Дама-мадама• 20 июня в 17:12

Квартиру купити

Старий фонд з 80 років сме міняти (бабушатник) або новобудова ? Що може бути вигіднішим ?
Результат:
вже голосів: 64
46 (71.88%) Новий
18 (28.13%) Старий
ГЛЮкоза• 20 июня в 17:13
Я незнаю хто купує бабушатніки? Хіба від нестачі фінансів
So_so• 20 июня в 17:14
Деньги в наследство достались? Иначе построение вопроса объяснить сложно.
Выгоднее всего быть здоровым и богатым.
Мию вікна у мороз• 20 июня в 17:14
газифицированный старый
Добра всем!• 20 июня в 17:19
Как бы, новострой с ремонтом обойдется в три раза дороже вторички 80-х годов. Если в деньгах не проблема, то новострой.
Ищу-брожу• 20 июня в 17:25
Вторичка 200 м2
Ищу-брожу• 20 июня в 17:26
Берите сразу этажами
Бриджит_Фрикандо• 20 июня в 17:27
Для мене ніколи не стоїть питання купівлі квартири у будинках,яким по 70 років. Ну серйозно
Ищу-брожу• 20 июня в 17:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Давно из села дамочка?
ЕлькиПальки• 20 июня в 17:35
Ответ дляБриджит_Фрикандо
я живу в доме 902 года, вы не в теме ) одни стены 80 см и после капитального , про потолок 5.2 молчим
автор Дама-мадама • 20 июня в 17:37
Ответ дляЕлькиПальки
Та ну..потолки то взагала аут з такою стелею
ЕлькиПальки• 20 июня в 17:39
Ответ дляДама-мадама
чем ? свет и дополнительный этаж... сделать , где нужно ?
Жінка з перцем• 20 июня в 17:39
в старих зазвичай район гарний, у новобудові - планування, комунікаці.

Для відповіді на ваше питання потрібно більше подробиць.
А так то звісно нове краще старого.
муха в кедах• 20 июня в 17:49
Ответ дляДобра всем!
У вторинці демонтаж і ремонт дорогі, якраз по вартості наздоганяють новобудови поблизу
Україна наше все• 20 июня в 17:52
В нас бабушатнік купили . Тому все має свою ціну і покупця
Пффф 100%• 20 июня в 17:54
зная как сейчас строят из газобетона (из говна и палок) то выбрала бы старый добрый бабушатник, а лучше сталинку с высокими потолками
это отдельный вид наслаждения
Путающаяся• 20 июня в 17:54
Ответ дляЕлькиПальки
Ну стіни в війну ще аргумент, а стелі навіщо такі?
Тут мінус що старі комунікації в самому будинку. В квартирі можна поміняти, а далі?

У мене поруч є такий же будинок. Там часто ’розкопки’ труб. Проводка проблемна, навіть лічильник опалення на під´їзд ставили з нюансами
автор Дама-мадама • 20 июня в 17:54
Ответ дляПффф 100%
это отдельный вид наслаждения
Не я за кірпічний будинок газоблок геаап
автор Дама-мадама • 20 июня в 17:58
Ответ дляИщу-брожу
Берите сразу этажами
А шо Вас бісить
Путающаяся• 20 июня в 18:01
Ответ дляПффф 100%
это отдельный вид наслаждения
Я живу в ’новобудові’, якій 10 років. Поруч такі ж молодші будинки.
Порівняно з вторинкою клас (жили в двох новобудовах і трьох старших).

