Застряла• Изменено 22 июня в 22:20
А як в селах давно займалися сексом? Там не було ні душу, ані ванни?
Фу, навіть не уявляю, як з таким чоловіком кохатися? Сходив, вибачте, у туалет типу сартир по-великому, навіть дупу нормально не помив - і кохайся з ним? Чи ще мінєт просить зробити. Фууу
Застряла
• 22 июня в 22:21
Ответ дляАnnеt
а в юрте как? а в пещере, шалаше...
Бідні жінки (
палка-копалка• 22 июня в 22:22
Ответ дляЗастряла
Бідні жінки (
Тому вони всі й вимерли... жодна не дожила до нашого часу
Застряла
• 22 июня в 22:23
Ответ дляКучерявочка
Влітку літній душ. Зимою тазіки з водою.
Не бачу нічого фу
Жах який. Деякі і зараз там так живуть
Налитое яблочко• 22 июня в 22:23
Автор, хай це буде вашою найбільшою проблемою на сьогоднішній день.😁😁😁
Ростки жимолости• 22 июня в 22:23
Та же ж як і в місті..Посрав чоловік,посцяв,,,А воду виключили.І запасу нема...Лягаєте(немита) з ним в ліжко і кохаєтесь...
палка-копалка• 22 июня в 22:24
Ответ дляАnnеt
великое вымирание женщин. да. трагедия в истории.
І чоловіків
і худоба теж не вижила...
Кучерявочка• 22 июня в 22:25
Ответ дляЗастряла
Жах який. Деякі і зараз там так живуть
Ну це або старі люди, або люди в скрутному становищі.
Зараз майже у всіх в селах є ванна і туалет. Ви давно в селі не були)
Застряла
• 22 июня в 22:25
Ответ дляРостки жимолости
Не противно? Я як уявлю собі, що в нього мікрочастички калу на дупі - так прямо відворот
Ms. Скромность• 22 июня в 22:26
Ответ дляЗастряла
Ага, секс без анілінгусу - не секс. Особливо в українському селі пару сторіч тому.
Ростки жимолости• 22 июня в 22:27
Ответ дляЗастряла
А ви свого добре обдивляєтесь чи нема у нього калу на анусі?А то він може і збрехати що підмився,а насправді кохається з вами закаканий...
Небоброїдка• 22 июня в 22:28
Ответ дляАnnеt
і примушував лизати мінєта
Мабуть, якби заікнувся тільки про таке, то йому серпом би того немитого члена відтяли)))
Регионщица• 22 июня в 22:28
Ответ дляЗастряла
Вы зачем сейчас это все себе представляете?
Кнопус• 22 июня в 22:29
Ответ дляЗастряла
А в жінок краще було? Сходила до туалету і зразу підмиватись бігом?
Колись і в сіні рєзвились, і серед полів і де тільки не ховались щоб батьки не побачили, і нічого. Благо всі прожили свій вік і нащадків на світ вивели.
Ростки жимолости• 22 июня в 22:29
Ответ дляНебоброїдка
Зараз вас спитає автор що таке серп...вони ж міська пані
КАПСЛОЧНИЦА• 22 июня в 22:30
Ответ дляКучерявочка
Не пишите фигню. Проезжаешь через села, везде туалеты на улице и колодцы или колонки. В домах - это у кого коттедж. В обычных хатах нигде нет водопровода и тем более канализации. Да и газ далеко не везде.
Апрель Ивановна• 22 июня в 22:30
А в Дубаях любят какахи размазывать и облизывать, им ок
И не село
Так что в селе, все нормально ещё было
И не село
Так что в селе, все нормально ещё было
Ростки жимолости• 22 июня в 22:31
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це у яких селах?Рузьких?
ПампушОК• 22 июня в 22:31
Ответ дляЗастряла
Жах який. Деякі і зараз там так живуть
И что? В Киеве при отключении гор вода тоже так живут и ничего 🤷
ПробілНеПрацює• 22 июня в 22:31
Ответ дляuma
Так раньше секс немного другой был. Задрал бабе рубаху, пару фрикций и спать. И женщина 2 минуты потерпела и тоже спать. Пахали как лошади, секс был для продолжения рода, для быстрого удовольствия мужика. Бабу вообще ни о чем не спрашивали.
Класные были времена, не то что сейчас