Аноним_1858• 23 июня 2025
Киів Польща хто їхав, скільки стояли годин для переходу кордону? їду на автобус
Цікавить хто їхав нещодавно
Дякую
Шаманю второпях• 23 июня 2025
Кожного дня ситуація може відрізнятись. Навіть протягом дня. Я стояла 6 годин, колега за 2 на наступний день пройшла.
Просериарила молодость• 23 июня 2025
Мама вчера ехала, в 18 заехали к нашим, в 22 уже ехали по Польше. И это с полным досмотром и сканированием автобуса.
Нехай щастить• 23 июня 2025
Пару днів тому мама передачу мені автобусом передавала. Мав приїхати в 13 год, приїхав в 19.30. Водій сказав, довго дуже на кордоні стояли
Жена_КотораяСтена• 23 июня 2025
Останнім часом на кордоні дуже великі черги. Раніше автобуси проходили кордон десь за 2 години. Чому зараз так не знаю. Знайомі їхали день тому.
Непогодка• 23 июня 2025
Все залежить через який пропискний пункт будете їхати. На Шегини- Медика ремонти дорожного покриття на обох частинах пропускного пункту та велики черги. На Краківець теж велики черги. Е ТГ та Вайбер канали на який пишуть скільки авто до кордону
Намазюкана нішою• 23 июня 2025
Навіщо вам цей головне? Їдьте потягом. Там максимум 2 години і то якщо чоловіків призовного віку багато. Зазвичай швидше