Бибер-анонимер• Изменено 04 июня в 00:25
Що значить паста зубна 150 грн не дорого?!
Мені все зараз дорого, яйця сьогодні купила 75, сир 100, творог 100, молода картопля 100, м´ясо 250, кава 400 грн(500грм) чай 200грм 200 грн, масло 120, паста 150 мінімум, шампунь 150, порошок 500грн.
Що це взагалі, базова продукція за яку треба віддати півзарплати одразу?! Так в мене дохід 900$, як решта живе я взагалі не розумію, пенсіонери, в кого мінімалка?!😤
Играю у края• 04 июня в 00:27
Яйця є по 50, картоплю молоду можна не брати, масло по акції є хороше і дешевше. А от на пасті не треба економити, щоб було чим жувати те все куплене.
Млинці зі смайликом• 04 июня в 00:28
Згодна.але яєць повно вже по 45 грн. То ви дорого взяли. Картопля 60 грн ось на ярмарку в Києві. Де за 100 грн?
Молода картопля єгипетська це не продукт першої необхідності. Я маю зп 32тис грн. Картоплі не купую молодої поки. Як і полуницю по 180 гин. Чекаю щоб знизилась цвна в червні. У травні все завжди найдорожче
Завжди мало• 04 июня в 00:28
Так и живут. Платят коммуналку. А дальше на что хватит. Здорово, если дети помогают. Но очень много одиноких.
Завжди мало• 04 июня в 00:30
Относительно цен, все живут согласно доходов. Переходят на бюджетное, ограничивают себя в чем-то или отказываются вовсе. Ну или ищут другие источники доходов, подработки.
мадамГрицацуева• 04 июня в 00:31
Я своєму пенсіонеру допомагаю.
А ви часом не та пані, яка економить, морозить цибулю, сушить квіти і траву і має хороший дохід, бо муж топменеджер
мадамГрицацуева• 04 июня в 00:33
Ответ дляPrervana
И зубная паста у вас золотая что ли? Их задницей ешь в 3 раза дешевле. Хоть блендамед, хоть лакалут... Первое попавшееся в телефоне - ассортимент Фоззи
То мабуть, така, як у мене з ліхтариком
Хомо_сапиенс• 04 июня в 00:37
Ответ длямадамГрицацуева
Картопля 49, яйця в коробці по 63
Так може автор 2 кг взяла по 49 грн.
мадамГрицацуева• 04 июня в 00:38
Ответ дляХомо_сапиенс
Так може автор 2 кг взяла по 49 грн.
А
Тоді яйця я купила за 126
Багиня• 04 июня в 00:40
Ответ дляPrervana
мне например все эти не подходят. Если бы не нашла подходящую за 64 пришлось бы покупать за 150+
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:40
Ответ дляPrervana
Кофе за 400 грн 500 грамм еще надо умудриться купить, когда в каждом супермаркете масса акций и скидок на него
Не знаю, де акції у вас, я вважаю купила вигідно за 370.
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:41
Ответ длямадамГрицацуева
Я своєму пенсіонеру допомагаю.
Ні, в мене пуста морозилка, лише м´ясо, я взагалі не люблю жодні заморозки.
мадамГрицацуева• 04 июня в 00:42
Ответ дляБибер-анонимер
Дати вам посилання на тему, як жити і не тужити?
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:48
Ответ дляPrervana
Отакі пасти беремо в атб, більш менш якісні.
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:56
Ответ дляPrervana
Ну я вам уже на пол-лотка яиц сэкономила
Так в нас немає в районі цих магазинів, а деяких взагалі в місті.
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:57
Ответ дляГлас_Народа
Автор, все дорого.
Походу немає межі, через півроку буде ще дорожче.
Ответ дляБибер-анонимер
Значит есть другие. Если вам важно уменьшить средний чек, при этом не потерять в качестве продуктов - начинайте следить за акциями и спецпредложениями. Других вариантов особо нет
Хомо_сапиенс• 04 июня в 00:58
Ответ дляБибер-анонимер
Я в АТБ постійно беру сенсодин по акції 100 грн +/-, не 160 точно,
бЭйбА• 04 июня в 00:58
900 доларів - ці кошти на скільки людей?
Хороша паста коштує більше 150 грн. А хороший шампунь - більше 200 грн.
Бибер-анонимер
• 04 июня в 00:59
Ответ длябЭйбА
Ну то вже для тих, в кого доходи більше 1000$.
Хомо_сапиенс• 04 июня в 01:00
Ответ длябЭйбА
На одного члена родини в тиждень, звісно.