Дідова баба• Изменено 25 июня в 00:16
Як жити після цієї Санта Барбари?
Ситуація наступна. Розлучилися з чоловіком. Прожили разом у шлюбі 12 років, так 15 років. Є двоє дітей( 11 років, та 11 місяців). Коли меншій було 2 місяці, чоловік завів коханку. Через пів року розповів, сказав, що до неї почуття, а до мене вже роки три нічого не відчуває. Весь цей час на дитину і мене уваги не звертав, випивав, розважався. Після його зізнання у мене світ перевернувся. Я була ні жива, ні мертва. Постійні сльози, заспокійливі, мала дитина, інша підліток, яка теж плаче і переживає. Коли сказала, що подаю на розлучення, повернувся, але вистачило його на три дні. Знову пішов до неї. Сказав, що кохає. От вже тиждень, як ми розлучилися. Але я досі не можу. Я не знаю як далі жити. Він був моїм єдиним і першим чоловіком. Постійно про нього думаю. На щось надіюсь. Він щодня приїжджає до дітей, хоча до цього вони його не цікавили. Весь щасливий. Раніше розказував, як вона його любить і він її. Які у них відносини дорослі. ( Вона за нього старша на 4 роки, у неї 2 дітей, і ще він меншу її дитину хрестив. Кум помер, його вона також забрала із сім.ї). Хочу відпустити, але не можу. Тим паче зараз у декреті, фінансово залежна від нього, хоча грошей і не вистачає на все
KROX@• 25 июня в 01:47
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Штош, поздравляем. Сорри, вы себя точно описали.
Дорогая, сильно не злорадствуйте. От сумы и от тюрьмы, как говорится, не зарекаются. Тоже как-то умничала, потом получила уже свой опыт
Мама Никитки-2• 25 июня в 01:47
Ответ дляДідова баба
А ще мене бісить, що вони такі щасливі. Просто розриває це. Я убиваюся, а він щасливий, ніби цього все життя чекав. А я з дітьми якось так, все побоку
У вашого чоловіка ніяких діагнозів по ментальному здоровʼю немає?
Відчуття, що йому років 12
Детские_Будут?• 25 июня в 01:47
Ответ дляМама Никитки-2
Спочатку вирішіть фінансові проблеми. Жаліти себе будете потім. Прям завтра ідіть і на аліменти подавайте, на дітей і на себе.
Там копейки тех алиментов
Детские_Будут?• 25 июня в 01:49
Ответ дляДідова баба
Так, за дітей, напевно, найбільше плачу. Розумію, як старшій важко, і що чекає на молодшу
Детей жаль не потому, что папа ушел
Из больше травмирует что мама несчастна
Вам надо будет учиться становиться счастливой ради детей
Из больше травмирует что мама несчастна
Детские_Будут?• 25 июня в 01:52
Ответ дляДідова баба
Я вас очень понимаю, автор(
Вам просто надо научиться жить не обращая на них внимания, просто научить или заставить себя не замечать их
Оно конечно не сразу, но получится
Дідова баба
• 25 июня в 01:52
Ответ дляМама Никитки-2
Відчуття, що йому років 12
Він говорить, що я була дитиною, а він знайшов самодостатню жінку, яка любить його ні за що, а просто тому, що він поруч. А я меркантильна, бо як пішла а декрет, то почала просити гроші, ( а до того, я і зарплата не знала яка у нього, бо не бачила її)
Дідова баба
• 25 июня в 01:54
Ответ дляДетские_Будут?
