КапитанльнаЯ• 21 июня в 07:13

Плоскостопість з дитинства. Вчора пішла до ортопеда.

Він був в шоці з моїх рентген. Діагностував ураження меніска правого коліна,деформацію обох стоп. Ще сказав зробити МРТ коліна. Скажіть, будь ласка,чи є сенс подавати на оформлення групи? У мене ще є висновок про ураження хребта ,грижі попереку плюс сколіоз
ЛолитаНеРазлита• 21 июня в 07:17
Якщо лікар скаже, що за це дають інвалідність, то обов´язково подавайте.
Часи такі. Навіть мобіліщація жінок можлива
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 07:20
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую
Все буде Україна• 21 июня в 07:26
Автор, вам надо было сразу спросить у доктора, дают ли инвалидность
После 18• 21 июня в 07:48
Какое ваше состояние? Вы не можете работать? Сильные боли?
Я могу ошибаться, но разве для группы достаточно само наличие изменений в организме? Я думала эти изменения должны существенно влиять на жизнь и работоспособность человека чтобы дали группу.
Неваляшкина• 21 июня в 07:58
Какая группа, автор?
Инвалидность - это не просто наличие какого-то диагноза. Это - ограничение работоспособности после лечения. Вас, что - лечили и не вылечили? Плоскостопие с деформацией стопы - вперёд на операцию. Там все исправят и не будет деформации.
С арторозом 4 степеия не дают инвалидность, пока не докажешь, что замена сустава в твоём случае невозможна - это личный опыт. Так 4 степень- это инвалидная коляска.
А грыжи вообще у половины населения планеты есть. Они лечатся и оперируются. Мениски - туда же
Я пані прохана...• 21 июня в 08:00
Сколіоз скільки градусів?
Бо у сина 25 + вальгус - з натяжкою могли дати 3 групу (до війни).
Там основне чи є ураження інших органів (серця наприклад) і наскільки знижена працездатність через це.

Але питайте лікаря в лютому випадку
Я пані прохана...• 21 июня в 08:02
Ответ дляНеваляшкина
Какая группа, автор?
Щодо коксартроза (кульшоаого сустава) ;- у чоловіка був 4 ступеня. Зробили операцію і можна оформлювати інвалідність - це в висновку інститута ортопедії
Неваляшкина• 21 июня в 08:05
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну, да - 4 степень можно хоть разговаривать про инвалидность. Какую группу дали в итоге?
В нашем случае замена невозможна была (по сопутствующим), дали 1 группу.
Я пані прохана...• 21 июня в 08:06
Ответ дляНеваляшкина
Не оформляет. Он военный и это сразу увольнение в запас. Не хочет.
Плюс - перевели в тыл.
Неваляшкина• 21 июня в 08:10
Ответ дляЯ пані прохана...
Плюс - перевели в тыл.
А, ясно. Но я так понимаю, этот диагноз уже никуда ж не денется - захочет, всегда можно потом оформить
Я пані прохана...• 21 июня в 08:14
Ответ дляНеваляшкина
Да, можно и потом
Анонім Секретар• 21 июня в 11:03
я б турбувалась, як прооперуватись і вилікуватися в першу чергу. Що та 3я група? Копійки.
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:28
Ответ дляПосле 18
Я не працюю. Ще вагітність додала. З 6 місяця просто лежала майже весь день. Ходити важко,ноги опухші,листки дуже набряклі,з транспорту виходжу коліна дуже болять
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:29
Ответ дляНеваляшкина
Какая группа, автор?
Я більше 15 хв на ногах стояти не можу. Щоб ви розуміли на ліжку щоб перевернутися треба триматися за бильце ,а встати це сповзаю трохи і тоді встаю
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:29
Ответ дляЯ пані прохана...
Сколіоз скільки градусів?

Але питайте лікаря в лютому випадку
Я не працюю фізично. Вагітність ледве доносила. Коліна болять при ходьбі і при підніманні на сходи. Встаю з ліжка з допомогою
После 18• 21 июня в 11:30
Ответ дляКапитанльнаЯ
Какой вес?
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:30
Ответ дляАнонім Секретар
Із принципу подала на групу два роки як оперовнаа. Зараз рецидив і ураження меніска плюс стопа остання стадія плоскостопосиі,без устілок ходити не можу ,пос ходах ходити дуже боляче
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:31
Ответ дляПосле 18
Какой вес?
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:32
Ответ дляПосле 18
Какой вес?
З ліжка я встаю тільки помаленьку,бо кістки болять,в поперек дуже віддає
Я пані прохана...• 21 июня в 11:33
Ответ дляКапитанльнаЯ
В любому випалку пробуйте. А вийде чи ні - буде видно. Назбирайте максимально медичних документів щодо скарг і хвороб.
автор КапитанльнаЯ • 21 июня в 11:34
Ответ дляЯ пані прохана...
В мене їх достатньо. Мені ті виплати не треба мені обідно,що я не можу ні башти ні танцювати ,ні взуття гарне одягнути а гцрау зробити важко. Два роки невролог не могла пройти