МЕСТО_Встречи• 23 июня 2025
Вилізли такі прищі, що порадите?
Перший там появилась спочатку чорний прищ, потім він став червоним і почав витікати гній, а тепер і другий появився, але відразу з білою точкою всередині.
Че чиряк чи що? Що порадите зробити?
сладкий_ноябрь• 23 июня 2025
До лікаря йти.
Кров на стерильність потрібно здати.
Це чиряки, які без лікування можуть окупувати ваше тіло.
Кров на стерильність потрібно здати.
МЕСТО_Встречи
• 23 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
До лікаря йти.
Кров на стерильність потрібно здати.
В мене вони були ще в дитинстві, то жах
Алина-1240• 23 июня 2025
Вытереть спиртовой салфеткой, выдавить до крови, опять вытереть и засыпать гентасептом
ПАЦАНКА О• 23 июня 2025
Илон мазь от гнойных прищей. Под ватку и пластырем закрепить. И так ходить или на ночь. Он вытягивает гной.
сладкий_ноябрь• 23 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В мене вони були ще в дитинстві, то жах
Ну може імунка впала, вони повилазили
Вам потрібне лікування, воно може бути ще й заразним.
Краще одразу до інфекціоніста йти
Алина-1240• 23 июня 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Низя, гноярку в пластырь и жир закрывать
сладкий_ноябрь• 23 июня 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Але це не лікує причину.
Те що на фото, то вже наслідок.
Курочка-чубаточка• 23 июня 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Не, мне врач говорила на пару часов Илон и на пару часов левомеколь, одно размягчает, другое вытягивает, а вообще автор идите к врачу
ПАЦАНКА О• 23 июня 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
У нас просто был прям большой гнойник и под ним белый гной, потом прорывало после мази.
Кофе в лобби• 23 июня 2025
Ответ дляпицунда
стафилокок в крови...раньше делали переливание или пить пивные дрожжи...на ранку ихтиоловую мазь на марлю приклеить на ночь не давить разнесет дальше
Переливать есть смысл только при УФО крови, т.к кровь заражена стафилококком. А вообще такое лечат не мазями, а системными антибиотиками после бакпосева и анализа крови, повышением иммунки. Жуть конечно, лучше идти к нормальному врачу
Ответ дляКофе в лобби
мне в детстве делали кровь из вены кололи в попу все прошло сразу
Кофе в лобби• 23 июня 2025
Ответ дляпицунда
не всем помогает, мне в детстве не помогло, только в стационаре вылечили уколами
МЕСТО_Встречи
• 23 июня 2025
Ответ дляпицунда
Ні, не робила переливання ніколи
Кофе в лобби• 23 июня 2025
Ответ дляпицунда
выше пишут что не всем помогает...это было 40 лет назад может сейчас что то другое придумали
УФО крови придумали, если антибиотики не помогут. А вообще с такими ’гноями’ по телу не шутят, септические состояния ведут к сепсису и летальному исходу. Потому автору нужно бежать к хорошему врачу
МЕСТО_Встречи
• 23 июня 2025
Ответ дляпицунда
Навіть не знаю що робити, в районі немає дерматолога, в лікарні є стара бабка вже колись з дочкою зверталися до неї ( ще той спеціаліст(). Почитала коментарі і стало страшно, потрібно шукати
Алгонавт• 23 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это к хирургу, а не дерматологу
БолеИменее• 24 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви не лякайтесь, але потрібно пролікувати. Мені цю заразу стафілокок занесли в роддомі, а мене на животі і малого 2 міс під пахвами, у сина в 5-6 років на колінах було, навіть батьки заразились, були болючі прищі на лиці і в носі. Мені дуже помогла мазь Бактробан, зразу наносити на прищі, є ще аналоги і кварцування. Синові кололи після посіву антибіотик і піднімали імунітет , зараза ця дуже неприємна.