ReintTycha• 23 июня в 17:06

Другої світової вже нема?

Я про такі картинки.
Тобто, мій дід , який загинув під час Другої Світової вже не в моді?
Лисий хвост• 23 июня в 18:16
Яке кончане поставило клоуна, іди до біса.
Nathalie27• 23 июня в 18:25
Ответ дляReintTycha
Ні.
Жодної.
І тема не про це.
Зараз зносять меморіали.. Затирають братські могили...
Ніби ДС і не було.
І мій дід загинув просто так
Де конкретно це відбувається?
автор ReintTycha • 23 июня в 18:27
Ответ дляOxy3
Вас именно это сегодня беспокоит? Убитые и раненые украинцы вчера, сегодня, завтра вас, я так понимаю, совсем не волнуют? И соседи, которые под соусом, что мы неправильно чтим дедов, убивают внуков и правнуков этих дедов и повторяют преступления фашизма с которым эти деды боролись, называя фашистами именно нас?
Болить.
Але то наша війна..нащо накладати дати на біль нашихмам, бабок,
Аби втекти від минулого?
Аби примусити нас то забути?
Oxy3• 23 июня в 18:37
Ответ дляReintTycha
Болить.
Аби втекти від минулого?
Аби примусити нас то забути?
Ви виціпили якусь поодиноку картинку в інеті і намагаєтеся нам подати її за суспільну думку? Це думка окремого індивида, невідомо що саме він чи вона мали на увазі. В основному українське суспільство зараз думає про теперішню війну, про своїх дітей, які невідомо чи будуть живі завтра, а не про дідів, які вже в могилі. Мені згадки про другу світову тригерять не зірками чи георгіївськими стрічками, а тим, що під соусом того, що ми неправильно пам`ятаємо загинувших дідів, росіяни хочуть вбити живих дітей та дорослих. Ось це викликає відразу. В мене теж оба діда воювали (уточню для особо обдарованих - в радянській армії), я теж шаную їх пам`ять. Але мені болючіше те, що зараз нащадки тих, хто стояв поряд з моїми дідами, хочуть вбити мою дитину.
автор ReintTycha • 23 июня в 18:43
Ответ длячаревна
Начало войны, смерти людей. Сейчас война, смерти. Люди просто чтят память погибших тогда и сейчас.
Это никого ни к чему не принуждает, народная скорбь.
То дата має бути не лише за сьогодення.
А і за минуле
автор ReintTycha • 23 июня в 18:50
Ответ дляOxy3
А Вас не тригерить те, що Україна- нафіг нікому не потрібна.
Не тригереть фількові Будапештські меморандуми?
Не тригерать події , що відбуваються?
Хто має зброю- той і диктує правила
Oxy3• 23 июня в 18:53
Ответ дляReintTycha
Не тригерать події , що відбуваються?
Хто має зброю- той і диктує правила
Так ваше питиння було не про Будапештський меморандум, а про дідів. І я вам пишу саме про події, які відбуваються - вбивають наших дітей саме сьогодні і тут.
автор ReintTycha • 23 июня в 18:56
Ответ дляOxy3
А тцк - то теж осіяни?
Де нашюших чоловіків виловлюют, тримають в підвалах і каиують щоб вони підписали згоду .
Ьо вже давно не секрет
Oxy3• 23 июня в 18:59
Ответ дляReintTycha
А тцк - то теж осіяни?
Ьо вже давно не секрет
Щось ви вже зовсім з теми з`їхали. До чого ТЦК до обстрілів цивільного населення? Під`їзди в жилих будинках разом зі сплячими мешканцями ТЦК зносить? Чи ті нащадки, які правильно дідів вшановують?
автор ReintTycha • 23 июня в 19:00
Ответ дляOxy3
Я не зїла з теми.
Просто під час Другої світової-,війна була для всіх
ok1904• 23 июня в 19:01
Ответ дляReintTycha
Ні.
