Мандолина Бу• 20 июня в 16:23
Вопрос к ВПО у кого дети получили паспорт
Мы были ВПО , когда дочке ещё небыло 14 лет. Потом она сделала паспорт, потом мы уехали за границу , снялись с ВПО, а муж остался в Украине. Теперь ему не платят ВПОшные деньги , говорят, что дочка должна приехать ( ей скоро 16) и в налоговой обновить данные , т е дать паспортные данные . И хотя на неё не платят обновлять данные должна вся семья, а тогда у неё было только сви-во о рождении. У всех так? Что это за бред ?
Мандолина Бу
• 20 июня в 16:27
Зачем нам тогда ИНН, он же у неё не поменялся , сделали сразу как родилась
Глаза_в_3_карата• 20 июня в 16:33
Что-то странное. Обновлять данные или не обновлять - это не так категорично и не срочно. Может это прозвучало как рекомендация, потому что если когда-то в будущем вам нужно будет делать какие-то дела в Украине, то возможно скажут обновить. Но обновить - это дело 5 минут. Успеете всегда.
Глаза_в_3_карата• 20 июня в 16:36
И кстати, насчет обновить данные в налоговой - это для впо как бы нормально, раз мы все с других городов (мы тоже впо, и тоже обновляли инн), но это просто процедура. Ну Инн не меняется, а выдают новую бумажку с другой подписью налоговика, и что выдано в конкретном городе.
Я лично не обновляла. Муж обновлял, там сказали в соцзахисте, что программа не видит его Инн. А мой видела. Но это для соцзахиста нужно было только. В остальных делах никто нигде не просил свежую Инн. Главное - что номер то не меняется.
Мая твая не панимать• 20 июня в 16:42
моему ребенку тоже обновляли справку впо после получения паспорта
Сіточка• 20 июня в 17:19
У дитини з´явився новий документ, який ідентифікує її особу:
Це вже ID-картка, тобто повноцінний паспорт громадянина України.
У довідці ВПО до того часу були лише дані зі свідоцтва про народження.
У реєстрі ВПО такі зміни вважаються ’істотними’ і потребують оновлення даних про особу: тип документу, номер, дата видачі, орган, можливо - адреса.
Соцзахист вимагає актуалізувати всю справу сім’ї, навіть якщо на дитину не платять. У них немає механізму автоматичного підтягування нових паспортних даних, тому вважається, що інформація по особі ’неповна/неактуальна’, а значить - ’родинна справа’ не відповідає критеріям для виплат.
Тоска в носках• 20 июня в 18:11
Ответ дляСіточка
Що значить родинна справа не відповядає критеріям, якщо статус і виплати отримує кожен окремо. Потім скажуть, що дитина і жінка получають виплати в Германії, їх більше ніж 9 тис грн на кожного члена родини, тому чоловіку можна вже не платити. Так виходить, чи шо
Вони зараз реєструють же на всю сімю однією заявою , і при любих переподачах - всім треба нести документи. У мене чоловік не впо, але кожного разу несу за нього документи, зоч виплат йому не платять. Йому навряд будуть платити , якщо сімʼя за кордоном. Бо ті, що за кордон виїздять, через місяць знімають, дехто писав потім ще спробуй поверни виплати, через пів року.
Мандолина Бу
• 20 июня в 19:11
Ответ дляLacrimo
У меня мужу платят потому что у него инвалидность. Нам сняли ещё в Украине были. Потом мы уже отказались от статуса ВПО. Но теперь и мужу перестали платить из-за паспорта дочери, хотя он у неё уже 2 года почти
Ответ дляМандолина Бу
Там дуже хитро написано, вони роблять як хочуть і доказати їм нереально. Єдине, незай напишуть письмову відмову чому і за що, бо може там причини нема, або вони самі не знають чому. Інваліди, пенсіонери їм де автоматом рахувати мають, якщо дохід не 9444. Доречі не того? Тим, кому кожні пів року неавтоматом - носять документи на всю сімю кожні пів року, я так роблю. Але вам має бути автоматом.
Я думаю можна оновити якось дані по пошті, відправити документи. Як неповнолітня, яка проживає в іншій країні з мамою може сама приїхати і оновити дані? Чи вона має з собою і маму брати? Треба трохи зробити скандал, позвоніть на гарячу лінію, напишіть звернення/ скаргу в департамент і тд і потребуйте офіційного розяснення і причин відмови. Скажіть, що дитина не буде приїздити в воюючу країну, не може і має на це право. Вони тоді всі стають шовкові.
Цибулька зла• 21 июня в 10:07
Після отримання паспорту в 14 років потрібно в податковій отримати нову довідку ІПН. Тому що вже йде прив´язка не до свідоцтва про народження, а до паспорту.
Ми ВПО. Робили сину в 14 років.
Потім носила нові документи в УПЗСН, де призначали виплату ВПО.
Ми ВПО. Робили сину в 14 років.
Цибулька зла• 21 июня в 10:08
Ответ дляМандолина Бу
Це точно з причини паспорта доньки? А я кий зв´язок? Нехай від себе подає пакет документів на виплату ВПО.
Мандолина Бу
• 21 июня в 13:21
Ответ дляЦибулька зла
Ми ВПО. Робили сину в 14 років.
Я розузумію. Але донька не ВПО.
Мандолина Бу
• 21 июня в 13:22
Ответ дляЦибулька зла
Так, він ходив та питав
Сіточка• 06 июля в 17:25
Ответ дляТоска в носках
а те і значить, що в справі є істотні зміни, а саме паспорт дитини, ну ви ж читаєте що я пишу чи ні...це те саме як в банк ви маєте надати нові документи якщо відбулись зміни, наприклад
Сіточка• 07 июля в 09:16
Ответ дляМандолина Бу
Так, він ходив та питав
ну це дуже дивно тоді, нехай наполягає на новій заяві/справі, де лише він, бо дуже не зрозуміле щось, або співробітники гонять й некомпетентні (буває..самі зіштовхувались з такими й поки 5 раз не гаркнеш що по закону ось і так і так, то продовжують доводити своє хоч і не праві..крч аби не возитись з папірцями)
Рятівник Малібу• 02 августа в 12:13
Ответ дляЦибулька зла
Ми ВПО. Робили сину в 14 років.
Мы Впо с 17г и Инн у нас ещё выдали в Донецке не разу не просили заменить у детей так-же ещё с Донецка. Выплат не получаем с 24г.