Плекаю думи• 24 июня в 20:36

Лікування закордоном онкології

В Німеччині чи в Австрії кращі лікарі та технології зараз для лікування онкології?
Можливо хтось має досвід, або має знайомих, які проходили такий шлях?
автор Плекаю думи • 24 июня в 20:53
Ответ дляПечальки.нет
Просто в Германии вам это обойдётся в несколько десятков тысяч евро без страховки. Мне только щитовидку с раком удаляли, уже 7 тыс евро оплатила страховая. Одна консультация в университетской клинике 500-700 евро.
Це відповідь на не дуже коректне питання. Що значить «на яких підставах»?
ПуГоФФка• 24 июня в 20:53
Яким чином лікуються наші за кордоном від онко безкоштовно? По якій програмі? По захисту від війни? Є страховка відповідна, яка все покриває?
Творог для розжига• 24 июня в 20:54
Ответ дляГолубая фишка
Почему, Пембролизумаб для жителей Киева, к примеру, с метастатический меланомой - бесплатный
У мамы был рак лёгких. Здесь не только меланому лечат имункой. Много чего и выбор большой. Плюс обычно химия идёт вдогонку и операция
Ms. Искренность• 24 июня в 20:54
Ответ дляПуГоФФка
Да. По временной защите страховка
ПуГоФФка• 24 июня в 20:55
Ответ дляMs. Искренность
Да. По временной защите страховка
І швидко беруть в лікування?
Хомо_сапиенс• 24 июня в 20:55
Ответ дляХочу на Балі
На порадниці пигуть, що медицина найкраща в Україні, в Європі жах
окрім онкології
Творог для розжига• 24 июня в 20:55
Ответ для12 галюцинаций
Залежить не тільки від метастаз, а і від агресивності раку, органу і т.д. Звісно нюансів куча.
І з 4 живуть, і з 1 помирають(
Ну як рак не агресивний то на 4 стадії не буде багато метастаз. Помер один знайомий і швидко але імунку не назначали бо 2 мутації одразу. Без шансів. Інший з 4стадію раку шлунку, великою пухлигою, здоровий. Півроку тому признаний таким що вилікувався
Печальки.нет• 24 июня в 20:56
Ответ дляПуГоФФка
І швидко беруть в лікування?
Если срочно, угрожает жизни, то да.
MacOS-ница• 24 июня в 20:56
Ответ дляДобротная
У мужа подруги был очень тяжелый вид. Поляки продержали его год. 37 лет было парню...
Рак чего?
Добротная• 24 июня в 20:56
Ответ дляMacOS-ница
Рак чего?
Лимфома плюс опухоль за грудиной
12 галюцинаций• 24 июня в 20:56
Автор, рак якого органу?...
Може хто що порадить.
Ms. Искренность• 24 июня в 20:57
Ответ дляПуГоФФка
І швидко беруть в лікування?
Я не знаю за все случаи, в ее случае месяц ждала операцию, потом была химия. Но очень щадящая, даже волосы не выпадали, сейчас просто на контроле
автор Плекаю думи • 24 июня в 20:57
Ответ для12 галюцинаций
Ох, тяжке рішення.
Директор теж не послухав в Україні лікарів і полетів в Німеччину з надією, витратили сотні тис євро, лікували експеремент. хімією..., тому що був рак вже розповсюджений, додому повернувся неходячий в колясці.
Але звісно кожна людина має право використати шанс на зцілення.
Удачі в лікуванні!
У нас непогані лікарі, прислухайтесь і до них.
Дякую.
Ні, питання наших лікарів вже закрите.
Вони з постановки діагнозу тільки гірше зробили своїми діями і бездіяльністю.
Хомо_сапиенс• 24 июня в 20:57
Ответ дляПлекаю думи
В Києві не пропонують ні іммунотерапію, ні таргетну, ні навіть променеву.
Операцію не роблять, підозрюю не вистачає кваліфікації, відправляють на хімію.
Хімія не особливо ефективна, тому до операції тут можно просто не дожити.
РМЖ?
автор Плекаю думи • 24 июня в 20:58
Ответ для12 галюцинаций
Автор, рак якого органу?...
Може хто що порадить.
Печінка, первинна.
MacOS-ница• 24 июня в 20:58
Ответ дляДобротная
Лимфома плюс опухоль за грудиной
Лимфома вроде бы хорошо поддается лечению. Даже на последней стадии. Не вошел в ремиссию после химии?
MacOS-ница• 24 июня в 20:59
Ответ дляПуГоФФка
Так, захист, який надає повну страховку, як громадянину країни ЄС.
12 галюцинаций• 24 июня в 20:59
Ответ дляПлекаю думи
Печінка, первинна.
Ви десь відправляли документи/обстеження? Чи тільки шукаєте?
автор Плекаю думи • 24 июня в 21:00
Ответ дляХомо_сапиенс
РМЖ?
Ні, печінка.
По молочній залозі, до речі, я знаю, що в Києві є хороші спеціалісти. Знаю декілька дівчат, які в стійкій ремісії після лікування.
автор Плекаю думи • 24 июня в 21:02
Ответ для12 галюцинаций
Якщо все складеться так, як має, то за тиждень я вже буду на лікуванні.
12 галюцинаций• 24 июня в 21:03
Ответ дляПлекаю думи
Щиро бажаю вам удачі в лікуванні! І стійкої ремісії!
автор Плекаю думи • 24 июня в 21:04
Ответ длядамаАмстердама
Вопросы у вас, иначе тему бы не создавали. Ну и хотеть не вредно. Неудивительно, что с таким характером проблемы со здоровьем. Научитесь культуре общения, пригодится и получите больше информации
Питання було про те на яких підставах українці можуть лікуватися за кордоном? Ні.
Може вам варто навчитися читати питання, і головне розуміти його суть?
Щоб не ставити питань, які теми не стосуються?
І не розповідати мені про мій характер?
автор Плекаю думи • 24 июня в 21:04
Ответ для12 галюцинаций
Дякую
12 галюцинаций• 24 июня в 21:05
Ответ длядамаАмстердама
Фу. Не кажіть гоп, ніхто не знає що кого чекає.
Ms. Dolly• 24 июня в 21:07
Нужно узнавать в конкретніх клиниках по конкретному заболеванию, У дочки учительницу не приняли в Германии, умерла
Добротная• 24 июня в 21:07
Ответ дляMacOS-ница
Там было несчетное количество химий, несколько краткосрочных ремиссий и когда они использовали все, что знали, все перестало помогать, и он ушел...
Яйцеголовая• 24 июня в 21:10
Я проходжу лікування в Німеччині. РМЖ. Починала в Україні. Продовжила хімію, опромінення, таргети і проти гормональну терапію тут. Все абсолютно бескоштовно. І таксі при опроміненні. Таргети приймала два роки, а це 2500 у місяць.
Одразу поставили порт.
Операцію не робили, але дівчатам роблять.
Яйцеголовая• 24 июня в 21:15
Все, що стосується оперативного втручання, обстеження, опромінення, на вищому технічному рівні. Але треба звикнути до суто німецьких особливостей медичної допомоги.
Якщо щось конкретно цікавить, питайте. Що знаю, розкажу.
Хвильоватиша• 24 июня в 21:27
Ответ дляПуГоФФка
Во Франции да; под ВЗ страховка покрывает лечение онкобольных

Автор, поищите информацию по Швейцарии с временной защитой: они вроде быстрее всех оформляют и документы и госпитализацию
Хвильоватиша• 24 июня в 21:30
Если хотите, дам ссылку на эту группу, можете написать автору этого поста