Попадалочка• 23 июня в 13:35

ДМСУ за скільки зробили паспорт?

Хто робив не терміновий загран в ДМСУ, скільки днів чекали? На сайті до 20 робочих зазначено, але сказали підійти через місяць не раніше. Київ
4есотка• 23 июня в 13:39
так 20 робочих днів, а з вихідними і виходить місяць
автор Попадалочка • 23 июня в 13:46
Ответ для4есотка
Вже пройшло робочих 20 , сказали прийти ще через тиждень, документ в друку вже, але це більше 20 днів
Звезда в шоке• 23 июня в 13:58
Я робила рік тому, великий районний центр, зробили вчасно. Завжди думала, що в столиці набагато швидше).
4есотка• 23 июня в 13:58
Ответ дляПопадалочка
ну тоді не знаю, сину закордонний замовила в ДП документ 11 червня, сказали прийти 11 липня, побачимо.. собі сьогодні йду робити терміновий ай ді в ДМСУ, сподіваюсь заберу вчасно.
Корсет_на_шурупах• 23 июня в 14:03
Я робила терміновий. 12 червня здала документи, 20 червня паспорт був готовий.
Перевірте його статус на сайті дмсу
Боневтікла• 23 июня в 14:16
Він вже готовий,його просто не доправили.
А статус то все фігня.Я отримала,а статус так і горів про персоналізацію.
автор Попадалочка • 23 июня в 15:08
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Перевірте його статус на сайті дмсу
На сайті зазначено, що центрі персенолізації вже тиждень, це означає друкують досі
Боневтікла• 23 июня в 22:11
Ответ дляПопадалочка
Не дивіться що там пишуть.Технічно паспорт друкується 3 робочі дні.Все інше то логістика і перевірка ваших документів