Пиу!Пиу!• 22 июня 2025

Как быстро адвокат подает наказ по алиментам ?

У кого опыт есть ?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Тоді з понеділка готується заява, у вівторок має бути зареєстрована в суді
Ясно ) это и хотела узнать
Ліплю вареники• 22 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Ну и нагрели вас
Мне тут девочка делала за 1000.
Через месяц уже результат. Но я в стране.
Но я не нашла ее в контактах ( тел меняла видимо не сохранила
Ваша дєвочка вас теж нагріла.
Ви різницю між адвокатом, між юристом і між дєвочками знаєте?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Ваша дєвочка вас теж нагріла.
Я готова была оплатить , чтобы сделали без меня и отнесли в исполнительную (
Ліплю вареники• 22 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Це ви так вирішили?
Ні. Не я. Це так роблять ті, хто має хорошу репутацію
Смурфик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Ясно ) это и хотела узнать
Скажіть, а з чого ви взяли, що так буде і у вас?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Я просто интересуюсь , я ничего не решила . Я заключила договор и оплатила !
Смурфик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Так чого ви не запитали у свого адвоката? При чому тут інші люди?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Я спрашиваю опыт , кто подвал и как это быстро было , что тут не понятного ?
Смурфик• 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
При чому тут репутація? Ви вважаєте, що адвокат має зробити за 1 день заяву та відвезти її в конкретний суд? Тоді це гарний адвокат? Якщо адвокат це зробить за 2 або 3 дні- це поганий? У людини не має бути ніяких справ взагалі? Тільки оці одні аліменти?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Тут просто надо подать документы на наказ по алиментам это долго ? Да? Я не понимаю ничего в этом
Смурфик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Це не довго. Але, 2-3 дні це і є - недовго. З чого ви взяли, що вам мають все робити миттево? Або в вихідний?
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляСмурфик
Я ж не взяла ) я и неделю ждать буду , когда начать просто интересоваться или напомнить о себе ? Вот и все
Смурфик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
ДО того як укладаєте договір і сплачуєте ви питаєте людину - які строки. Якщо ви цього не зробили, то після оплати питаєте у свого адвоката. При чому тут кідстаф та досвід інших людей? Розмовляйте з своїм адвокатом. І все. Замість поспілкуватись напряму з виконавцем, ви питаєте про це сторонніх людей....
Всміхайлик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Оплатила 5000 грн
Я 3т
Вечно пишут бред здесь. Знакомая с заграницы 2т
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Я 3т
Поняла) мне один сказал 20.000 под ключ 😂
Планшетница• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Не запитавши про терміни?
Планшетница• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну дехто міг заритати це і обговорити зі своїм адвокатом. Є иерміни в договорі. Що ви підписали і з ким незрозуміло
Всміхайлик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Ахаха)
Планшетница• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
До підписання це оговорюється
дамаБезСобачки• 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Ваша дєвочка вас теж нагріла.
Да мне пофиг кто она юрист или нет
Она сделала мне все, что нужно.
Результат через месяц дело в виконавчей.Алименты получаю. В чем она нагрела меня?
Не смешите
Атиква• 22 июня 2025
Зачем Вам адвокат? Сами съездить и подайте. В течении 5 рабочих дней получите приказ.
Ліплю вареники• 22 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Да мне пофиг кто она юрист или нет
Она сделала мне все, что нужно.
Не смешите
Адвокат автора зробить все що треба. Автор отримає результат. Отримає аліменти. В чому тоді адвокат нагрів автора, як пишете ви їй?
дамаБезСобачки• 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
5000 и 1000 разница есть
Ліплю вареники• 22 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
5000 и 1000 разница есть
1000 і 0 різниця є
дамаБезСобачки• 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
1000 і 0 різниця є
0 это у кого есть время заниматься этим самому.
Это и ежу понятно. За услуги нужно платить
Ліплю вареники• 22 июня 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Не завжди так.
Є відносини, де послуга, наприклад, за послугу. Але то вже інша історія...
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляАтиква
Приехать мне стоит 10.000 грн туда и назад .
автор Пиу!Пиу! • 22 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
1000 і 0 різниця є
За ноль никто не сделает . Я не в стране
Я не Тролль• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Только потом , нужно еще отнести в исполнительную . Я не в стране
Суд може юути не скоро
Смайлик• 22 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
То в договорі повинні бути прописані терміни