Я про такі картинки.
Тобто, мій дід , який загинув під час Другої Світової вже не в моді?
Ответ дляReintTycha
Якби я написала ’ не в шані’- ніхто б і не звернув уваги
Так вже вмерли усі, для кого та перемога була дійсно великою. Нам лишилася в спадок лише памʼять про них, про тих, хто вже не з нами. В чому проблема? Так буде і з нинішніми героями. Це ж не перша і не остання, на жаль, війни.
Ответ дляЛуковая
Я пам´ятаю, що наче були в нього якісь медальйони з цією стрічкою
Были награды с лентами в этих цветах. Только она не называлась «георгиевская».
1. Орден Слави
• Заснований: 8 листопада 1943
• Ступені: І, ІІ, ІІІ
• Стрічка: чорно-помаранчева, ідентична до імперської георгіївської
• Присвоювався солдатам і сержантам за особисту хоробрість
⸻
2. Медаль «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.»
• Заснована: 9 травня 1945
• Стрічка: чорно-помаранчева
• Вручалася всім учасникам бойових дій проти нацистської Німеччини
⸻
3. Медаль «За взяття Берліна»
• Заснована: 9 червня 1945
• Стрічка: червона з однією центральною чорно-помаранчевою смугою
• Присвоювалась за участь у штурмі Берліна
⸻
4. Медаль «За визволення Варшави»
• Заснована: 9 червня 1945
• Стрічка: зелена з чорно-помаранчевими смужками по краях
⸻
5. Медаль «За взяття Кенігсберга»
• Заснована: 9 червня 1945
• Стрічка: червона з трьома чорно-помаранчевими смугами
⸻
6. Медаль «За визволення Праги»
• Заснована: 9 червня 1945
• Стрічка: блакитна з двома чорно-помаранчевими смужками
1. Орден Слави
• Заснований: 8 листопада 1943
• Ступені: І, ІІ, ІІІ
⸻
• Заснована: 9 травня 1945
• Стрічка: чорно-помаранчева
⸻
3. Медаль «За взяття Берліна»
• Заснована: 9 червня 1945
⸻
4. Медаль «За визволення Варшави»
• Заснована: 9 червня 1945
⸻
5. Медаль «За взяття Кенігсберга»
• Заснована: 9 червня 1945
⸻
6. Медаль «За визволення Праги»
• Заснована: 9 червня 1945
Не чіпай - вб ю• 24 июня 2025
Ответ дляЛуковая
Іноді думаю про це, що було б, якби мій дід вийшов в Парк перемоги на 9 травня і одягнув би на себе всі свої ордери, з георгіївською стрічкою....Так він робив кожен рік. Мабуть там би і закопали
а він так ніколи не робив?