Я пропоную не забувати, що пережили наші бабусі.
Моїй бабусі накінець війн було 5 рочківвсе що вона пам´ятає як селом ішли солдати . Дід мій після війни 7 років служив в Манджурії. Його молодші обрати вже не воювали .
А Вам скільки років що Ваш дід ще воював ?
автор ReintTycha • 23 июня в 19:01
Ответ дляOxy3
І я десь починаю бути фанаткою Безуглої
ok1904• 23 июня в 19:01
Ответ дляReintTycha
Не в Побєді річ
А в шані до минулого
Шануйе, маєте на це повне право
Oxy3• 23 июня в 19:03
Ответ дляReintTycha
І я десь починаю бути фанаткою Безуглої
Як гарно з вас мішура злітає. Вже і про дідів забули і за що вони воювали теж.
ok1904• 23 июня в 19:03
Ответ дляReintTycha
У нас німа. ЦУ.
Все перефарбоване в синьо жовте..
Портрети загибли теж зафарбовані- бо там форма срср з зіркою
Покажіть. МОжете?
Еленка14• 23 июня в 19:18
Ответ дляОце так цабе
Прикольно, только георгиевская лента вошла в обиход в 2005 году. Что дед ваш до этого носил,что без неё бы не смог выйти?
Ватноголові завжди ігнорують цей факт. Навіть українською почали писати, думають, що не паливно
автор ReintTycha • 23 июня в 19:20
Ответ дляok1904
Я пізнє дитя.
Нема і 50
Мама-сорок другого.
Бабка вдовою стала в 31
автор ReintTycha • 23 июня в 19:25
Ответ дляOxy3
Чого.я єтака, яка є.
автор ReintTycha • 23 июня в 19:46
Ответ дляok1904
Покажіть. МОжете?
Ні.
Зараз ні.
tarveldy• 23 июня в 20:10
Ответ дляпарИла я парИла
Ви мені не навʼязуйте вашу думку, можете європейцям ці казки розказувати або прихильникам Шухевича та Бандери. На цьому діалог закінчено.
Це факт , нешановна. Це факт задукометований , перевіряється дуже просто
Апель-синка• 23 июня в 20:26
Это что ли Царёв тут пишет?
Это у него вторая мировая в 41 году началась
автор ReintTycha • 23 июня в 20:29
Ответ дляАпель-синка
Это что ли Царёв тут пишет?
Я теж так вважала. Бо історія в школі так казала
Апель-синка• 23 июня в 20:32
Ответ дляReintTycha
Да ладно. ’Савецкой’ истории с 91 года не существует в Украине.
За 30+ лет уже только тупой не догнал и не прочитал, как было на самом деле.
автор ReintTycha • 23 июня в 20:35
Ответ дляАпель-синка
Ніби не існувало.
Але в книгах не писалося, що в 39 Сталін і Гітлер поділили Польщу.
І вчителі про то не казали
Апель-синка• 23 июня в 20:43
Ответ дляReintTycha
Ніби не існувало.
І вчителі про то не казали
А потом Вы 34 года были в коме?
автор ReintTycha • 23 июня в 20:46
Ответ дляАпель-синка
А потом Вы 34 года были в коме?
А мені то було не цікаво, мабуть
Апель-синка• 23 июня в 20:47
Ответ дляReintTycha
А мені то було не цікаво, мабуть
Вы точно не из расеи пишете?
автор ReintTycha • 23 июня в 20:50
Ответ дляАпель-синка
Вы точно не из расеи пишете?
Неа.
Хоча варто побувати там
Я б їх морально заколібала
ok1904• 23 июня в 21:50
Ответ дляReintTycha
Ви більше історією не цікавилися до своїх майже 50ти?
ok1904• 23 июня в 21:50
Ответ дляReintTycha
Ніби не існувало.
І вчителі про то не казали
Ви лише в школі історію вчили? В вузах середини 90х вже була доповнена історія