А ось і я• 21 июня 2025
Ви б дарували вашій племінниці подарунок на її день народження?
Якби на ваш день народження вона вам навіть не написала чи подзвонила особисто
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Доросла? Ви ще доросліша, але очевидних речей не розумієте
В чому очевидна річ?
Коли я в такому віці вже за свої гроші купувала та дарувала їй подарунки,а вона навіть написати повідомлення не може/не хоче раз в рік
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Щоб ви розуміли ,я в свої 15 років та навіть раніше збирала гроші та дарувала подарунки молодшим родичам,вона вже давно підросла,чому не може робити так само?
То Ви, а усі люди різні.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І слава Богу. Навіщо тій дитині такі люди в колі спілкування?
А не треба тепер буде так
Детские_Будут?• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Я в свої 15 і вітала і подарунки за свої гроші дарувала
Капец вас заклинило. Надо к врачу, а то у вас триггер, а виновата племянница.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Ні, просто я була всі роки зручна для всіх,тепер лавочка прикривається
Детские_Будут?• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Если бы она прикрывалась, вы бы не сделали и забыли. А вы час уже только здесь одно и то же пишете.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляХочу барабульки
Автор, тут больше вопрос не к ней, а к её родителям. Моему 15. Он помнит только один др -свой. Поэтому я утром озвучиваю , а он звонит и поздравляет. При этом он очень хорошо относится к бабушкам, тётям , дяде и тп
В мене є похресниця, які 20 років. Коди була менша, вона мені постійно телефонувала вітати. Мама постійно нагадувала. А мама така, що любить вітати, слати різні листівки і тд. Дівчина пішла вчитися і усьо, всі привітання закінчилися. А племіник якого теж хрестила, будучі школяром, ніколи не вітав, а після 20, почав телефонувати, вітати. І знаєте, мені приємніше. коли дитина усвідомлює коли бажає, аніж робить те що мама сказала.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Мої теж чекають,а написати повідомлення за день не можуть, вибачте але для мене це виглядає ,як знецінення мене та наглість з іх боку ,тому я тепер так само робити буду
В чому полягає їх наглість? Вони телефонують і кажуть що їм дарувати?
Домовенок Кузя• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Ваші 15 були в іншому житті. Ви згадайте ще часи царя Панька
Ответ дляА ось і я
Ви виросли неповажаючи себе, тому такий собі приклад для підростаючого покоління. Ваша племінниця себе більше цінить, не спілкується з людьми, які їй не цікаві. Візьміть це краще до уваги, витратіть кошти на себе.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Так моя мама теж нагадує за дн своєї внучки ,але я і так пам´ятаю сама
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Ну чекають та скидають номер картки...
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я краще собі та своїй дитині щось куплю, аніж буду витрачатися на подарунки людям ,яким на мене все одно
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
В якому іншому?
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляШеллар
Не спілкується,але номер картки скидає
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляШеллар
Скиньте їй у відповідь свою картку.
Вона не зрозуміє та і я так не можу
Не будь КакСвета• 21 июня 2025
Моей 11, передаю подарочки независимо от поздравлений меня.
Надеюсь, что подрастёт и сама сделает выбор, общаться или нет.
Пока с подачи её мамы она даже на свой ДР не позвонила спасибо не сказала. Но надеюсь, так будет не всегда.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Зав´язуйте обдаровувати
Домовенок Кузя• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Доросла тітка образилась на дитину….
Чим ви краща? Чому б не сказати її батькам:
«Маша/Вася, я хочу щоб мене твоя донька ОСОБИСТО вітала в День Народження!!! (Туп ногою)
Бо інакше і я її перестану вітати! (Туп ногою)
Не будь КакСвета• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Зав´язуйте обдаровувати
Это мой личный выбор. Я не жду что-то взамен, просто дарю от души, так как она моя племянница, дочь моего брата, и я её люблю. Даже если это не взаимно, ничего страшного.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Доросла тітка образилась на дитину….
А сенс таке казати?
Щоб що?
Це не має бути примусом,я просто для себе зробила висновки і все ,заставляти когось щось робити то зайве
Щоб що?
Домовенок Кузя• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
А сенс таке казати?
Щоб що?
Вас батьки дівчинки на ДН вітають??
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Так я не чекаю взамін подарунків,але написати повідомлення можна
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вас батьки дівчинки на ДН вітають??
Сестра так ,але останні роки без подарунків
Домовенок Кузя• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Вас мало вітають інші, тому це смс від дитини має для вас вагоме значення??
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, навіть якби вітали багато,від племінниць вважаю обов´язково
Це ж родичі
Люблю джаз• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
извините, автор, но вы какая- то дурочка снегурочка.
раз сто написали нам, что не будете поздравлять.
а можно просто один раз сделать, а не заниматься аутотренингом?
Не будь КакСвета• 21 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Такое воспитание. Может она и не помнит, когда у Вас ДР.
Я так над сыном прикалывалась. Он мне говорит, дай мне денег на... (какую-то хотелку). Я в ответ: скажи, когда у меня ДР - дам.
Он такой: ну я ж не виноват, что у меня плохая память. Это у меня наследственное
Закончил школу и наконец-то запомнил, когда у меня ДР. Про остальных мне приходится напоминать до сих пор.
А ось і я
• 21 июня 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Так я і зроблю так