Я вас очень понимаю, автор(
Оно конечно не сразу, но получится
Так, дуже важко, особливо, коли це невелике містечко
Мама Никитки-2• 25 июня в 01:54
Ответ дляДідова баба
Зовсім посилати не хочу, бо він ще іноді виконує чоловічу роботу біля дому, яку я не зможу зробити
Ото як до дітей прийде, хай і виконує. А взагалі, вам ментально здоровіше буде тата попросити допомогти чи винайняти того ж «чоловіка на час»
Допоки колишній буде вважати, що ви від нього залежите, допоки і будете вислуховувати про те, в якій позі і скікі разів його порає коханка
Детские_Будут?• 25 июня в 01:55
Ответ дляДідова баба
Всім дякую за підтримку. Для себе бачу наступне: перестати його ідеалізувати, бо все ж таки він скотиняка; не думати про його в майбутньому, бо він скотиняка; займатися дітьми, бо вони мож щастя; зайняти свої мізки по максимуму, щоб не думати про скотиняку; консультація, щодо будинку, бо він все ж таки скотиняка; надалі по максимуму з нього виймати гроші, нехай вона утримує цю скотиняку, а то кошти для моїх дітей; привести себе в найкращу форму, бо через якийсь рік піду міняти цього скотиняку на достойного чоловіка
Через пол года вам будет на много легче, первые пол года самые трудные, держитесь, будет и на вашей улице праздник обязательно
Дідова баба
• 25 июня в 01:55
Ответ дляМама Никитки-2
Можливо, Ви і праві
Мама Никитки-2• 25 июня в 01:55
Ответ дляДетские_Будут?
Да автору с годовалым малышом не до танцев и языков, думаю
Моему два и некогда вверх посмотреть🤯
Нічого. На вихідні батьки можуть допомогти. Авторці потрібно виходити в люди і чим частіше
Мама Никитки-2• 25 июня в 01:58
Ответ дляДідова баба
Ну, ніби моя половина на одну дитину, а його на іншу буде
Ото нехай прям щас і переписує. Беріть за шкірку і до нотаріуса, поки його нічна зозуля не перекувала. Ідіть вже завтра на консультацію, може які документи до ладу привести потрібно. Не затягуйте. Бо дійсно колись вернетесь додому з прогулянки і побачите вдома табір вашої куми
Мама Никитки-2• 25 июня в 01:59
Ответ дляДетские_Будут?
Там копейки тех алиментов
50% заробітку. Скікі б не було, авторові пригодяться
Мама Никитки-2• 25 июня в 02:00
Ответ дляДідова баба
О, терміново чимчикуйте до нотаріуса. І да, у вас діти, вам конче необхідно бути наймеркантільнішою стерво.
Детские_Будут?• 25 июня в 02:00
Ответ дляМама Никитки-2
Уверенна, что это только на словах он отдает пол дома, а как придет дело к действиям, то запоет по другому
Мама Никитки-2• 25 июня в 02:02
Ответ дляДетские_Будут?
Ну за спробу по лобі авторці не дадуть. А як відмовиться, то може і очі ширше в авторки відкриються
Детские_Будут?• 25 июня в 02:05
Ответ дляМама Никитки-2
Тут я с вами согласна полностью
Дідова баба
• 25 июня в 02:08
Тепер побоююсь і за будинок, бо спочатку не хотів віддавати а потім погодився. То ж колись ч йому довіряла,а тепер все змінилося
Мама Никитки-2• 25 июня в 02:30
Ответ дляДідова баба
Я вам раджу почати з будинку, а потім зайнятись аліментами. Щоб не розізлити і не дати можливість коханці сказати: а я тобі говорила…
Оці всі його висказування про те, що ви меркантильна, а вона його кохає запросто так, Ви ж розумієте, кого він вам транслює, чиї слова?
Малая Налегке• 25 июня в 04:10
Ответ дляДідова баба
Малюха мене не відпускає. Коли я не поруч, то просто істерика
Нічого страшного, він же з батьком.
Малая Налегке• 25 июня в 04:13
Ответ дляДідова баба
Наївна, добра і розуміючи 33 річна дура(((. Так будинок ми збудували якраз 3 роки назад. Залишився мені з дітьми
По документам или на словах?
Вкуси мене• 25 июня в 04:47
Ответ дляДідова баба
Почала вчити англійську і займаюся спортом, пишу 50 своїх нереалізованих бажань. Записувала свої почуття. Писала йому прощальний лист і палила. Видаляла фото, била посуд, різала одяг. Не дуже допомогло((( Якось все глибоко засіло
То тому шо єдиний чоловік був. Як почнете зустрічатися - все піде як по маслу)) А зараз він в шоколаді, ви в депресії... Починайте знайомитись. Виїжджайте на зустрічі. Ви вільна жінка
Замороженная селедка• 25 июня в 06:21
Ответ дляДідова баба
Ніби все розумію. Але так тяжко. Як далі жити самій - не знаю. Він завжди був поруч
Вы можете что-то изменить?
