Я про такі картинки.
Тобто, мій дід , який загинув під час Другої Світової вже не в моді?
Ответ дляSvitlo_
У вас старечий маразм.
Чому..
Невміння діалогу.
Пригадайте, як наша делегація викликала польську на кордоні за зерно. То сором. Бандитських бригада
Невміння діалогу.
Киев_Елена• 23 июня 2025
Ответ дляПожмаковна
Наполеонівські війни памятаєте? чи тільки побєдобєсіє.
Ще раз вам порада - залиште діда в могилі, не чіпайте мертвого, досить з нього.
По вашей логике мертвых вообще поминать не нужно? И не вспоминать их подвиги/жертвы?
K.Yurchenko• 23 июня 2025
Друга світова розпочалась 1 вересня 1939 року.
Вшанування пам´яті загиблих у цій війні в усьому світі 8 травня - в День пам´яті та примирення.
Ответ дляK.Yurchenko
Не підлаштовуйтесь.
Світ під нас не підлаштовується.
Ответ дляok1904
Пропонуєте закривати очі на сьогодення?
Ні.
Я пропоную не забувати, що пережили наші бабусі.
Зае ли уже своим победобесием. Мало 9 мая, теперь ещё и 22 июня праздновать собрались. У совка крышу сорвало после победы во второй мировой. То что происходит у нас сейчас это результат. Каждое девятое мая отмечала и очень ждала этот праздник. После 22 года как отрезало. У нас своя война теперь да ещё и какая. Мне дела теперь нет до второй мировой. Покойный дед ветеран меня бы понял.
Ответ дляnatali ja
Не в Побєді річ
А в шані до минулого
K.Yurchenko• 23 июня 2025
Ответ дляReintTycha
Не підлаштовуйтесь.
Світ під нас не підлаштовується.
В сенсі?! Це - загальновідомий день пам´яті вже майже 80 років. Якщо ви хочете згадати і віддати шану полеглим - ви її віддаєте. Або не віддаєте. Особисто я сьогодні відвідала поховання полеглих у Другій світовій. А ви?
_Annyshka____• 23 июня 2025
Ответ дляЛуковая
Іноді думаю про це, що було б, якби мій дід вийшов в Парк перемоги на 9 травня і одягнув би на себе всі свої ордери, з георгіївською стрічкою....Так він робив кожен рік. Мабуть там би і закопали
Ну тоді ви повинні знати, що традиція святкувати перемогу зʼявилась далеко не одразу після війни і була одним із елементів впливу і пропаганди.
Ответ дляK.Yurchenko
Ні.
Жодної.
І тема не про це.
Зараз зносять меморіали.. Затирають братські могили...
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Жодної.
І тема не про це.
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
K.Yurchenko• 23 июня 2025
Ответ дляReintTycha
Ні.
Жодної.
І тема не про це.
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Жодної.
І тема не про це.
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Що жодної?
Де зносять меморіали?
Ответ дляK.Yurchenko
Що жодної?
Де зносять меморіали?
де є зірка
K.Yurchenko• 23 июня 2025
Ответ дляReintTycha
де є зірка
Яка зірка? Ви про що взагалі?? Якщо це раптом про зірку радянську, то в нас кожне тогочасне поховання з нею. Нічого і ніхто не затирає, алея слави доглянута, з квітами.
Ответ дляЛуковая
Если б с гроба встал и пошёл, то да. А если б пожил 30 лет в независимой Украине, посмотрел, что сейчас кацапы творят, надеюсь ума б хватило не одеваться калорадом
Ответ дляK.Yurchenko
У нас німа. ЦУ.
Все перефарбоване в синьо жовте..
Портрети загибли теж зафарбовані- бо там форма срср з зіркою
Все перефарбоване в синьо жовте..
Ответ длячаревна
Сколько поколений уже выросло, кому то больше боль настоящей войны. А не второй мировой из книжки.
Тогда война, сейчас война, кто то прадеда поминает, кто то отца.
То нащо спотворювати дати?
Накладати теперішнє на минуле?
22 червня ніякого відношення не має до сьогодення.
То є шана до минулого
Накладати теперішнє на минуле?
То є шана до минулого
Лисий хвост• 23 июня 2025
Автор! Ваш дід загинув не за Сталіна, а щоб ви встигли народитися і народити собі дітей. Мій дід воював у другій світовій за Курськ, втратив око. Якби зараз був живий і знав що з Курська шахіди летять по містам України, мабуть не обороняв той Курськ. Хай би рознесли ту москву до чортів. Шанували б свого діда самі вдома, а не на меморіали молитися треба
Ответ дляReintTycha
Ні.
Жодної.
І тема не про це.
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Жодної.
І тема не про це.
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Вас именно это сегодня беспокоит? Убитые и раненые украинцы вчера, сегодня, завтра вас, я так понимаю, совсем не волнуют? И соседи, которые под соусом, что мы неправильно чтим дедов, убивают внуков и правнуков этих дедов и повторяют преступления фашизма с которым эти деды боролись, называя фашистами именно нас?
Лисий хвост• 23 июня 2025
Ответ дляReintTycha
То нащо спотворювати дати?
Накладати теперішнє на минуле?
То є шана до минулого
Накладати теперішнє на минуле?
То є шана до минулого
Ще й як має 22 червня відношення. Умовно ті хто разом з нашими дідами служили в армії і обороняли міста від Німеччини тепер мають нащадків, які прийшли сюди вбивати їхніх дітей, онуків ,правнуків. Україна ніколи не була загрозою росіянам.
Ответ дляReintTycha
То нащо спотворювати дати?
Накладати теперішнє на минуле?
То є шана до минулого
Накладати теперішнє на минуле?
То є шана до минулого
Начало войны, смерти людей. Сейчас война, смерти. Люди просто чтят память погибших тогда и сейчас.
Это никого ни к чему не принуждает, народная скорбь.