Будинок монолітно-каркасний. Утеплений. З виводами під все, з лічильниками на тепло на квартиру, з виводом під кондиціонер (не стирчать трубки), нові лічильники, проводка, комунікації, свіжий під´їзд, просторі поверхи (що в війну гарний плюс), працююча протипожежна система в квартирах і на поверсі, нормальні площі кімнат, кладовка, 2+ кімнат - 2 санвузла,
Фокус-Покус• 20 июня в 18:24
Мені здається, однозначної відповіді немає. В нас і новобудова, 66 кВ, і хрущ, 64 кВ.
Плюси новобуду: вільне планування, величезний балконіще, все нове - але все за наші кошти. Все. Ну так, велика ванна, багато хто кроїв/перекроїв як і що хотів, проводка як хотіли і що хотіли (але ж це все наші кошти), труби тощо. Якщо порівнювати з хрущем: рівнесенькі стіни, всі новинки.... Але ж це все завдяки грошам і сучасному ремонту, а не тому, що це ’не хрущ’. Майже так само можна витворити і в хрущі.
Мінуси: вже двісті разів заливалася каналізація, бо надрозумні люди, можливо будівельники, що тільки туди не кидають/заливають. Куски цементу, цегли, всіляких тряпок що тільки не доставала аварійна, хоча будинок лише 3 роки як в експлуатації.
Далі. Звукоізоляція. Ну тут теж двояко, бо в моєму цегляному хрущі вона значно краще без всіляких додаткових витрат проти новобудови, де на кожному кроці треба було думати про цю грьобану звукоізоляцію. Загалом - все одно програє.
А ще ремонти... Безкінечні ремонти....вже три роки безкінечних ремонтів на ті 18 поверхів - і їх ще робити і робити. Ті ліфти все ламаються і ламаються, в чатах все сваряться і свариться, через постійний бруд в ліфтах які залишають будівельники чи при вантажоперевезеннях.
Прибудинкова територія нещадно заліплена авто, в хрущі ж значно краще: по перше, поверхів то лише 5, а не 16-28-24, по друге, по нормах того часу ці території були більшими. Двір хоч і не закритий, але якийсь такий уютний, домашній ( ). Звісно ж, одразу почнуть тут приводити особисті приклади нариків/алкоголіків, але, це не всюди, і це буває і в новобудовах.
Ще плюси хрущів окрім звукоізоляції не в панельках:
Газ - є газ . Вода без електричних насосів - тобто під час блекаутів є завжди. Як і опалення . Планування: так, маленький коридор та кухня та ванна. Але ми зробили перепланування, за рахунок цього в нас все та ж кухня -вітальня, за рахунок коридору значно збільшується ванна (в нас там тепер і пралка і сушарка). Кімнати: 17, 15 і 13 . Навіть в новобудові незавжди знайдеш таку квадратуру.
Ищу-брожу• 20 июня в 20:01
Ответ дляДама-мадама
А шо Вас бісить
А тебя
ЕлькиПальки• 21 июня в 15:54
Ответ дляПутающаяся

после как-ремонта дома в 2015, все новое
Бриджит_Фрикандо• 22 июня в 13:08
Ответ дляИщу-брожу
Давно из села дамочка?
Я там не і не була. А ви, судячи, з манер нещодавно
Бриджит_Фрикандо• 22 июня в 13:08
Ответ дляЕлькиПальки
Не розумію, навіщо стеля 5 метрів у квартирі.
Мені моїх 3.2 з головою.
А ще усі нові комунікації, індивідуальне опалення. Сучасне планування, сучасна прибудинкова, відповідний контингент.
Але у вас там царські будинки там теж часто сучасні ремонти, бо люди таке купують, особливо,якщо в центрі. Але часто там і не найкращі сусіди,яким дісталося у спадок,а грошей приводити до ладу немає.
Я більше говорила про хрущівки.
Ищу-брожу• 22 июня в 13:45
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Из вас село не выветривается, как говно коровы
ЕлькиПальки• 23 июня в 21:13
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мені моїх 3.2 з головою.
Я більше говорила про хрущівки.
Не понимайте, из 89 м 2 в 140 жилой
все новое и инд.отопление ,контингент прекрасный как и место.
и сдать свою квартиру за 3400 дол,хватает жить в другой стране
Злюка-закусюка• 24 июня в 18:10
Ответ дляУкраїна наше все
Довго продавали? Я в Києві три місяці продати не можу.
Україна наше все• 24 июня в 19:06
Ответ дляЗлюка-закусюка
Довго, насправді довго. Не спішили ми