Весела пiсенька• 29 мая в 18:27
Закордонний паспорт дитячий, Київ
Замовила на свою голову звичайний, ніби часу достатньо. Вже місяць майже на виготовленні, з них 2 тижні у статусі «Дані відправлено до центру персоналізації». Сьогодні заходжу на сайт перевірити, а там «Даних не знайдено». У кого таке було?
Стрибну в гречку• 29 мая в 19:32
У мене було, що статус теж такий, як у Вас, а на тел вже прийшла смс, що можна отримувати. Не терміновий це ж 21 робочий день, то майже місяць і виходить. Ви в ДП Документ замовляли?
Весела пiсенька
• 29 мая в 19:40
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні, в ЦНАПі
Бронетапці• 02 июня в 16:37
Ответ дляВесела пiсенька
Ні, в ЦНАПі
Не получили еще паспорт? Тоже самое что и у вас, оформляли 05.05 и даже не предвидится еще
Весела пiсенька
• 02 июня в 19:34
Ответ дляБронетапці
Тільки сьогодні зʼявився в дії. За датою виготовлення 15.05, смс ще нема, тож у ЦНАП ще нема сенсу їхати
Бронетапці• 02 июня в 19:49
Ответ дляВесела пiсенька
А какого числа Вы подавали документы?
Весела пiсенька
• 03 июня в 20:09
Ответ дляБронетапці
А какого числа Вы подавали документы?
3.05