Анонимус Я• 25 июня 2025
Чи може держава перевірити та забрати незаконно отримані виплати ВПО?
Як служби соцзабезпечення (чи хто зараз відповідальний за виплати ВПО) можуть контролювати, де живе переселенець? В жовтні-листопаді 2022 року, коли звільнили правобережжя Херсонщини, багато переселенців повернулися додому. Але також багато хто з них не повідомили про цей факт, до сих пір продовжують отримувати виплати ВПО. Тобто вже майже три роки. Чи можуть це перевірити і гроші забрати? За весь період чи за який строк? Як взагалі цей соцзабез,права рука не знає що робить ліва? - родичі по поверненні ще і звернулися за субсидією, тобто рахуються як переселенці десь, і отримують тут за постійним місцем проживання субсидію, тобто ніхто ніяк не контролює це? Якщо що, то мова про пенсіонерів, мам з дітьми, тобто вони продовжують отримувати виплати до сих пір
Кому там слова не давали• 25 июня 2025
Та ну, нам дали виплати лише на пів року, і то з кучою справою тощо. Зараз забрали, бо щось вже не так. По грошам проходимо, мало получаємо родиною.
Кому там слова не давали• 25 июня 2025
І цікаво- що ніхто не боїться перевірок?
Іноді ходять з соц служб і поліцією перевіряють факт проживання впо.
Анонимус Я
• 25 июня 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Пенсіонерів не перевіряють, ніяких довідок, нічого такого. Просто дають гроші
Сладкий лимончик• 25 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
хай дають...дають не всім а в кого мізерна пенсія...
Анонимус Я
• 25 июня 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ну значить, там, де вони жили як переселенці, не ходять і не перевіряють, чи є вони там, чи нема
Анонимус Я
• 25 июня 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Ну може і так, на рахунок цього не знаю, але ж все рівно незаконно. Ось можуть в один момент взяти наприклад і попрохати принести виписку з банку з рухом кошів на тій карті з виплатами ВПО, або пенсійну карту, а там видно, що всі витрати не там, де вони зареєстровані як переселенці, а вдома. Ось я і питаю, чи вдруг потім перевірять і прийдеться за всі роки повертати цю допомогу
ЛюбимаЯНЬ• 25 июня 2025
У моєї подруги така була ситуація : після прильоту були пошкоджені вікна . Вона звернулась на є відновлення а їй сказали , так Ви ще кошти винні , так як Вам були виплати які ви вже не мали отримувати . І вона виплачує тепер кожного міс пера ну сумму . От така в нас держава , ще й винний будеш .
Анонимус Я
• 25 июня 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тобто колись вона отримувала виплати як переселенець, повернулася додому, де відбувся приліт, і при оформленні допомоги Є відновлення це якось відкрилося? Чи вона якісь інші виплати отримувала?
ЛюбимаЯНЬ• 25 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Все так. Вона була ВПО , отримувала якісь Не великі кошти . Потім їй сказали що Ви винні . Як вони перевірили і як взагалі так вирішили не зрозуміло . Вона реально вдома не проживала .
Сладкий лимончик• 25 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
ми живемо в зоні активних бойових дій.. і люди з нашого міста реєструвались як впо поруч в таких же містах де ведуться активні бойові дії і отримувалиті нещасні 2 тис гр...шило на мило... і де тут закон? бідні люди - виживають хто як може- садять городи та живуть під обстрілами
Бутерброд и я• 25 июня 2025
Как по-украински
Да все в Украине возможно, могут ВПО платить не ВПО, но потом могут просто лишить пенсий пенсионеров. Лотерея на выживание
Полуничка• 25 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Моя мама пенсіонер, впо в Києві з 2022 року. Цього квітня їй раптом анулювали статус впо
все оформлювала знову.
Позитивна• 25 июня 2025
Ответ дляnavariya
Не читали?
Новий закон ухвалили про ТПО (ВПО).
Будуть додаткові перевірки, штрафи, і анулювання....
Сьогодні прочитала в новинах.
Новий закон ухвалили про ТПО (ВПО).
Сьогодні прочитала в новинах.
И правильно, пусть проверяют. Знаю людей, кто живет в своей квартире, но получает выплаты и пайки как ВПО. Да все бы ничего, если б эти хитрожопые рты свои прикрыли и жизни не учили других
Ніколи не збрешу• 25 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Влада - корупціонери!, казали вони. Можливо починати треба з себе?
По темі, заберуть за весь термін виплат. Довести це, як 2 пальця. Просто ще де добралися
Ацетилсалициловая кислота• 25 июня 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Влада коррупционеров и бандиты ,а вы завистливая ,противная особа
Я така бойова• 25 июня 2025
в вашем случаи не знаю
в случаи моего б мужа - он все вернул
он через дию оформил на ребенка - и получал за ребенка деньги себе
Хотя дочка проживает со мной
я узнала написала заявление в ЦНАП - подтвердила что ребенок со мной в другом городе
а что б муж не ВПО и что находится по месту прописки
Все до копейки вернул
в случаи моего б мужа - он все вернул
Хотя дочка проживает со мной
Все до копейки вернул
Кому там слова не давали• 25 июня 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Таке дійсно може бути. Бо кожні пів року міняють правила, тож слідкувати треба навіть самим.