Таракашечка• 20 июня 2025
Маникюр и ресницы, Лукъяновка, КПИ. Порекомендуйте, пожалуйста!
Спасибо!
Летала_НаМетле• 20 июня 2025
на Лук*янівці нема кого рекомендувати. Бо тут живу і обходила все. Тут одну рекомендували,але в неї дорожче,ніж на майдані в Глобусі. Треба і совість мати. Можу порекомендувати манікюр на майдані, в Глобусі. Напроти дверей Новусу (одразу біля зупинки кінцевої 18 трол,там де вхід в Глобус). жінка немолода робить манюкюр шикарно. в мене складна кутикула з птерігієм. за 40 хв вона зробила цукерочку. її покриття я ношу місяць.відростає рівномірно.
Кажуть,хочеш оцінити майстра- подивись на нігті через 3 дні. так от- жодної заусенці.Все ідеально місяць,жодного сколу. Моя керівниця жінка дуже не бідна,ходить лише до неї. Так швидко і якісно мені ще ніхто не робив.
Манікюр 300 грн.покриття 350 грн. однотонне.
Таракашечка
• 20 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
дякую
можна контакти, будь ласка.
Стерелізація в нормі?
можна контакти, будь ласка.
Стерелізація в нормі?
Летала_НаМетле• 20 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
дякую
можна контакти, будь ласка.
Стерелізація в нормі?
можна контакти, будь ласка.
Стерелізація в нормі?
так, сухожари стоять. Контактів нема. Nail´s Bar ТРЦ Глобус
в інеті дивіться. Просто я тут працюю поруч, пішла на пробу і тепер ходжу лиш до неї.
Таракашечка
• 20 июня 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
оце вона?
там багато майстрів? може ім’я знаєте?
Летала_НаМетле• 20 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
оце вона?
там багато майстрів? може ім’я знаєте?
так,дуже схожа. ій десь після 40.
Дверной_Проем• 20 июня 2025
Найкращий манікюр я зробила тут
Їжджу з області до дівчат, особливо раджу Тетяну та власницю Марину!
Таракашечка
• 20 июня 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ресцницьі могу порекомендовать в р-не пл-ди Льва Толстого.
напишите, пожалуйста
вижу, что на районе не найду(
Сама купляю квіти• 20 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
напишите, пожалуйста
вижу, что на районе не найду(
resnichki.org