Фіфачка• 19 июня в 21:17
Девочки, сколько лет автору этой темы? удалось узнать?
На циголках• 19 июня в 21:24
Та это вроди не автор. Судя с той темы, автор нам не семейная, стадания в стиле ’у меня сестренки нет, у меня братишки нет’ выдает в ней юную девушку.
Муркамурковна• 19 июня в 21:27
Лежали з чоловіком, дивились якийсь прикол в тік тоці, а там про те, що мужчина захворів і жіночка за ним погано ухажує і він пішов до мами бо та прийме і знає як і шо
Кажу, я от прям бачу, як ти пішов до своєї, а вона двері відкрила...і каже О Боже і закриває двері перед твоїм носом..і тут же викликає швидку бо в неї вже температура 40, собачка, пердячка і тд
Авторе.. прийміть те, що мама нарциса, любить себе і ви для неї просто ресурс в якщо не ресурс то ніхто
Все
Тушьмушьнюшь• 19 июня в 21:27
Ответ дляНа циголках
Раз жизнь подходит к концу, то лет 23-25.
Скорее, 20
Сусановна• 19 июня в 21:37
Молодая ещё и детей своих видимо пока нет, не читала в той теме комментарии.
БезникаяЯ• 19 июня в 21:44
Ответ дляМуркамурковна
Все
собачка - пердячка ??