Вкуси мене• 22 июня в 16:32
Люблін
Доброго дня. Порадьте , будь ласка, недороге житло на одну ніч у Любліні. Приїжджаємо з сином увечері, а зранку він подає документи в університет.Одразу повертаємося назад.
Работать надо• 22 июня в 16:43
А в университете общежитие есть, помню моя дочь когда поступала, мы в общежитии договаривались
Вкуси мене
• 22 июня в 16:54
Ответ дляРаботать надо
Написала, але ще не отримала відповіді. Чекаю.
Вкуси мене
• 22 июня в 16:54
Ответ дляvecya
на букинге посмотрите, может вам хостел просто подойдет
Дивилась. Дякую. Варіанти не дуже
Смурфетта• 22 июня в 16:57
Ответ дляВкуси мене
Дивилась. Дякую. Варіанти не дуже
Що саме ви дивилися і що саме ’не дуже’?
Ще є Airbnb.
Якщо ви планували за 20 євро вдвох переночувати, то, боюсь, вам зможе допомогти тільки couch serfing.
Ще є Airbnb.
Вкуси мене
• 22 июня в 17:02
Ответ дляСмурфетта
Ще є Airbnb.
Не за 20$, але і не 56$. На Airbrb дивилась. Дякую за відповідь.
Форум вже далеко не той, що був раніше.