Щира українка• 24 июня 2025
Який засіб чи лайфхак допоміг уникнути у дитини закачування або нудоту в дорозі?
Залізний кіготь• 24 июня 2025
Лучше всего себя показал заклеенный пупок - 4 часа спокойной дороги. От любых таблеток рвота в сонливом состоянии(
Мию чакри щоденно• 24 июня 2025
Кондиціонер в машині.
Повинно бути прохолодно. Ще на невеликі відстані смоктальні льодяники 🍭
Голубец• 24 июня 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
І мені цей спосіб порадили! Подруга сказала що дійсно працює!
Тишком_нишком• 24 июня 2025
Таблетки від захитування й нудоти - так і називаються. Про пупки - це повна маячня
Готова до другої• 24 июня 2025
Нам не помогает ничего. Только давать таблетку за ЧАС до поездки, не за 20 минут, как в инструкции
Борода• 24 июня 2025
Когда я была маленькой, чтобы меня не укачивало, мама давала мне мятные конфеты, они реально помогали.
Весела пiсенька• 24 июня 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Кондиціонер в машині.
Ніколи не дам льодяник в машині. Якась ямка, різке гальмування і той льодяник в горлі...
Диверсификация• 24 июня 2025
Я випробувала на собі таблетки у польотах і дорогах
Класна штука. Від них ще сонливість якраз те, що потрібно
Мию чакри щоденно• 25 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Можна чупа-чупс на паличці.Ну і дивлячись скільки дитині років . І в цілому помітила, якщо дитина в дорозі щось сидить жує, то відволікається і її не закачує.
Весела пiсенька• 25 июня 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Чупа-чупс ще гірше. Він часто десь на середині розсмоктування зісковзує з тієї палички. Круглий льодяник - ще гірше звичайного довгастого...