Luchik• Изменено 25 июня в 00:48

Будьласочка, підкажіть, кіт впав на задні лапи. Все закрито, що робити?

Будь ласочка, допоможіть, може хто знає в чому може бути причина. Кіт впав на задні лапи, вони не рухаються і хвіст також. Годину тому було все нормально. Він мявчить і важко дихає. Все закрито, не знаємо що робити, як йому допомогти.
Боневтікла• 25 июня в 00:49
Вбийте в пошуку ’цілодобова ветеринарна допомога у вашому місці’ і дзвоніть туди.
Вони вас проконсультують і допоможуть
автор Luchik • 25 июня в 00:50
Ответ дляБоневтікла
Вони вас проконсультують і допоможуть
немає в нас таких, вже в усі дзвонила, ніхто не відповідає.
Боневтікла• 25 июня в 00:50
Якщо ви в місті знаходитесь більш менш великому, то мають бути стаціонари ветеринарні.
Там лікарі і в комендантську годину є. І в такій ситуації нададуть вам допомогу
Боневтікла• 25 июня в 00:51
Ответ дляLuchik
Тоді дзвоніть в цілодобову допомогу сусіднього міста, будь якого міста.
Треба дозвонитись будь куди і отримати консультацію в вашій ситуації
Вот Она Я• 25 июня в 00:51
А онлайн помощь не звонили ?
9100 вроде недавно рекламу видела
Шлях до зірок• 25 июня в 00:53
У вас явно ургентна ситуація і просто капустяним листом тут не допоможеш. Дзвоніть в клініки інших міст. Де ви живете, що всюди закрито?
неДоЖиру• 25 июня в 00:53
Зоолюкс в Киеве рабоате по телефону 24/7
Там могут помочь консультацией, она там платная правда. Но мне ночью помогли собаке.
неДоЖиру• 25 июня в 00:54
Боневтікла• 25 июня в 00:54
Цілодобові ветеринарні клініки в Києві:
А-Вет:
Працює цілодобово, знаходиться на Оболоні, проспект Володимира Івасюка, 8, корп. Телефон: (050) 537-10-00.
VETFUTURE:
Працює цілодобово, знаходиться на вулиці Гната Хоткевича, 8. Телефони: +38(050)821 19 18, +38(073)298 09 78.
Онлайн консультації:
Сервіс ’Вет-турботи 9100’: Надає консультації онлайн цілодобово, у тому числі у Viber та Telegram, безкоштовно. Телефон: 9100.
ДелиВерка• 25 июня в 01:00
Звоните в круглосуточную . У нас тоже задние лапки отказали , предполагали тромбоз артерий , но скорее всего инсульт на фоне мочекаменной болезни.
автор Luchik • 25 июня в 01:06
Ответ дляВот Она Я
А онлайн помощь не звонили ?
9100 вроде недавно рекламу видела
Так, теж їх знайшла,щойно подзвонила, сказали що може бути грижа, чекати до ранку й нести у вет клініку, обмежити рухи. Але він так мявчить, що не знаю, як дожити до того ранку.
Научительница• 25 июня в 01:07
Нош - ша дайте поки доздвонетесь
автор Luchik • 25 июня в 01:07
Ответ дляБоневтікла
Маленьке місто, нічого не працює
Області пітьми• 25 июня в 01:08
Кот старый?
успокойте_Меня• 25 июня в 01:09
или если есть сироп нурофен/панадол дайте в детской дозировке, как грудничкам, 2.5 мл.
Научительница• 25 июня в 01:10
Ответ длянеДоЖиру
Повезло Вам что не угробил зоолюкс животное
автор Luchik • 25 июня в 01:12
Ответ дляБоневтікла
Цілодобові ветеринарні клініки в Києві:
А-Вет:
VETFUTURE:
Онлайн консультації:
Дякую, вже в онлайн подзвонила, отримала консультцію. Нажаль у нас маленьке місто, нічого не працює зараз.
автор Luchik • 25 июня в 01:12
Ответ дляОбласті пітьми
Кот старый?
13 років
пані Солоха• 25 июня в 01:23
Дексаметазон? Погуглите, а лучше спросите у врача. Позвоните в любой город, где работают ночью.
Області пітьми• 25 июня в 01:36
Держитесь. Искренне желаю котику дождаться помощи, а потом полностью выздороветь
Кукарикуууууу• 25 июня в 01:54
Ответ дляНаучительница
А Вам угробили? Что случилось..?
Ananasprotivogaz• 25 июня в 03:03
Тромб может.... Мелоксикам дайте, только по весу рассчитайте, это если грыжа.
автор Luchik • 25 июня в 04:00
Ответ дляAnanasprotivogaz
Також думаю що може бути тромб, почитала, що при ньому теж паралізує задні лапи.Додзвонилася ще до нашого місцевого ветеренара, сказав нічого не давати, чекати до ранку і на прийом.
Зараз кіт трохи заспокоївся, заліз у шафу і лежить дрімає. Він у шоці, що не вдається рухатися, постійно намагався десь повзти, такими очима на нас дивився. Дала йому трохи корму, поїв із жадністю (завжди їсть, коли нервує, бачила, що повз до тарілки), а тепер думаю, що не треба було, раптом наркоз потрібно робити.
Я вже наревілась, чекаємо ранку. Це такий шок, цілий день все нормально було, а тут таке і ще й наніч.
автор Luchik • 25 июня в 04:03
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую, дуже на це сподіваюсь.
Марс атакует• 25 июня в 08:35
Ответ дляLuchik
Дякую, дуже на це сподіваюсь.
Автор, как ваш котик?
hrystia• 25 июня в 09:44
Як ваш котик, авторе?
Одні думки• 25 июня в 10:18
Авторе, як котик?
автор Luchik • 25 июня в 10:23
Ответ дляhrystia
Як ваш котик, авторе?
Нажаль прогнози невтішні. Відірвався тромб, зробили уколи. Сказали, що наступні трі дні будуть вирішальними чи вижеве і чи буде динаміка. Якщо не стане краще, треба бути приймати рішення.На лапи вже наврятче підніметься. Звтра на прийом. Зранку був активніший, пив воду, намагався в лоток сходити, а зараз просто лежить, навіть голову не підіймає, можливо уколи діють так заспокійливо. Плачу, не можу заспокоїтись, ще й донці не знаю як сказати, вона наступного тижня приїздить додому, зараз на навчанні за кордоном, для неї це буде удар.
Губной рояль• 25 июня в 10:36
Боже как жалко котика( Держитесь. Пусть ему помогут уколы🙏