Его вы уже точно не измените.
Примите уже ситуацию как есть. Да больно, даже очень. Но выберите себя и детей. С ним дальше ещё хуже будет. Время прийдет, когда вы будете на это смотреть с пофигизмом, как я))) и со стороны как человек разрушает сам себя. В таких людях такая гниль, рушит постепенно изнутри. Человек делающий мерзкие поступки, потом деградирует очень сильно. Зачем Вам это нужно?
Его вы уже точно не измените.
Замороженная селедка• 25 июня в 06:24
Ответ дляМама Никитки-2
Відчуття, що йому років 12
Ну многих мужиков шибет с возрастом.
Я тоже уже своего бывшего уже мужа наблюдаю картину что мальчика сорвало и в шоке если честно. Неужели так человек может себя вести... у него сейчас опа полная а он как с цепи сорвался. Гульки веселье с любовницей, с работы уволили, как будто в агонии, перед смертью. Я не знаю что людей в головах, как дети ...
Сладкий лимончик• 25 июня в 07:03
Он ещё вернётся, вот увидите. ))
У вас ещё впереди 10 лет расцвета, а там у тётки уже закат возрастной и климакс.
По максимуму поднимайте себе самооценку. Причёска, макияж, хорошее настроение, светящиеся глаза при его приходах. Можете даже не скрывать своей радости, когда его видите. Лучитесь.
Максимально отдавайте ему детей, чтобы отдохнуть самой при этом.
Для себя лично спорт, прогулки, подруги, позитив. Как только будет возможно - работа. Становитесь самостоятельной, взрослой. Знакомьтесь с мужчинами. Молодыми особенно! Не стесняйтесь быть сексуальной.
Ни в коем случае: алкоголь, вечеринки, бухалово. Это дно затянет, не выберетесь.
Только позитивные эмоции.
Года не пройдёт, как прибежит та собака побитая. Можете скринить. ))
Только позитивные эмоции.
ПироженкА• 25 июня в 07:14
Ответ дляДідова баба
Я завжди хотіла 2 дитину. От він нарешті зважився і зробив такий мені подарунок. ))) А я, дура, сліпо кохала
Это очень тяжело пережить. Но все раны заживают. Просто нужно время. Все пройдет, выйдете на работу, и деньги появятся, новая жизнь тоже интересная. Появятся возможности, которых не было раньше. Наверняка во многом себя ущемляли, когда он то это не любит, то туда не хочет. Теперь свобода, и туда и сюда
Аня+Федя=Данил• 25 июня в 07:25
Автор!
Час,це біль на все життя!
Але він притупиться з часов!
Дай Боже Вам щастя.
А їм бумеранг!
Нехай ваші слези повернуться їм в стократ.
Час,це біль на все життя!
Але він притупиться з часов!
Дай Боже Вам щастя.
А їм бумеранг!
ПироженкА• 25 июня в 07:26
Ответ дляДідова баба
Хороший план, пусть все получится
ПироженкА• 25 июня в 07:32
Ответ дляАня+Федя=Данил
Автор!
Час,це біль на все життя!
Але він притупиться з часов!
Дай Боже Вам щастя.
А їм бумеранг!
Час,це біль на все життя!
Але він притупиться з часов!
Дай Боже Вам щастя.
А їм бумеранг!
Боль на всю жизнь - это когда ракета прилетела на детскую площадку((
А тут только кажется, что все рухнуло. Время пройдёт и еще будет удивляться, зачем там было страдать.
Просто с маленьким ребенком самой тяжело, но дети быстро растут. Все будет хорошо
Молчунья• 25 июня в 07:35
Идите к Богу,к молитвам,в Церковь.Вам нужен духовный покой .Только так сможете успокоить свою душу.