ВерСаСе• Изменено 23 июня в 10:07
Хто продавав квартиру в гривні на рахунок, зайдіть будь ласка
Цікавить саме такий продаж, не за готівку. підкажіть будь ласка, як відбувався цей процес. І як ви знімали гривні і купували валюту? Це можна лише в одному банку знімати 100000 грн в день? чи можна крім цього перевести собі на рахунки в інші банки і там також знімати?
Фея_3уровень• 23 июня в 10:08
Можна перевести в інші банки і знімати паралельно
У Вас продаж по якійсь постанові?
ВерСаСе
• 23 июня в 10:11
Ответ дляФея_3уровень
У Вас продаж по якійсь постанові?
ні, не по постанові
ВерСаСе
• 23 июня в 10:12
Ответ дляЗавжди недо...
Я через еоселю продала, интересует?
у мене трохи інша ситуація, не орієнтуюся в єоселі. цікавить саме зняття коштів
Завжди недо...• 23 июня в 10:15
Ответ дляВерСаСе
Там как раз сумма заходит на счет в грн и только в ощадбанк
И дальше начинается веселье со снятием денег
Кукусикиииииии• 23 июня в 10:16
В приват есть услуга замовити гроші.
Подзвоніть у банк спитайте. Може так зможете зняти суму що потрібно
Муркошечка• 23 июня в 10:16
Ответ дляВерСаСе
Вам нужно это инфу узнать в разных банках
ВерСаСе
• 23 июня в 10:17
Ответ дляЗавжди недо...
а що не так було із зняттям грошей?
No problems• 23 июня в 10:20
Ответ дляВерСаСе
а що не так було із зняттям грошей?
Вы можете снять 100 тыс в день. Считайте, сколько времени вы будете снимать. Каждый раз нужно заказывать сумму в банке. Через банкомат можно снимать 20 тыс в 3 часа.
ВерСаСе
• 23 июня в 10:20
Ответ дляNo problems
так, я це знаю, я через касу буду замовляти
Шукаю стакан• 23 июня в 10:42
Ответ дляЗавжди недо...
Я через еоселю продала, интересует?
Там є обмеження по сумі? Зараз продаємо, два власника, але читали що до 500 тис е-оселя
СМСница• 23 июня в 13:10
Это условие покупателя, что оплата на счёт? Или вы таким образом думаете себя обезопасить?
СМСница• 23 июня в 13:11
Ответ дляВерСаСе
В потом по обменникам будете бегать?
Рожки-да-ножки• 23 июня в 17:51
Можна декілька рахунків відкрити в одному банку . Скинути з основного рахунку на декілька рахунків і знімати з кожного рахунку по 100 тис в день . Але це ж комісія за перерахування коштів на інші рахунки
ВерСаСе
• 23 июня в 18:08
Ответ дляСМСница
це я так хочу