Шиворот Навыворот• Изменено 19 июня в 18:29

Вибір між Whirlpool та Gorenje , техніка для кухні

Раніше Електролюкс була непогана техніка, ЛДжи. Зараз на ринку їх майже немає. Вибір між цими брендами з назви. Наразі обираю духовку та мікру. А ,ще Hansa як варіант.
Порадьте, бо замучилася вже.
Результат:
вже голосів: 28
13 (46.43%) Вірпул
11 (39.29%) Горенья
3 (10.71%) Результати
1 (3.57%) Ханса
Ганцю в кєдах• 19 июня в 18:29
Вирпул, как лучшее из худшего в списке
Кицюююня• 19 июня в 18:30
Свч - Самсунг
Духовку- Бош

Потім подякуєте 100 разів
Перша леді колгоспу• 19 июня в 18:31
ГореньЯ
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 18:32
Ответ дляПерша леді колгоспу
ГореньЯ
Щось мене Словенія збірка, та Китай який викупив цей бренд, засмучує
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 18:33
Ответ дляГанцю в кєдах
Вирпул, как лучшее из худшего в списке
Раніше теж так вважала, але зараз його хвалять. І ціна теж не бюджетна
Ганцю в кєдах• 19 июня в 18:34
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну вот в том то и дело, что цена никак не соответствует качеству. Хотя многие в новостроях ставят их или Бош сейчас.
Малая Налегке• 19 июня в 18:35
Вооооопше пофіг...все воно однакове...а ціна залежить від дизайну і плюшок всяких непотрібних а не від якості
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 18:59
Так-с, зрівнялося. Так я нічого не оберу
Тріль підпільний• 19 июня в 18:59
Мікру Самсунг. Духовку Вірпул з піролізом
Морожена_курка• 19 июня в 19:00
У нас вбудовані духовка, мікрохвильова та газова поверхня Вірпул. Не раджу. Зараз не купила б.
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 19:13
Ответ дляМорожена_курка
Дякую, а можете сформулювати чому? Незручна, функціонал поганий?
Весотехник• 19 июня в 19:17
У меня холодильник и морозилка Вирпул ,но им уже 15 лет
А вот плита Горенье ( ей тоже лет 15 )
Поэтому я не голосовала
Морожена_курка• 19 июня в 19:20
Ответ дляШиворот Навыворот
В духовці така кругла ручка, якою виставляються режими, температура і т.д. Вона почала глючити, температуру тепер спробуй вистав потрібну і взагалі не дуже добре духовка пече... дев´ять років користуюсь, якщо що. Газова поверхня теж не дуже... щось там забилось в найменшій комфорці, вона не працює тепер.
ПлюшкамиБалуюсь• 19 июня в 19:32
А хансу зара хто збирає? Бо в мене була плита Ханса бомбезна, але ще німецької збірки. Тому проголосувала за Хансу. Вірпул би точно не брала
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 19:48
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Зараз не знаю, але двічі купувала варильну, і газову і індукцію, але років 7 тому, теж задоволена
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 19:54
Ще Самсунг як варіант є.
Ответ дляМорожена_курка
Дякую. Мабуть викреслю з побажань
Файна_зупка• 19 июня в 20:29
У нас мікрохвильовка, духова шафа та індукційна варильна поверхня Gorenje. Користуємося 3.5 роки. Задоволена на усі 100%. Ніяких проблем, глюків немає. Усе працює чітко, прибирати легко. Ціна-якість. А от наприклад холодильник Samsung, йому теж 3-4 роки, взагалі не сподобався. Через півроку почали скрипіти дверцята - треться пластик об пластик. І всередині пластик неякісний - нерівний, уже з´явилися тріщина всередині холодильника на дверях. При тому що брали не з дешевих.
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 21:00
Ответ дляФайна_зупка
Дякую. Буду обирати
Червона рута• 19 июня в 22:13
варочна горенье фигня глючна(
автор Шиворот Навыворот • 19 июня в 23:07
Ответ дляЧервона рута
варочна горенье фигня глючна(
Теж читала, що 2 конфорки перестають працювати.
gallo4ka• 20 июня в 16:18
Из всего Вирпул. У меня и духовка встроенная и варочная панель этой фирмы, но я покупала не в Украине. Заказывала из Германии лет 15 назад.