pupsi4ek• Изменено 21 июня 2025

А чому ніде нема інфи про удар по гуртожитку радіозаводу?

Гуртожиток було знищено повністю і багато загиблих, як і багато загиблих у цехах, в деяких з яких робили цукерки? Гуртожиток стояв на проходній. Всі мовчать чомусь
Tasya-Natusya• 21 июня 2025
Тому що там робили не цукерки, і наскільки, я знаю, така інформація не розголошується.
Рембазу ще влітку 2022 обстрілювали, теж не писали про це, просто вибухи і все.
Антонова обстрілюють, про це теж не пишуть.
автор pupsi4ek • 21 июня 2025
Ответ дляTasya-Natusya
Про Антонова і НАУ писали
автор pupsi4ek • 21 июня 2025
У гуртожитку багато загиблих, навіть кістки знайти не можуть, але тиша
Николай-b526• 21 июня 2025
ждут пока вы проинформируете.....
gizzaGinora• 21 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Давай, йди на пікабу з цією новиною
Щоб кацапи пораділи.
Бо саме такі , як ти і здають ці цехи кацапам
автор pupsi4ek • 21 июня 2025
Ответ дляgizzaGinora
Давай, йди на пікабу з цією новиною
Щоб кацапи пораділи.
Цехи сдают такие, как зеля и притула, выкладывающие фото из завода большевик и ангара нау. Но к ним у тебя претензий нет.
Mary4444• 21 июня 2025
Ответ дляgizzaGinora
Давай, йди на пікабу з цією новиною
Щоб кацапи пораділи.
Боже яке кончене
Маска-0b9f• 21 июня 2025
Зато про обстрелы между Израилем и Ираном полно информации в подробностях
Svet-3694• 21 июня 2025
Ну написали по Киеву 9 погибших. Кондомы дырявые.
rodzynka.l• 21 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
а комусь стане легше від обговорення?

я навпаки вважаю, що ми занадто багато інформації виносимо на пустий розголос, толку для нас нуль, а вони цілком можуть використовувати щось у своїх цілях
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляTasya-Natusya
Ну так , они даже жертв без этих погибших считают. Их типа и не было. Ужасно вообще.
Татьяна-57fb• 21 июня 2025
а вы што не привыкли за 4 года к вранью ,уже выборы проведут наверно осенью и вмостятся . все кто щас еще на 5 лет , скажут што их выбрали 75 % сами будут жить в евространах а нас продолжать добивать , Израилю освобождать места для бежанцев так што то ипсо шо куда попали , у нас все харашо мы пабедим кацапов через 5 лет , когда тут будет пустыня без домов
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляgizzaGinora
Давай, йди на пікабу з цією новиною
Щоб кацапи пораділи.
Ну так як кацапи вже по ньому попали то вони явно про цього знають
Так само як і про інші місця. А от те що людей навіть не згадали як загинувших, то це мерзотно, але в рамках мислення циєї влади
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляrodzynka.l
а комусь стане легше від обговорення?

А що вони можуть використати як це вже було і саме через кацапів? А виносити на розголос каналами як плаче батько загиблого Дмитра це ок, а сказаьи, що влада бреше і ховає факт великої кількості загиблих то не треба? Прикольно виходить.
Ольга520• 21 июня 2025
Ответ дляМаска-0b9f
То ж спеціально так. Думаю кожен розуміє чому
Наташа_32• 21 июня 2025
Наивная Вы! Кто такое покажет! Вы что! Разглашение мест прилёта карается от 3-5 лет лишения свободы!
Маска-0b9f• 21 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Влада никак отойти не может от того,что раша возвращает нам тела тысяч погибших.Они то думали,что их уже и в природе не существует,а тут на тебе
SantaMonika• 21 июня 2025
Хто в темі, той і так знає
А не пишуть, бо нема ще ідентифікації тіл і то займе час, поки признають по ДНК, то зараз вони як пропавші, ну і хто таке ж пише - тоді хто працювати буде на таких обʼєктах
олена олена• 21 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Авторицю посадять, сподіваюся
Наташа_32• 21 июня 2025
Ответ дляолена олена
Авторицю посадять, сподіваюся
Даже самого Бутусова за публикации с мест попаданий предупреждали.
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляМаска-0b9f
О да, тут попадалово конечно! Надо что-то срочно придумать, чтобы не платить. Из серии бронежилет не тот что выдали или еще что-то. Так удобненько было списать погибших как пропавших без вести и прекрасно пиз...ть их деньги.
олена олена• 21 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Ну от вона ж тут розголошує, побачимо, чим закінчиться. Якщо завтра нових тем не буде, значить в тюрмі
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Как наказывают за сокрытие количества погибших или тут сбу прощает? Рука руку поёт?
Наташа_32• 21 июня 2025
Ответ дляолена олена
Пусть ожидает визита. Власть такое ох как не любит....
Наташа_32• 21 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Хто в темі, той і так знає
Те кто в окопы всех гонит.
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляолена олена
Авторицю посадять, сподіваюся
Сподіваюся зелю з його шайкою скоріше посадять
олена олена• 21 июня 2025
Ответ дляНаташа_32
Ну якщо там є що ховати, то не любить, звичайно. А треба, щоб розголосили всі місця, де зброю, дрони зберігають, ремонтують, везуть?
SantaMonika• 21 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Те кто в окопы всех гонит.
Ну ці люди не в окопах були. Вони мали роботу на критичному з бронюванням і другими заслугами
Але так( втратили життя
IrinnkA• 21 июня 2025
Ответ дляолена олена
Так вони перші і розголошуть. От в чому прикол. Чому досі ніхто не сидить?