остальним? по цим прав?

Брехло
uma• 19 июня в 10:36
Ответ дляrybka21
Переворот, і що? Це внутрішня справа. Чи причина вбивати громадян іншої держави?
Да, это внутреннее дело, я с этим не спорю. Но мы ж просто разбирает перечень пунктов. И в этом пункте он не врет, хотя ему действительно не должно быть никакого дела до наших политических дрязг.
annu-b519• 19 июня в 10:37
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Между этими зданиями две узких дороги, трамвайная линия и аллея, там 2-3 минуты пешком.
LudaSHS• 19 июня в 10:37
Ответ дляannu-b519
Шахед на Олени Пчілки чому в дім влетів? Там завод ?
Маска-0b9f• 19 июня в 10:38
Неужели здесь никому не понятно,что США отдали нас на растерзание рашки?Бери и делай с ними,что хочешь,потому как нам это без надобности.А наш президент,вместо того,чтобы начать переговоры о судьбе страны и, самое главное,населения Украины,пытается вернуть былое расположение,изображая театральное мученическое выражение лица.
LudaSHS• 19 июня в 10:38
До речі по ракетам, це нові ракети вже з тепловими пастками від наших пво

Ось --/Росія продовжує доводити: для неї людське життя — нічого не варте. В останніх масованих ударах по Україні знову загинули мирні мешканці. Причина — не лише в самих ракетах, а в так званих «новітніх розробках», які Кремль гордо називає «засобами захисту від ППО». Мова йде про теплові пастки — інфрачервоні відстрілювані пристрої, які мають збити з пантелику ракети української протиповітряної оборони. Але насправді ці “захисні” технології перетворюють саму ракету на некерований снаряд.

Випускаючи теплові пастки на фінальній ділянці польоту, ракети змінюють свою траєкторію — хаотично, різко, іноді з повним збоєм навігації. Як наслідок — вони втрачають ціль. Це вже стало системним явищем. І кожне нове влучання у багатоповерхівку — прямий наслідок російського експерименту зі “штучним виживанням” ракети за рахунок чужих життів.

Це не помилка. Це — логіка окупанта: вберегти свою ракету — ціною українського життя. Кремль обирає кількість, а не точність. Просто донести смерть. Все інше — не має значення.

Український народ став заручником цих “технічних новацій”, які не мають нічого спільного з цивілізаційними цінностями. Це — тести смерті в реальному часі. І кожен загиблий цивільний — ще одне свідчення: росіяни не борються з армією. Вони борються з життям.
Prervana• 19 июня в 10:39
Ответ длязавитушка
по каким остальним? по цим прав?

Зачем мне этот список? Он есть в изначальном тексте поста
Ирина_Б_• 19 июня в 10:39
Ответ дляТА7НЯ7
пво хорошее
Prervana• 19 июня в 10:40
Ответ дляannu-b519
Так я прекрасно знаю это. Но тут жеж вот ’киевляне’ из 150 метров 1500 сделали, по словам комментатора
LudaSHS• 19 июня в 10:41
Ответ дляМаска-0b9f
Пуйло послав всіх, не тільки американців, що відмінили вже контакти віткокоффа
І наших дипломатів, особливо наших, він мав на увазі, вертів на одному місті з тим ’ миром’ і ’припиненням вогню’.
Маска-0b9f• 19 июня в 10:42
Ответ длязавитушка
по каким остальним? по цим прав?

В этом он не прав.Что предлагаете?
LudaSHS• 19 июня в 10:43
’Путин оспорил утверждение американского журналиста, что его коллега собственными глазами видео как Россия обстреливала в Киеве жилые кварталы. - По его словам, если бы он видел такое собственными глазами, его бы уже не было в живых.’
Маска-0b9f• 19 июня в 10:45
Ответ дляLudaSHS
Дальше что?Предлагаете всем украинцам самоубиться,доказывая что пуйло неправ?Зачем нам это?
uma• 19 июня в 10:46
Ответ дляТА7НЯ7
Когда летит ракета или шахед, то их сбивают всеми силами. Работает РЭБ. Может и запрограммирована была на координаты дома, может сбилась из-за помех. Хрен его знает. Навигаторы тоже показывают иногда хрень, но вы ж глазами смотрите и корректируете, а ракета слепа 🤷‍♀️ Не в оправдание, просто не логично тратить дорогую ракету на подъезд дома. Шахед другое дело, их много и они дешевые. Они и используются массово для террора населения.
Бессмертный пони• 19 июня в 10:46
Ответ дляМаска-0b9f
В этом он не прав.Что предлагаете?
Во всем не прав . Конституцию Украины изучите для начала , особенно раздел про территориальную целостность и выход из состава Украины . Или украинским не владеете ?
Триндичіха Байрактар• 19 июня в 10:50
У жовтні-листопаді буде мобілізація жінок та зниження мобілізаційного віку, – Арестович.

Если начнется война в Европе, то я с ним согласна.
LudaSHS• 19 июня в 10:51
Ответ дляМаска-0b9f
Я не можу нічого пропонувати, бо на таких, як я і інших українців, пуйлу чхати
І виходу зараз не має, навіть оно Адміністрація Трампа , Рубіо, Венс признали через 3.5 місяці що вимоги пуйла в розріз з реальністю, і то тупик
Тож як би ми не махали стягами білими і закликом миру - нас посилають, відмахуються, і пуйло продовжує терор і наступ. Так і що робить?
Розпишіть що робить?
Про вибори в дії,, мені писали? Це варіант дійсно?
Стефанчук - варіант?
Тож який шлях виходу?
Дипломатія працює тільки якщо є хтось з тінню сили, наприклад як за Азербайджаном стояла Туреччина, а тут слабка адміністрація Сша і Трамп що підсилює пуйло
Маска-0b9f• 19 июня в 10:51
Ответ дляБессмертный пони
Тут люди гибнут сотнями ежедневно,экономика и инфраструктура разрушается,а вы мне Конституцию предлагаете изучать.Можно еше стихи Шевченка начать напамять учить.Это очень поможет в нынешней ситуации.Между тем,в этой самой Конституции написано,что найвищою цінністю є життя людини.
Бессмертный пони• 19 июня в 10:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар

А когда будет мобилизация Арестовича ?
Маска-0b9f• 19 июня в 10:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар

От и хорошо.Может хоть это отрезвит некоторых воиствующих дам.
Триндичіха Байрактар• 19 июня в 10:52
Ответ дляБессмертный пони
А когда будет мобилизация Арестовича ?
Он выполняет секретное задание в ЕС, поэтому будем считать его уже мобилизованным в СВР,
LudaSHS• 19 июня в 10:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар

Глашатаї яким ми заслужили
Арестович- Безугла