Неваляшкина• 23 июня в 14:09
Любий, згадай, за що ми сьогодні не розмовляємо
Хроніки сімейного життя.
У нас із чоловіком ідеальна комунікація: сваримось мовчки, миримось жестами, і головне — ніхто не пам’ятає, з чого все почалось. Все проходить швидко.
А у подруги, як би вона не старалася так би мовити, чоловік все переводить в шутку, і у неї не виходить посваритися з ним)
А у вас як? Хто перший підходить миритися? Навіть, якщо не винен? І чи буває, що вже мир, а причину сварки досі ніхто не згадав? А я ж зачастую, що чоловіки взагалі не розуміють, за що з ними посварилася дружина. Знаю і таких.
Неваляшкина
• 23 июня в 14:18
Ответ дляSo_so
Нет, такого не бывает. Всегда есть причина и она очевидная и не пустяк.
По поводу когда они партнер все переводит в шутку - для меня это красный флаг в отношениях.
Це може бути просто характер та темперамент, він дуже веселий хлопець.
Засомневаю• 23 июня в 14:32
Коли любиш, то сваришся, а коли у вас просто кльова тусовка, то просто пропускаєш повз вуха, і все, до певного моменту, або якщо є вагомі причини, то завжди просто ігноруєш. Життя занадто складне щоб усіх одною міркою міряти.
Неваляшкина
• 23 июня в 15:10
Ответ дляSo_so
Веселье или грусть тут не причём.
Ви експерт і вам видніше? Сумніваюсь. Пара чудова, одружені давно, живуть люблячи один одного. Взагалі, не про них мова.
Неваляшкина
• 23 июня в 15:11
Ответ дляМеряю от 0
Просто не сваримось.
Автор, а у вас по якій причині сварки?
Та хто ж згадає, сваримось раз на рік або й то - рідше.