Гомосноб• Изменено 22 июня 2025

Прийшла з магазину. Чек - 300 грн. Хіба дорого?

По слідам топової теми про продукти, скажу так - в нас є хоча б вибір в продуктах, десь дешевше, десь дорожче, але в цілому абсолютно адекватні ціни.
Щойно купила:
20 яєць
Півбатона
Півкіло авокадо
Майже кіло абрикосів
Вівсяне печиво богуславна
Дитина взяла молочний коктель
Все разом - 300 грн

Куди дешевше??
Так це в нас війна четвертий рік і живемо як в бога за пазухою.
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Я не займаюсь ниттям! Це ви провокуєте і ставите ці запитання!
Сподівають, що податки йдуть за призначенням, але куди ж без корупції. В мене немає бажання і часу щось виясняти, жалітись і нити. Я живу, вдячна кожному дню і рада, що в Україні, не дивлячись ні на що, досить хороший рівень життя.
Головне не знімати рожеві окуляри і шори вчасно поправляти. Ці лозунги мені щось нагадають, це вже було...об´єктивна реальність, цифри, математика нарешті, та нє, автор то не про вас.
Love_Love_Love_• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Ну то з чого ви афігіваєте зі своєю зп? Вані коментарі в цій темі взагалі не мають значення, офігівальщиця із сша
Напевно тому що не кожен в Україні заробляє 1000$ в тиждень
Без QR коду• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Звичайно бідніємо! У нас війна взагалі-то, вже четвертий рік. Виробництво знищується, інфраструктура знищується, населення виїжджає, ціни ростуть. І на цьому фоні плакатись, що прямо немає чого їсти - дивно! Як для нашої ситуації в країні, ціни ще більш-менш нормальні.
Вы сами себе противоречить, вот по этим причинам у нас много людей вынуждены работать за низкую зарплату.
Без QR коду• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Мого не лікуєте, і не вчите. Хоча податки на це все я великі плачу, і не нию, як тут всі.
Почему же не учу... я работаю в частой школе и знаю, какие там зарплаты, да, выше чем гос, но далеко до высоких.
Вы написали глупость, наверняка с умным, самодовольным лицом , у нас в стране много людей, которые выполняют важную работу, медицина, образование, коммунальные службы и все они, увы , низкооплачиваются.
АгатаХристя• 22 июня 2025
Звиздёж, кило абрикосов стоит около 200 гривен, это я точно знаю. Ваш чек должен быть больше.
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Здається автора ще на всіх знудило, коржик акційний був несвіжим.
Чарівне зіллячко• 22 июня 2025
Ответ дляАгатаХристя
Автор чек уже показывала выше в комментах. Успокойтесь.
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляАгатаХристя
Є різні ціни https://www.atbmarket.com/product/abrikos-1-gat?sr... але все одно зависокі.
Шотуткоїться?• 22 июня 2025
Ответ дляДева Мария
Так купите , 10 яиц , 1 гречки , 1 кг куриных крылышек ,1 риса , грм 400 шампиньонов . Суп , гречка с курицей , рис с грибами . На завтрак по 2 яйца . Почти на неделю .
В куриных крылышках мяса не очень много, в основном это кожа и кости.Выход мяса из крылышек составляет около 30-40% от общего веса.

