Знаю бакси• 22 июня 2025
Шеф почав гірше ставитись
Це одна з причин, що хочуть вижити з колективу? Раніше все було топ, робота в задоволення, за останній рік чимало що змінилось. Помічаю, що в мій бік гірше ставлення від шефа, за кожну дрібницю вичитує при всіх, все не так. Декілька місяців тому, довів мене до сліз, тиск підскочив, нерви розшатались знатно. Я розплакалась при ньому, і на одинці такий божий одуванчик, почав заспокоювати, бо я через злість сказала що звільнюсь. Наодинці він норм, при інших така поведінка
Знаю бакси
• 22 июня 2025
Ответ дляФайна пані
Он Вас значительно старше? Или Вы в него влюблены?
Не закохана, на 10 років старший
Знаю бакси
• 22 июня 2025
Ответ дляКіна не буде
Хм..
А мій до мене ставиться все краще і краще
До мене навпаки
Смажена полуничка• 22 июня 2025
Автор на работу ходят работать, а не плакать, истерить.
Говорю как шеф
Дайте подуться• 22 июня 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Говорю как шеф
На роботі потрібно вести конструктивну розмову,а не зриватися на підлеглих та принижувати їх. Говорю як керівник.
Смажена полуничка• 22 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
У меня цель чтоб коллектив работал.
А слезы, сопли пусть мужьям оставляют.
Дайте подуться• 22 июня 2025
Ответ дляСмажена полуничка
У меня цель чтоб коллектив работал.
А слезы, сопли пусть мужьям оставляют.
Через крик і приниження покращується якість роботи?
Полтавська галушка• 22 июня 2025
Ответ дляДайте подуться
Згодна, але хіба авторка писала про крики і приниження?
Борода• 22 июня 2025
Автор, скорее всего вы слишком хорошо работаете чем вызываете зависть у 1-2 коллег и они на вас грязь льют перед шефом. И он именно при них вас вычитывает демонстративно.
Шеф ваш дурак конечно - но что делать, решать вам. Я в такой ситуации показала всем кто как работает и осталась (но совсем по другой причине потом ушла - во время войны стали мало платить), но мне это стоило много нервов. Кто-то бы молча сразу ушёл.
Inconvenient• 22 июня 2025
Ответ дляБорода
Скорее всего, у самого шефа ниже квалификация, и єто ранит его самолюбие.