Застряла• Изменено 22 июня в 22:20
А як в селах давно займалися сексом? Там не було ні душу, ані ванни?
Фу, навіть не уявляю, як з таким чоловіком кохатися? Сходив, вибачте, у туалет типу сартир по-великому, навіть дупу нормально не помив - і кохайся з ним? Чи ще мінєт просить зробити. Фууу
Рассказница• 23 июня в 01:07
Ответ дляКучерявочка
Влітку літній душ. Зимою тазіки з водою.
Не бачу нічого фу
Влітку більшість на ставок, на річку, копанку ходять митись. А зимою на печі воду гріють і в балії чи ночвах миються.
Рассказница• 23 июня в 01:10
Ответ дляuma
Так раньше секс немного другой был. Задрал бабе рубаху, пару фрикций и спать. И женщина 2 минуты потерпела и тоже спать. Пахали как лошади, секс был для продолжения рода, для быстрого удовольствия мужика. Бабу вообще ни о чем не спрашивали.
Ну не скажіть. Почитайте для чого у вдів на вечорниці збирались і погугліть про секеляння.
Треба ось так• 23 июня в 01:13
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
И такого плана фильмы/сериалы вот и можно представить как было)) И даже не знаю, что хуже было немытая опа или зубы)))
Ой, это да))
Играю у края• 23 июня в 01:29
Проще на это смотрели.
Дедушка родился в 30х, рассказывал, что был купальный день раз в неделю, тогда прогревали воду, купали взрослых и детей.
Кров з молоком• 23 июня в 10:00
Ответ дляfrom Ukraine
В згаданих Вами селах хоч інколи мились (річка була доступна усім)… А згадайте історію, коли деякі купались лише при народженні і після смерті. Це жах. Мовчу про інфекції, грибок і тд. Воно ж все як свербіло!
А тепер уявіть цей сморід (і не тільки після туалету), а сморід усього немитого роками тіла. І от ті два тіла парувались і регулярно народжували дітей. Про стан статевого органу взагалі мовчу… ота суміш сечі, поту, залишків сперми (яке накопичувалось роками) потім вставляли в жіночу мікрофлору 😬
Питання взагалі як вони вижили тоді ?
При народженні і при смерті - це середньовіччя в Європі. В нас таких забобонів не було. Річка, лазня, ночви.