Вы получите максимум 300-400 грамм сырого или 200-250 готового. Это аж 40грамм в день мяса и 1,5 яйца. Кашей вы конечно напхаетесь , но белка ваш организм где возьмёт? Где овощи и фрукты, с чего вы собрались суп варить?
Хома з пастою• 22 июня 2025
Недорого, але це нам тільки на сніданок і то !скромно. Крім яєць, може 6-8 шт залишитися
Нас четверо, на день треба 1000 на їжу мінімум
В сімʼї два підлітка, спортсмени
Чоловік - фізична праця
Тому це сніданок, але не пів батона треба, а батон
Авокадо не їдять
Не бачу тут кави - то додати
Обовʼязково овочі до сніданку, додати помідори, огірки, сир
Буде десь 400
І так, то дорого
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляХома з пастою
В сімʼї два підлітка, спортсмени
Чоловік - фізична праця
Авокадо не їдять
Не бачу тут кави - то додати
Буде десь 400
І так, то дорого
Але ж ви можете придбати три позиції зі списку на 300 грн і розповідати яке чудове життя.)) Кава зараз дорожчає мало не щодня. А у вас тільки зранку може бути 4 чашки.
Молчалка• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Ну вибачте, мені тут є шо їсти, як мінімум хліб з авокадо і омлетом - повноцінний сніданое на тиждень вперед
І ще печево до чаю)
Чек покажете?)
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляМолчалка
Чек покажете?)
Вже був
Хома з пастою• 22 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Я то можу придбати, але цей список навіть не повноцінний сніданок для моєї сімʼї. Якщо автор одна, то може ок
Але, я теж не можу без кави, овочів і сиру
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляХома з пастою
Так, з чоловіками геть інші витрати.
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Автор, спробуйте ентеросгель випити, чи вугілля, що у вас там є в аптечці.))
Хома з пастою• 22 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Так, з чоловіками геть інші витрати.
То ми зараз говоримо про самотню жіночку чи про реалії більшості ?
Фітоняшки є звичайно, але бігла через місточок і схопила авокадо, ніхто так не їсть в реальному світі
Якщо голодні діти прибіжать додому і не буде відбивних чи котлет, вони те, що в списку за хвилини зʼїдять
СережкинаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляХома з пастою
Про чек. Такий посил автора. Говоримо про її чек і прекрасні ціни на авокадо з абрикосами. Як автор офігенно сходила в магазин, а ви не нийте.
Молчалка• 22 июня 2025
Ответ дляХочу в БАНю
моя бабушка сказала, что раньше колбаса была 2.20 Специально спросила
Колбаса для народа стоила 2,20 при себестоимости в три раза больше
Хома з пастою• 22 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Ясно, це якась ілюзія
Я не бачу тут навіть базового набору для обіду
Всі коменти читати лінь
Анти-анонім• 22 июня 2025
Ответ дляПожарник
а обед, ужин?
или то для слабаков?
Килограмм свиной лопатки+ 1 кг гречки + 700 гр булгура = ещё 300 грн на обеды
На ужины овощи и кефиры/йогурт/творог ещё столько же
Это если грубо, с нуля покупать
Но обычно же дома есть какие-то крупы, масло, покупаем на +- такую сумму. Допустим, на этой неделе купили рис и чечевицу, но захотелось гречки или овсянки, она осталась с прошлонедельной закупки, а рис останется на потом
Лагшмивара• 22 июня 2025
Так у вас же есть нечего на эти 300 грн.
Меломанка Маланка• 22 июня 2025
Ответ дляНаучительница
Вас явно обЩитали на кассе. Я на 300 грн взяла сегодня весь ваш список и ещё кило хамона и дюжину устриц
1 авокадо около 100 грн
как тебе такое илон маск• 22 июня 2025
Ответ дляАгатаХристя
Там все звиздеж.
20 яиц, примерно 90 грн.
Авокадо где-то 120-130 грн.
Абрикосы 150-160 грн.
Батон, гривен 20
А еще, печенье, молочный коктель.
Что-то автор недоговаривает
Розвідка Маші• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
Инжой
Навіщо Ви брешете про кіло абрикос. В чеку написано шт, тобто це коробочка 250 чи триста грам. Абрикоси 150-200 грн за кіло.
Чарівне зіллячко• 22 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Там все звиздеж.
20 яиц, примерно 90 грн.
Авокадо где-то 120-130 грн.
Абрикосы 150-160 грн.
Батон, гривен 20
А еще, печенье, молочный коктель.
Что-то автор недоговаривает
Автор выше чек выставляла. Поищите
Рогнеда Карповна• 22 июня 2025
А м´ясо, овочі, риба? Інше молочне чи кисломолочне? Чи ви і ваша дитина лише авокадо і яйцями харчуєтесь? В багатьох ще є діти і чоловік, тому й набігає така сума
Рогнеда Карповна• 22 июня 2025
Що за клоунесси тут смайли ставлять?))
как тебе такое илон маск• 22 июня 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор выше чек выставляла. Поищите
Нашла.
Автору надо было город написать.
Я считала по ценам своего, такой набор за 300 грн не купишь🤷‍♀️
КапитанльнаЯ• 22 июня 2025
Ответ дляГомосноб
За сьогодні 🤦‍♀️
Вам погано?