Застряла• Изменено 22 июня 2025

А як в селах давно займалися сексом? Там не було ні душу, ані ванни?

Фу, навіть не уявляю, як з таким чоловіком кохатися? Сходив, вибачте, у туалет типу сартир по-великому, навіть дупу нормально не помив - і кохайся з ним? Чи ще мінєт просить зробити. Фууу
Крошка Енот• 22 июня 2025
Ответ дляuma
У меня на даче сохранен уличный туалет, и у соседей есть. Многие сохранили. Оценили их надежность, когда света сутками не было. Насосы стали, генераторы тогда еще не все купили. И вот он - домик в углу сада, оказался спасением!
Простите а что происходит с говном в этом домике? Оно испаряется?
Киця-бриця• 22 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Були тряпки-кончалки ))
Тапками не кидатись,згадалось колишнє з порадниці.
Це вже часи ссср) раніше всі вагітними ходили
Куратор дебошей• 22 июня 2025
Зачем село, я в общежитии жила когда в институте училась в Харькове. Общежитие 5 этажей , душ один на первом. Очередь отстоять надо было и вода через раз горячая. Так что проще было сельским способом-таз и кружка. Голову тоже над тазом мыли. И это 93-98 года
Киця-бриця• 22 июня 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну как? Как в фильмах где по сценарию те времена, примерно так и было думаю))
Фільми взагалі в цьому плані 🫣😄 місяць прожили в тайзі і тут іх накрила дика страсть, в потім любов неземна
Крошка Енот• 22 июня 2025
Ответ дляКуратор дебошей
В 2002 точно также было
Да будет так• 22 июня 2025
Це по Фройду називається проекція, афтору хочеться грязного сексу з трактористом, вечором в полі на скирті сіна, щоб в жопу кололо
Лиса Патрикевна• 22 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Жах який. Деякі і зараз там так живуть
Наявність душу і ванни вас розумнішою не робить, і ваша тема підтверджує ваш інтелект, точніше його відсутність
uma• 22 июня 2025
Ответ дляКрошка Енот
А хрен его знает. Туда какую-то хрень заливать нужно и оно типа усыхает. У нас был давно вырыт глубокий. Пользуемся очень редко. Но вообще эти выгребные ямы чистят. Снимается конструкция домика и специальные дяди это утрамбованное гомно вынимают и вывозят. Сейчас мулососы сосут. Только предварительно нужно водой это все закачать, чтоб наоборот размокло. А в селах раньше один сортир заполнился, закопали и вырыли по соседству. Особенно у кого где-то в огороде или саду. Это ж не 6 соток в Киеве 🤷‍♀️
КонФФетОшка• 22 июня 2025
Многие мужчины и женщины даже при наличии душа срут и не моются и руки не моютю. Или с работы пришел и сразу с порога грязной пипкой с разными руками лезет и для них это норма, ашо такова? Это природа, бактерия то витаминка
Кров з молоком• 22 июня 2025
Ответ дляКнопус
А в жінок краще було? Сходила до туалету і зразу підмиватись бігом?
Колись і в сіні рєзвились, і серед полів і де тільки не ховались щоб батьки не побачили, і нічого. Благо всі прожили свій вік і нащадків на світ вивели.
52 млн, на хвилиночку. І це після війни змогли.
Після теперішньої війни, миті, чисті, епільовані, але чи захочуть розмножуватись? Від´ємний приріст населення вже багато років.
Воздух в банке• 22 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Бідні жінки (
Почему жинки бедные ? Они мылись не чаще мужчин Так что нормально все сексом занимались.
120-120-120 (не худею)• 22 июня 2025
І не кажіть, як людство вижило -невідомо
Кров з молоком• 22 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Звісно,ніхто будку зносити не буде,як і криницю.
Попідводили люди воду,бо зручно.
Септики викопані теж,чи прапорцями мають позначати?
Септики? Це не по кишені звичайним людям. Де глинистий грунт, просто яма в більшості. Навіть не викачують, бо нема заїзду машині через городи. Замулялась - нову викопають.
оксюморон• 22 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Не противно? Я як уявлю собі, що в нього мікрочастички калу на дупі - так прямо відворот
Це Ви зараз уявляєте, звикли до зручностей, гігієни. А тоді про це навіть не думали, це було нормально
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Бідні жінки (
беднейшие просто ) а колокольчики на нестриженной матильде никогда не видели не слышали ? ахах про мужиков будете здесь сказки рассказывать
Міряю від одиниці• 22 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не пишите фигню. Проезжаешь через села, везде туалеты на улице и колодцы или колонки. В домах - это у кого коттедж. В обычных хатах нигде нет водопровода и тем более канализации. Да и газ далеко не везде.
