Асталависта бэйби• 20 июня 2025
Віл/снід
Здавала в державній кров на віл.Чекала 20 хв.Сказали тест взагалі не точний.Каже медсестра, що брала кров,спочатку наче як позитивний показало, а потім негативний.На бумажці написали негативний.Чи варто здати кров в приватній, бо лімфоцити 17.А в лабораторії від 19.Постійна втома,запалення лімфовузлів.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июня 2025
Ответ дляЛапка
Так, звісно! Рання діагностика рятує життя! Ви з групи ризику?
У нас зараз група ризику найбільша ’дружина’. Від чоловіків багато заражаються.
Трейдер кріпти• 20 июня 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А чоловіки від кого?
Асталависта бэйби
• 20 июня 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тести точні, для свого спокою перездайте.
Так мене злякало, що вона сказала наче як так ,а потім ні.
Ластоноша• 20 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
як би було якесь наче як, вас би так просто не відпустили
Стебель березы• 20 июня 2025
Здайте в ценрі сніду, а не в прліклініці. Там вам точно повідомлять
Алина-1240• 20 июня 2025
Обождать 2-3 недели и пересдать в спидцентре , у них тест системы последнего поколения. Для экспресс тестов никуда не надо идти-они в каждой аптеке есть
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Автор, у вас була ризикова поведінка?
Є причина здати аналіз?
Аналіз треба здавати раз на рік. Є люди без всякої ризикової поведінки і з ВІЛ.
Трейдер кріпти• 20 июня 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Раз на рік здають люди з неризиковою поведінкою на антитіла
Якщо був контакт з кров´ю то потрібно здавати декілька разів в проміжку часу місяць. І краще якісний аналіз
Додекаэдр• 20 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Купите в аптеке, и сделайте дома
Так в центре спида такие же тесты как и в аптеке. Разве нет? Ещё 10 лет назад там можно было сдать кровь из вены бесплатно и ждать пару дней , либо заплатить 50 грн и сделать экспресс тест с пальца .
Алина-1240• 20 июня 2025
Ответ дляДодекаэдр
Нет.
Алина-1240• 20 июня 2025
Ответ дляДодекаэдр
Лучше кровь с вены и сутки подождать
Додекаэдр• 20 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Лучше кровь с вены и сутки подождать
Ну это понятно. Интересует чем отличаются экспресс тесты в центре СПИДа от тех , что в аптеке.
Алина-1240• 20 июня 2025
Ответ дляДодекаэдр
Экспресс ничем, но лучше пусть на тест системе делают, они точнее
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Так, я мала на увазі якщо ти просто живеш собі, то раз на рік непогано, особливо, якщо з чоловіком бар´єрний метод не використовується. Ліпше знати, що все окей, ніж коли вагітна жінка дізнається, що у неї 50 клітин.
Алина-1240• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Автор, у вас була ризикова поведінка?
Є причина здати аналіз?
%70 с вич не относятся к маргинальному слою населения.это миф
Асталависта бэйби
• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Автор, у вас була ризикова поведінка?
Є причина здати аналіз?
Ризикова поведінка була 10 років тому
Трейдер кріпти• 20 июня 2025
Ответ дляДодекаэдр
Нічим. Я працювала в організації по виявленню віл . І як раз працювала у тестами. Суть тестів ідентична.
Єдине що можу зауважити. Що багато хто нехтує умовами зберігання тестів. Там є чіткі температурні режими.
В упаковці з тестом має бути контрольний пакетик з вмістом схожий на селікагкль. Якщо тест не вірно зберігали цей вміст змінює колір і вже не придатний до використання.
Ми списували такі тести.
Якщо лікарні влом списувати тести - вони можуть їх використовувати
Ми списували такі тести.
Додекаэдр• 20 июня 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Ми списували такі тести.
Спасибо