ПриснитсяЖЕ• 23 июня в 23:29
Документи на ввезення дитини третьою особою в Україну
Дівчата підкажіть будь-ласка, чи достатньо лише написаної від руки довіреності від батьків (на не родича) на перетин кордону Польща - Україна, Медики-Шегині? Немає нотаріальної довіреності, а терміново потрібно ввезти дитину. Дякую
Борщик• 23 июня в 23:33
як ви гадаєте, авторко, поляки будуть силомиць утримувати іноземних громадян в своїй країні або українці перешкоджатимуть, щоб громадяни України потрапили до себе на батьківщину?
Ума Палата• 23 июня в 23:33
Нотариальна довіреність складається в присутності обох батьків (або окремо два документа, від кожного з батьків), за наявності паспортів батьків, свідоцтва про народження дитини та даних особи що буде супроводжувати дитину.
Миллениалка• 23 июня в 23:37
Ответ дляБорщик
Вы сейчас шутите? Левая тетя везёт чужого ребенка с бумажкой, которую она может сама написала левой рукой. Может она его украла)
Борщик• 23 июня в 23:38
Ответ дляМиллениалка
то поляки чи українці?
Борщик• 23 июня в 23:50
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А якщо дідусь, можна без нотаріальної довіреності?
7. Громадяни в´їздять в Україну без будь-яких обмежень.
Кукусик• 23 июня в 23:56
Я їхала з племінником без документів, ніхто і не запитував, ніяких проблем
Борщик• 24 июня в 00:02
Ответ дляSolnceya
Сколько ребенку?
немає значення, як він у супроводі повнолітнього їде
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:05
Ответ дляБорщик
А зі сторони Польщі, впустять? Це ж не їхнє законодавство
Борщик• 24 июня в 00:06
Ответ дляПриснитсяЖЕ
куди, в Польщу?
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:09
Ответ дляКукусик
Вїжджали в Україну?
Кондуктор автобуса• 24 июня в 00:20
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вїжджали в Україну?
По ЄС достатньо листа- згоди в довільній формі, без усіляких там печаток
для в´їзду в Україну ви можете дізнатися на горячій лінії міграційної служби, але здається , що нічого не потрібно.
Проблема буде потім вивезти третій особі з України без довіреності від обох батьків
Борщик• 24 июня в 00:28
Ответ дляSolnceya
А вдруг 16 уже?
Моей дочери 17, все рассказывали, что для выезда из Европы с отчимом ей нужно нотариальное разрешение с переводом. А ничего подобного. С 16 она может и самостоятельно ездить туда-сюда
і що, як 16? вдруг
Борщик• 24 июня в 00:30
Ответ дляSolnceya
А то, что украинцы с 16 лет могут самостоятельно пересекать границу
але ж тут мова зовсім про інше
про якісь ’довєрєності’, щоб потрапити на батьківщину дитині.
Борщик• 24 июня в 00:34
Ответ дляSolnceya
Потому я и спросила возраст
нема різниці, якого віку дитина. в Україну вона повертається безперешкодно. але якщо їй немає 14 років - то в супроводі повнолітньої особи. інакше на кордоні її передадуть в органи опіки.
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:42
Ответ дляБорщик
куди, в Польщу?
Та в Україну ? Без нотаріального посвідчення, лише від руки написане в супроводі іншої людини
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:43
Ответ дляКондуктор автобуса
Вивозити не потрібно, лише ввезти
Борщик• 24 июня в 00:43
Ответ дляПриснитсяЖЕ
поясніть мені, будь ласка, яким чином Польща ’впускає’ в Україну.
і де в цей час Україна і що вона робить
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:44
Ответ дляКондуктор автобуса
А де ссилку знайти, що ви пишете по ЄС? Допоможіть, бо терміново потрібно
ПриснитсяЖЕ
• 24 июня в 00:46
Ответ дляБорщик
і де в цей час Україна і що вона робить
Потрібно перетнути два пішоходнмх кордони Шегині і Медика, спершу Польський - поляки, о по тім украінський. От тут вище пишуть, що поляки не пропустять на своєму кордону до українського кордону. Тому й запитую, чи пропустять поляки в Україну?
Борщик• 24 июня в 00:49
Ответ дляПриснитсяЖЕ
поляки можуть тільки випустити чи не випустити з Польщі
до України вони ніякого стосунку не мають вза-га-лі.
то в мене наступне питання - навіщо їм утримувати в своїй країні іноземних громадян, які хочуть виїхати.