Вкуси мене• 22 июня 2025
Люблін
Доброго дня. Порадьте , будь ласка, недороге житло на одну ніч у Любліні. Приїжджаємо з сином увечері, а зранку він подає документи в університет.Одразу повертаємося назад.
Работать надо• 22 июня 2025
А в университете общежитие есть, помню моя дочь когда поступала, мы в общежитии договаривались
Вкуси мене
• 22 июня 2025
Ответ дляРаботать надо
Написала, але ще не отримала відповіді. Чекаю.
Вкуси мене
• 22 июня 2025
Ответ дляvecya
на букинге посмотрите, может вам хостел просто подойдет
Дивилась. Дякую. Варіанти не дуже
Смурфетта• 22 июня 2025
Ответ дляВкуси мене
Дивилась. Дякую. Варіанти не дуже
Що саме ви дивилися і що саме ’не дуже’?
Ще є Airbnb.
Якщо ви планували за 20 євро вдвох переночувати, то, боюсь, вам зможе допомогти тільки couch serfing.
Ще є Airbnb.
Вкуси мене
• 22 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Ще є Airbnb.
Не за 20$, але і не 56$. На Airbrb дивилась. Дякую за відповідь.
Форум вже далеко не той, що був раніше.