Щира українка• 24 июня в 22:08

Який засіб чи лайфхак допоміг уникнути у дитини закачування або нудоту в дорозі?

Просто красавица• 24 июня в 22:08
таблетки
Залізний кіготь• 24 июня в 22:09
Лучше всего себя показал заклеенный пупок - 4 часа спокойной дороги. От любых таблеток рвота в сонливом состоянии(
Мию чакри щоденно• 24 июня в 22:11
Кондиціонер в машині.
Повинно бути прохолодно. Ще на невеликі відстані смоктальні льодяники 🍭
Пэрисхилтонша• 24 июня в 22:12
Даю таблетку и заклеиваю пупок, не знаю что именно, но помогает
Голубец• 24 июня в 22:12
Ответ дляЗалізний кіготь
І мені цей спосіб порадили! Подруга сказала що дійсно працює!
Я_и_моя_собака• 24 июня в 22:13
Заклеить пупок пластырем на крестик
3@йk@• 24 июня в 22:17
Желчный проверьте и печень если укачивает.
Головний кошак• 24 июня в 22:17
21 століття, вони пупок клеять.
Рівень IQ вражає.
Тишком_нишком• 24 июня в 22:18
Таблетки від захитування й нудоти - так і називаються. Про пупки - це повна маячня
Дуболом• 24 июня в 22:18
Пупок заклеить, тогда диафрагма не трусится и нет позывов к рвоте
Готова до другої• 24 июня в 22:22
Нам не помогает ничего. Только давать таблетку за ЧАС до поездки, не за 20 минут, как в инструкции
Борода• 24 июня в 22:28
Когда я была маленькой, чтобы меня не укачивало, мама давала мне мятные конфеты, они реально помогали.
Весела пiсенька• 24 июня в 23:04
Ответ дляМию чакри щоденно
Кондиціонер в машині.
Ніколи не дам льодяник в машині. Якась ямка, різке гальмування і той льодяник в горлі...
Диверсификация• 24 июня в 23:07
Я випробувала на собі таблетки у польотах і дорогах
Класна штука. Від них ще сонливість якраз те, що потрібно
Мию чакри щоденно• 25 июня в 07:23
Ответ дляВесела пiсенька
Можна чупа-чупс на паличці.Ну і дивлячись скільки дитині років . І в цілому помітила, якщо дитина в дорозі щось сидить жує, то відволікається і її не закачує.
Весела пiсенька• 25 июня в 15:55
Ответ дляМию чакри щоденно
Чупа-чупс ще гірше. Він часто десь на середині розсмоктування зісковзує з тієї палички. Круглий льодяник - ще гірше звичайного довгастого...