Дона Ко Ко• 24 июня 2025

Жінка з целюлітом у бікіні — свобода чи зухвалість?

Ждушечка• 24 июня 2025
Ответ длячерная мамба
Мені не дуже приємно дивитися, коли жінка у шортах-поясі і з целюлітними ногами і надлишковими скупченнями жиру

У мене целюліт з 13 років, не ношу спідниці і шорти. Це напевно про неприйняття, але я рахую це як недолік, целюліт дуже виражений
У меня тоже целлюлит на ногах сильный и сильный был даже при 43 кг, когда всем вокруг хотелось меня покормить.
Тоже прячу, короткие юбки носила только в холодное время (чтоб колготы закрывали), шорты не, на пляже всю жизнь комплексую. Но это не про свободу, это про комплексы, увы.

Считаю, что человек имеет право чувствовать себя расслабленно вне зависимости от внешнего вида и качества тела.. на пляжах же отдыхают. Не лезут же они в топ модели и на первые страницы глянца.
Крапипопка• 24 июня 2025
Ответ длячерная мамба
Коли переді мною на вулиці іде таке жінка, воно кидається у очі ( це секунді речі, помітила і пішла далі, але ж воно є)
Якщо буде голий чоловік іти, вас буде хтось заставляти на нього дивитись, щоб це викликало огиду і непорозуміння?
У вас голые женщины с целлюлитом по улице ходят ?
черная мамба• 24 июня 2025
Ответ дляЖдушечка

Так я же тоже про себя говорю
Мне неприятно, я об этом никому не говорю, не фыркаю и не комментирую

А то что чувствует эта женщина, да, самое главное
Но это большая смелость, уверенность
Для меня тут много граней и может даже не уважения к другим ( в этом и есть этикет)
Мое мнение, никому не навязываю
Луковая• 24 июня 2025
А як на пляжі целлюліт сховати? Він же на ногах в основному.
Играю_на_кларнете• 24 июня 2025
ничего не вижу необычного , это не редкость,поэтому меня не беспекоит
Повелитель бітка• 24 июня 2025
При идеальной фигуре песочные часы, ростом 175 и весом 52 кг возраст 20 лет у меня был целлюлит. Смирилась, полюбила себя такой и о боже, спустя 17 лет и тех же параметрах я ношу стринги на пляже. Мужу нравится. А вы одинокая пляжница я так понимаю? Хоть книгу возьмите интересную с собой, и увлекательно и от мыслей дурных отвлечет
Можу брикнути• 24 июня 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Целюліт - це таке ж природнє явище, як сивина і зморшки. Не заморочуйтесь і не обростайте комплексами. В нас більше 80% жінок середнього віку з целюлітом (більшим чи меншим). В скафандрах вони не купаються. Крім того, на пляжі вас з вашим целюлітом забудуть через півтори хвилини після того, як ви той пляж покинете . Не відмовляйте собі в насолоді одягнути бікіні.
середнього вІку... я коли на підлітків дивлюся 14-16 років то там ще більше целюліту, бо жеруть усіляке(

ще целюліт має спадковість на жаль, у мене він з 23 років, хоча я тоді важила 48 кг при зрості 164,пле після пологів з´явилися розтяжки, на них зверху ліг целюліт, при заняттях спортом целюліт просто лягає зверху м´язів(

матуся в мене теж целюлітна з молодості, хоча худа-худюща
КротоТо• 24 июня 2025
мужик с огромными яйцами и маленьким уем? Это зухвалість или норма?
Україна понад усе!• 24 июня 2025
Когда уже все поймут, что пофиг всем друг на друга, на пляже и в городе. Хватит комплексовать, жизнь летит. Девочки, у подавляющего большинства есть к чему придраться и что? Если любишь себя, то и другим будешь нравиться - закон!
Можу брикнути• 24 июня 2025
забула запитати, автора вже посилали у пішу прогулянку чи я перша?

маю целюліт при малій вазі, чхати хотіла на те, хто що думає з цього приводу
Sandra-1980• 24 июня 2025
Це норма,у всіх жінок в тій чи іншій формі є целлюліт. Бо в жінки жир відкладається шаробразно.З віком і гормональними змінами це посилюється.
А_я_ЛОЖУ!• 24 июня 2025
Ответ дляSandra-1980
зараз в дітей целюліт, що казати про жінок.
ТаПрямТам• 24 июня 2025
Дурість
осень харашо• 24 июня 2025
Ответ дляМожу брикнути

Ні, не посилали, бо у темі зібралися адекватні люди, які діляться своєю особистою думкою, а не заходять у тему щоб когось послати і вилити своє скупчення г. Автор нікого не ображала, а запитала думку людей, має право
Пишу каліграфічно• 24 июня 2025
Ответ длячерная мамба

Ну носите хиджаб, а я как ходила в шортах и маечке в жару, так и буду ходить😁
Слава Українi• 24 июня 2025
В моєму випадку це лінь і любов до їжі, яка займає перше місце в житті. Єдина відрада(((.
Червона ікорка• 24 июня 2025
Ответ дляЖена аллигатора
жінка з фігурою іншою, ніж пісочний годинник і зростом менше 175, що вийшла з дому - свобода чи зухвалість?
І вагою більше ніж 55 кг.
Лика-прилипка• 24 июня 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
ви багато знаєте жінок без целюліта?
Ви знаєте, майже всі. Бо це хвороба, яку лікують антибіотиками. А той косметичний дефект підшкірної жирової клітковини - то не целюліт.