Небалувана Галя• 21 июня 2025
Зниження тромбоцитів
Завжди така картина, зараз навіть ще більше впали
Буду йти до гематолога
Можете сказати, які можуть бути причини?
Буду йти до гематолога
Крию матом страшно• 21 июня 2025
Не шуткую. У дитини були синці, низькі тромбоцити, виявили лямблії, коли їх вдалося вигнати, то і тромбоцити виросли. Потім знову були низькі, болі в животі, чорний кал, знайшли аскариди. Витравили їх, стало все ок. Не знаю як це працює, наче зв´язку немає, але тромбоцити приходять в норму після нормалізації роботи травного тракту.
До гематолога обов´язково йти! Треба виключити інші причини.
ніколи такого не було• 21 июня 2025
Если сдаете в период вирусных инфекций- то это обычная ситуация- снижение тромбоцитов.
По вашим цифрам нет повода идти к гематологу