Це де так? Моі батьки переіхали в село неасфальтоване , газу немає так , це просто хутір на 50 хат але вода і каналізація у кожного , ще й пралки стоять 😂, А от колодезі добре виручали коли при окупаціі світла не було , бо нема електрики все , зо хоч то й роби , то після звільнення всі колодезі почистили що запокидище стояли , і так в дворах стоять туалети , бо люди як худобу порають то в хату не йдуть бігають у дворі , ще і душ літній майже в кожному дворі , але у всіх вода в хаті , хіба що які старі одинокі чи пʼяниці то в тих і хати такі як 100 років тому
Столічна штучка• 22 июня 2025
Запах тіла може збуджував більше.
Да і як кохались. Це ж повні хати дітей, батьків, дідів з бабами. Часто жили великими родинами. Те кохання десь під скиртою по бистрому, чи в сараї, чи в сіннику, чи за хатою і тд
Не нюхали один одного, вставив швидко і поки не засікли закінчили, юбку спустила і далі пішла корову доїть
Дама_из_рекламы• 22 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Какие ещё колокольчики? Реально, не слышала...
Указка• 22 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
О, а мои наоборот очень удивлялись, зачем мне с утра душ, где я ночью испачкалась)
Тут і я здивована.Ви що всю ніч на полі працювали, чи а шахті?
Саджу все зарання• 23 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы из какого аула кацапского этот бред строчите?
Потужна махіна• 23 июня 2025
Работала в молодости на базаре, так грузчик приходил на работу с утра с грязными ногами, молодой парень 19 лет и жена молодая была. Думаю отсутствие душа или гигиенических привычек им никак в этом деле не мешало
ЭтаваНиМожетБыть• 23 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Знаете, мы до войны очень много ездили по селам волонтерами и я прекрасно знаю, о чем говорю. Если в вашем селе все богатые, это замечательно. Но люди бывает так живут, что одежды для детей нет, какие септики?)))
Такі й в містах є .
from Ukraine• 23 июня 2025
В згаданих Вами селах хоч інколи мились (річка була доступна усім)… А згадайте історію, коли деякі купались лише при народженні і після смерті. Це жах. Мовчу про інфекції, грибок і тд. Воно ж все як свербіло!
А тепер уявіть цей сморід (і не тільки після туалету), а сморід усього немитого роками тіла. І от ті два тіла парувались і регулярно народжували дітей. Про стан статевого органу взагалі мовчу… ота суміш сечі, поту, залишків сперми (яке накопичувалось роками) потім вставляли в жіночу мікрофлору 😬
Питання взагалі як вони вижили тоді ?
Ненька наша• 23 июня 2025
Моя бабушка 32 года рождения грела воду, наливала в бутылку и ходила подмываться в уличный туалет. Вот что делал дедушка - не знаю)
КондуктЕр тролейбуса• 23 июня 2025
Он воняет ,она воняет, он ей всунул подергался , кончил и на этом всё.
Плекаю думи• 23 июня 2025
Не на захист чоловіків, але вчора і сьогодні мені по такій жіночці поруч зустрілось, що досі навіть їх обличчя памʼятаю))) в місті, в наш час, перша половина дня, магазин одягу. Я спочатку відчула запах, а потім вже роздивилась від кого ж це так… там не те що близькість, а й на 2 метри не підійдеш!
А конкретно по темі - я в дитинстві бувала в селі у бабусі і родичів регулярно, вони кожен вечір гріли воду, всі мились по черзі, в спеку користувались літнім душем - нагрівалась від сонця підвісна велика бочка з водою. Думаю, що в селах ще влітку, де були водойми, то і там мились. Нас бабуся в постіль не митими не пускала, дуже це памʼятаю, бо інколи було так лінь)
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 июня 2025
Ответ дляКров з молоком
Нащо копати?
Бактерії працюють.
Треба ось так• 23 июня 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
И в каких это фильмах депиляцию показывают, мне интересно)? Ну вот в Парфюмере очень все жизненно выглядят, детально так)) Вот так и было)
Ну, Парфюмер это одно из немногих исключений, тема все-таки требует натурализма))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
И такого плана фильмы/сериалы вот и можно представить как было)) И даже не знаю, что хуже было немытая опа или зубы)))
ШанельКуКу• 23 июня 2025
Раніше не було мінєтів🤣