Смайликівна• 20 июня в 09:41

Замовила ролети, платила на ФОП Сінікіна М.С. Гадаю обманули чи ні

Може хтось у цього фопа також замовляв?
Я їх здається через ФБ рекламу знайшла, вискакували пропозиції
Замовила і оплатила (переписка у Вайбер) 6 червня о 13 годині
Прийняли в роботу три шторки день ніч і написали, що термін виготовлення 5-8 робочих днів
Оплатила я все одразу, хоча пропонували варіант з наложкою
На мої питання коли ж вишлють тепер пишуть, що велика завантаженість на виробництві не встигають
Точних дат вже не пишуть- зачекайте, не хвилюйтесь
Якби знала, то замовила б звісно в іншому місці
Мене тепер цікавить чи не потрапила я на мошенників
Може хтось замовляв у них? Платив на цього фопа?
Solnceya• 20 июня в 09:43
Думаю, у них на самом деле запара и роллеты вам приедут. Вы платили на фоп, можете через полицию вернуть деньги, судиться и ТД. Обычно мошенники на фоп деньги не принимают
Радість моя• 20 июня в 09:46
в другом месте скорее всего точно такая же ситуация
Птица Говоруша• 20 июня в 09:51
Ответ дляSolnceya
приймають. чекаю блузку з березня 2024 року)
наКоблучках• 20 июня в 09:55
Ответ дляПтица Говоруша
І що? У вас не прийняли звернення в кіберполіцію щодо оплати на ФОП? Вибачте, не вірю.
Птица Говоруша• 20 июня в 09:57
Ответ длянаКоблучках
’вони такою мєлочовкою’ не займаються.... якби там була сума ого-го.... аналогічна ситуація в чоловіка з лазерним рівнем. півтора місяці чекає повернення грошей від фопу.
ваше право не вірити, я вам не збираюсь переконувати
наКоблучках• 20 июня в 09:59
Ответ дляПтица Говоруша
Ну звісно ж я вам не повірю, бо не існує такого поняття як замала для шахрайства сума) Заява приймається в будь якому випадку.
А поговорить?• 20 июня в 10:00
Ответ дляSolnceya
Принимают.
А поговорить?• 20 июня в 10:01
Ответ длянаКоблучках
Заява приймається,але ніхто ніяким розслідуванням не займається.У шахраїв на те і розрахунок
Allein74999• 20 июня в 10:12
В сезон на фабриках и до трех недель на изготовление. Пока можете не переживать.
автор Смайликівна • 20 июня в 10:33
Ответ дляAllein74999
Дякую
Ще чекаю
Я і раніше замовляла, то швидко висилали, а тут така реклама була ну ок, думаю до дня народження в цю суботу отримаю повішу ага, не так сталось як гадалось
У тих що раніше замовляла просто не знайшла переписку, шукаючи їх почала вилазили реклама по темі от я і повелась на нових
Коли мовчу- приємна жінка• 20 июня в 10:44
Ответ дляSolnceya
Какая наивность)
автор Смайликівна • 25 июня в 13:11
Жалюзи таки приехали и довольно хорошего качества, но все равно на остальные окна я у них не закажу раз они так загружены и не вкладываются в сроки, а себе урок на будущее учту