Борщик• 20 июня в 15:34
Ламинация свидетельства о рождении. Миф? Почему требуют без?
Ребенок едет в лагерь. Потребовали снять ламинирование, сняла. Теперь оно потрепанное и затерты некоторые буквы.
Подойдет оно или нет на границе? Сделать новое нет возможности.
Танцепесенная• 20 июня в 16:42
Ответ дляБорщик
Я не просила оценивать действия лагеря. А тем более не спрашивала, отправлять мне туда ребенка или нет.
Увпєрьод, атпрааляйте рєбьонка, куда хатітє. Нам, якщо чесно, все рівно. І на ламіноване свідоцтво все рівно. Чого ви на форум зайшли, нєпанятна.
Тільки не нервуйте.
Из Виа-гры• 20 июня в 17:01
Ответ дляМлинець Мій
моя тур агент казала, що у неї (у її клієнтів) були випадки, що не пускали і наші з заламіновианим, і не наші.
Скільки їздили з дітьми-перевіряють свідоцтва тільки наші українські прикордонники. Всі інші тільки закордонні паспорти. І до заламінованих свідоцтв ніхто нічого ніколи не мав, от зовсім. Тільки тут прочитала про те, що не пускають)))
дамаАмстердама• 20 июня в 17:15
Ответ дляИз Виа-гры
Просто с конца весны в инсте разгоняли эту истерику и разогнали уже так ,что официально ж написали -это фейк !
Млинець Мій• 20 июня в 17:29
Ответ дляНевгамовна Бу
Тур агент хочет снять с себя ответственность. Не нашим вообще пофиг. Если конечно Вы не будете оформлять там какие то документы для беженства итд.
а шо якийсь турагент відповідальний ??
Млинець Мій• 20 июня в 17:30
Ответ дляНевгамовна Бу
Я не юрист, но я не могу понять что это за лагерь, который требует вывернуться на изнанку. По сути им должно быть абсолютно все равно какое то свидетельство. Главное что оно есть. Если уже на границе выпускают по заламинированому и тут вдруг лагерь выдумал такую ересь, то я трижды подумала бы стоит ли туда отправлять ребенка в принципе.
а з чого ви взяли що саме табір придумав єресь?
Невгамовна Бу• 20 июня в 17:30
Ответ дляМлинець Мій
а шо якийсь турагент відповідальний ??
Чтобы потом со скандалами к ней не звонили. Поэтому она перестраховывается.
Невгамовна Бу• 20 июня в 17:31
Ответ дляМлинець Мій
Ну лагерь же требует. Не местная же аптека.
Млинець Мій• 20 июня в 17:31
Ответ дляНевгамовна Бу
де ви це прочитали, що саме табір?
Невгамовна Бу• 20 июня в 17:31
Ответ дляМлинець Мій
де ви це прочитали, що саме табір?
На заборе.
Оновлена версія• 20 июня в 17:32
Ответ дляПускаю бісики
Потому что подлинность печати нельзя проверить. Ламинировать документы нельзя!
так их ламинировали при выдаче всем поголовно. сначала всем заламинировали, а потом дошло?
Млинець Мій• 20 июня в 17:33
Млинець Мій• 20 июня в 17:35
Ответ дляВесела пiсенька
У вас вже є завірена копія?
Якщо після розламінування в свідоцтві стерлися/затерлися якісь дані - цифри або літери, то я маю сумніви, що нотаріус звірить таку копію
Судячи з відповіді ДПрикорд. Служби, то має бути все-таки оригінал цього документу (чомусь не прикріплюється фото)
Прикорд служба пише, що ламіноване дійсне, АЛЕ якщо будуть сумніви, то......
Хто вам дасть 150% гарантії що ні в кого сумнівів не виникне або тупо не захочуть причепитися...
Ананомчикус• 20 июня в 17:41
Ответ дляМлинець Мій
сумніви можуть бути й щодо незаламінованого
наприклад, якщо воно пошкоджене
які сумніви, як чистеньке свідоцтво в чистенькому ламінаті, де все чітко видно?
наприклад, якщо воно пошкоджене
Млинець Мій• 20 июня в 17:43
Ответ дляАнаномчикус
наприклад, якщо воно пошкоджене
та ХЗ.
он десь читала пояснення, що ламінація вважається як обкладинка, тому не можуть взяти до розгляду.
Як би там не було. Сходила в розвідку в РАДЦ шо там і по чем. А там черга з 5 ранку і до обіду прийняли 10 людей. В мене нема стільки часу сидіти в черзі, тому поїдемо з заламінованим.
Ананомчикус• 20 июня в 17:44
Ответ дляМлинець Мій
та ХЗ.
мінюст вже пояснив офіційно, що заламіноване свідоцтво дійсне для підтвердження юридичних фактів. то саме юридичний факт, що ви є мамою цієї дитини - вам і треба довести. більш нічого.
читайте офіційні джерела, а не копірайт.
Пускаю бісики• 20 июня в 23:38
Ответ дляАнаномчикус
який законодавчий акт забороняє ламінування документів? дайте посилання на офіційний текст, будь ласка
Немає такого закону, але є вимоги
Пускаю бісики• 20 июня в 23:40
Ответ дляНевгамовна Бу
15 лет можно было а теперь стало нельзя?
Колись так часто не звертались до нотаріусів та не їздили за межі країни, мабуть, тому і не було розголосу. Не бачу проблеми взяти оригінал - замовити займає 5 хвилин часу
Пускаю бісики• 20 июня в 23:41
Ответ дляМлинець Мій
це точно.
бо автора хвилює кордон
Нотаріус не засвідчить копію ламінованого свідоцтва(
Млинець Мій• 21 июня в 07:13
Ответ дляПускаю бісики
А доручення 1 з батьків на вивіз дитини оформлює?
Пускаю бісики• 21 июня в 13:21
Ответ дляМлинець Мій
Якщо дитина їде з одним із батьків, від іншого доручення не треба