ОйЙой• 24 июня 2025

Київ. Як жити далі?

Щось змінилось в захисті міста, вам не здається? Ми ходимо в підвал, але це вже не врятує. Раніше ракети збивали, тепер щось змінилось і це змінює нашу відносну безпеку. Не хотілось, але тепер замислююсь про виїзд, бо двоє дітей.
Що ви думаєте про захист Києва?
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
Цікаво, а ті вбиральні, скляні зупинки, хобітони і тд, які нам не зелений Кличко за дурні гроші в Києві ставить - то правильні вбиральні під час війни 🤔
Удалено администрацией...
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляChimbita
Ну вот тогда и не нужно орать про незалежнисть и сильный народ. И за священную войну против агрессора. Ваш муж для матери тоже сын, и вряд ли она может взрослого мужчину вывезти как вы в охапке. Но не значит, что у нее сердце за него не болит. И есть на это возможности.
Никто не хочет воевать, пора это признать и все делать для завершения войны. А не двулично гундосить плебсу про якобы переговоры и тут же отдавать приказ на диверсию с поездами и самолетами.
Взагалі я нічого не ору за це
Ви не по адресі
Chimbita• 24 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Взагалі я нічого не ору за це
Ви не по адресі
Я вас не персонализировала...

орущие вон выше в теме, нимкени ’ осчастливленные’ пособиями))дурочек из себя строят и стебутся над нашими ’ буднями’...
цинично описывая количество погибших и тут же корчатся в непонимании ’ шо робить’
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Київзеленбуд, а точніше Київське комунальне об´єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста, підпорядковується Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Конкретно парками і хобітонами завідує Зеленбуд, підпорядкований КМДА, головою якого є Кличко, які там вуха? Прям зараз висять зі свіжого 2 тендери на розробку проектів по реконструкції парків сумарно на 3 млн грн , тільки проект.
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink

Ещё раз, кто выделяет деньги? Как выделяются деньги сейчас? Кто подписывает распоряжение на выделение денег на объект? Посмотрите чья подпись стоит на этих распоряжениях.

Вы путаете исполнителя (заказчика) и распорядителя средств.

Они там все ворье и клейма на них негде ставить, но конкретно сейчас этим занимаются зелёные уши.

Кто поменял 8 глав она в Киеве? А главное на кого, честнейшие же люди, особенно в Соломенском районе 😃
Остальное не ’хуже’ думаю, просто про них пока не читала.
ImperoTanya• 24 июня 2025
ОПольше:
69% украинцев украинок работают
75% поляков для сравнения тоже работают
язык несложно
Если взять пару с ребенком то по минимальних ЗП
4500 злот х 2 + 800 на ребенка получим 9800х 11,2 курс гривны
109760 гривен в месяц - где одежда и еда стоят чуть меньше чем в Украине... И не всегда платят минималку - да зп ты получишь не наперед и квартирку или хостел на месяц два придется снять - маленьку ю комнату за 10000 гривен - и много нюансов.. А потом двушку за 30000 в гривне..
но язык понятный - много разных возможностей что по прибытию как то всплывают..
я к тому что
може вже пора будувати інше нове життя
іпотека 7,5 річних... інші проблеми інші бонуси
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017

Ви трохи плутаєте проекти і сфери, які фінансуються Кабміном з бюджету країни і міський бюджет, яким розпоряджається міська адміністрація. Благоустрій - це справа КМДА і нікого іншого, в бюджеті міста Київ, власному ~90 млрд гривень на рік
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink

А хто буде гуляти в парках ? Що залишиться від міст ?
Он румуни, з переляку, як їм шахед колись залетів, бігом побудували бетонні укриття в Плауру для місцевих жителів ( від шахедів)
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Отож і воно. А не тільки румуни, дівчата писали, що в багатьох містах України є бетонні укриття на зупинках. Якщо не помиляюся, про Вінницю і Харків писали
ТА7НЯ7• 24 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Нормально всё, сняла жилье, отдала в садик детей, живем в Трускавце.
у вас наверное работа удаленная?
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляChimbita
Я вас не персонализировала...

Крім німкень, є куча країн без пособій.
Прям всі дурочки? Всі стібуться ? Не вірю
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
То вони вже всюди мали бути.. в нас
Марика-bf42• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017

Гроши виділяє Київська міська рада з бюджету міста,
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
До речі, ці всі постраждалі від останніх обстрілів в Києві, житло зруйноване, де вони живуть зараз ?
Якщо квартира непридатна ? Хтось може чув чи бачив, якісь новини про це
Я не дивлюсь тв, а в інтернеті інфо нуль
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
То вони вже всюди мали бути.. в нас
А у нас отак… і вуха там такі, які вже всі партії пережили і під всіх підлаштувалися
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляSantaMonika
Я бачила тільки таке, але чи отримують реально по 40 тис компенсації оренди, невідомо. Сподіваюся, що так
SantaMonika• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
Ясно
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
Я ничего не путаю и о гос бюджете вообще речь не веду)

Даю подсказку, поинтересуйтесь что без подписи Ткаченко невозможно
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляМарика-bf42
Резолюцию кто ставит?) основной состав голосующих за распределение средств из какой партии?
kpss2017• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
Скажите, только честно, вы бы пошли на такой объект как ГАП или тех надзор?
Борисфенка• 24 июня 2025
Ответ дляChimbita
Я вас не персонализировала...

Це ж ви волаєте, що всім терміново щось треба робити. Я спитала - що саме? Є ідеї?
ksenbaz• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
мы всем работаем на рошене.и у нас все прекрасно
ksenbaz• 24 июня 2025
Ответ дляМарика-bf42
кличко типа?
ksenbaz• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
ksenbaz• 24 июня 2025
я не киевлянка,но не особо далеко и у нас новости с инете.а друзья столичные сказали,пока рошенка не эвакуируется с магазинами своими,складами и фабриками они из столицы ни ку да ни шагу.гетьман хитрый жук.он все знает
Ana Fernandes• 24 июня 2025
Ответ дляPinkyPink

Ну хоть что-то для города делать будут
sky-labs• 24 июня 2025
Ответ дляksenbaz
какое кресло.он лидер .у других нет рейтинга.ноль.у нас война и выборов нет а будут то выиграет зеленский.за ним народ.
Народ, который Зеленский не способен защитить перед лицом агрессора?
sky-labs• 24 июня 2025
Ответ дляksenbaz
порошенко уже никогда не станет президентом.он всьо .пройденный этап истории.
Как и Зеленский.
Посадят, отнимут все награбленное и может даже расстреляют
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляkpss2017
Скажіть, тільки, чесно, чому можливо розробити тех документацію на скляну зупинку, зупинковий комплекс чи хоббітон в парку, але неможливо її зробити на бетонне укриття? Чи вище перераховане вони кліпають і не заморочуються документацією?
PinkyPink• 24 июня 2025
Ответ дляksenbaz
В тому-то і справа, що хитрий. Знайде як домовитися при будь-якому розкладі, тому на нього орієнтуватися не варто. От якщо військове керівництво свої родини буде вивозити - то так, чіткий сигнал