Ясамаякрасивая)• 20 июня в 17:11
Власники собак. Підкажіть, що це таке?
Мальтіпу , хлопчик, 1 рік. Зі статевого органу зʼявилися виділення з дуже неприємним запахом, колір прозоро-біло-зеленкуватий. Якраз статево дуже активний. Ветеринар сказав каструвати. Толком нічого не пояснив. Чому ці виділення зараз настільки сильні, що аж живіт мокрий від них і волосся на животі стало якесь ніби з рожевим відтінком. І запах лишається неприємний там де потреться. Каструвати плануємо середина липня. Ці виділення з запахом це норма? Що робити щоб їх зменшити?
2
Гербарія сушу• 20 июня в 17:13
Якщо рекомендацій ветеринара вам не достатньо, то йдіть на консультацію до іншого вета. І так, те що відбувається з вашим собакою- не норма
4
Пупуговка• 20 июня в 17:15
К кастрации не имеет отношения вообще. У кобелей бывают выделения в норме, но если слишком много, делается анализ на микрофлору и лечат.
Як ухурделю• 20 июня в 17:16
ветеринар взял деньги за визит и даже не поставил диагноз? вам к другому врачу, а этому вообще не платить ничего
5
Люблю джаз• 20 июня в 18:43
Пузо мыть шампунем с хлогексидином или противогрибковым, дуксо хорошие франция
Красавица писяная• 20 июня в 18:59
Ответ дляЛюблю джаз
В шприц без иглы хлоргексидин, и промывать
Теж так робила,лікар радив.
автор
Ясамаякрасивая)
• 21 июня в 11:51
Ответ дляКрасавица писяная
Теж так робила,лікар радив.
За скільки пройшло?
Люблю джаз• 21 июня в 16:28
Ответ дляЯсамаякрасивая)
За скільки пройшло?
Это переодическая гигиена на всю жизнь собаки
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу