НеКонец-Света• 25 июня 2025

Тривожність за дітей

Діти в селі зараз в батьків, а я хвилююсь чи все ок, хвилююсь бо не здала аналізи перед поїздкою щоб впевнитись що все добре.
Вічно після якогось річного чекапу перед школою мене попускає ненадовго, але перед ним є велике хвилювання.
Коли читаю якісь новини про хворих діток, особливо рак, потім дуже тривожусь за своїх. Хвилювання присутнє постійно. Постійно здається що якщо. Не рядом, то все погано, що їх так до ре ніхто не нагодує та не пририльнує як .
Найгірше це боязнь хвороби страшної, часто це лізе в голову, вічне хвилювання.
Діти слава Богу здорові , але бачу я наприклад раз в рік чек ап роблю - окуліст, стоматолог, певні аналізи крові - загальний, печінкові ниркові проти, гормони щитовидки, цукор,д 3 , феритин
. З УЗД роблю щитовидки та внутрішні органи все це літом перед школою. Ну окуліст ще. , раз в 2-3 роки серце кардіограма / ехо .
Це багато ? Хтось ще є такий як я?
І як побороти таку тривогу надмірну за здоров´я своїх дітей?
Незламна• 25 июня 2025
Узд лімфовузлів пропустили
Редиска Я• 25 июня 2025
ну живите в аду, который себе устроили.и ребенка втянули и мужа
Говорю відверто• 25 июня 2025
Матуся. То вам до лікаря!
23 червня у Києві вночі загинула 11-ти річна дівчинка з мамою. Мабуть була цілком здорова і щаслива дитина до тієї злощасної ночі.
Бабуся мороз• 25 июня 2025
До психіатру вам треба. Не шуткую.
Nasonova 13• 25 июня 2025
Мені здається перевірка це ок, якщо раз на рік, але тривожність стосовно того, що діти захворіють на рак, це привід звернутися до психолога і попрацювати
Сіточка• 25 июня 2025
Вам нужно что то делать со своей повышенной тревожностью.
Здоровая тревожность за детей- это нормально, но у вас это перебор.
Чек ап ежегодно это норма,но не в формате- а вдруг рак
Відморожена• 25 июня 2025
к психиатру сходите.
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляNasonova 13
Перевіряю чек ап раз в рік. Ну є питання окуліст - бо окуляри то двічі на рік.
Є питання а однієї дитини з щитовидкою - збільшена, то також лікар сказала переробити через півроку, то от в липні планую піти переробити. А так кров профілактично реально раз в рік. Але коли хворіють і лікар призначає аналізи то звичайно здаю.
Але от ці думки про рак , постійно хочеться щось обстежити що впевнитись що все добре. Цього не роблю частіше ніж раз в рік, але тривожність мене не покидає. І з цим важко
Сіточка• 25 июня 2025
Ответ дляНезламна
Узд лімфовузлів пропустили
и колоноскопию
Омлетик• 25 июня 2025
Это у вас ломка от того, что не можете лимфоузлы прощупать детям
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляСіточка
Так я саме так як чекаю аналізів результат чи йду на ті УЗД дуже хвилююсь. Прям дуже. І певно десь так і думаю, головне щоб не рак. Коли отримую результати добрі мене на 1-2 місяці попускає, потім знов поступово тривога вертається.
Але якщо в аналізах є трошки відхилення, то все для мене це катастрофа, починаю гуглитт і хвилюватись, скидаю їх своїй лікарці вона наприклад каже що норма, але ж я вже начиталась стільки, що процес паніки запущено
Совбез• 25 июня 2025
Автор, я вам честно скажу, не можна так тривожитись, бо буде ще гірше, як у мене. Не буду казати до чого це призвело(бо ви почнете про це думати, а з вашою тривогою точно буде як у мене), але теж на фоні отакої тривоги. Так що підіть до лікаря нехай випише вам заспокійливі. Не читайте новин взагалі і проганяєте погані думки.
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляСовбез
Дякую. Так от постійно сижжу тут на порадниці і читаю розділ здоров´я, більше ніякий розділ не читаю лише цей. І так - о супер сьогодні тем про рак немає
Совбез• 25 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Свідомо не читайте ці теми. Повісьте собі резинку на руку і як будуть приходити ці думки легенько відтягнути резинку і відпустити. Згодом перестанете про це думати
Не зацілована• 25 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Вы не в Украине похоже? Иначе мне странно понять тревогу за детей только про здоровье, а не про войну
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляНе зацілована
В Україні
Сіточка• 25 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Вам к психологу нужно..
Потому что дети растут и Ваши отношения будут портится из-за повышенной тревожности
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляСіточка
Вам к психологу нужно..
Так, теж так думаю
Видящие_помогите• 25 июня 2025
Ответ дляНе зацілована
Тривожний розлад не піддається логіці. Ці думки не можна розглядати, як реальність. Просто на цьому зациклена психіка.
Мені доводиться відчувати це на собі.
Відморожена• 25 июня 2025
Ответ дляСіточка
Вам к психологу нужно..
Это не парафия психолога, увы. Это парафия психиатра. Он может отправить к психолгу на терапию, но первым будет лечение гтр таблетками
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Мені доводиться відчувати це на собі.
Так, з цим важко щось робити, от працюю і тут думка про найгірше і я вже думаю що варто обстежити щоб це виключити. Або в когось такі симптоми бути і виявилось рак. О треба подивитись чи в моїх не так і все в тому роді
Редиска Я• 25 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
ведь это невозможно. У Ст.Джобса и шейха ОАЭ , были неограниченые возможности и лучшие врачи.. Один умер, второй выздоровел, и убоих внезапно
спальное место• 25 июня 2025
’І як побороти таку тривогу надмірну за здоров´я своїх дітей?’
Ответ - ПОЙТИ на прием к психотерапевту для начала...
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляспальное место
Я піду. Але цікавить питання, він що перепрограмує мої думки і мозок ? Як я перестану тривожитись з цього приводу ?
спальное место• 25 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
да, вы вместе с ним попытаетесь изменить ход ваших мыслей, есть специальные программы в психологии, но вы тоже должны приложить усилия, поверьте все возможно, чем быстрее начнете терапию, тем быстрее вам станет легче...
автор НеКонец-Света • 25 июня 2025
Ответ дляспальное место
Дякую.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 июня 2025
Вам треба не до психолога і не до психотерапевта, а до психіатра. Препарати знімуть нав´язливий стан. Тоді і тільки тоді можна буде працювати з психологом чи психотерапевтом. Поки ви в гострому періоді, вам психологи не допоможуть
Пухнасті штани• 26 июня 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Як психолог можу сказати, що така тривожність з часом може перерости в окр, можете почитати що це. Щоб не було постійних перевірок що дуже б нервувало дитину. Діти наші емоції (батьків) переймають, навіть якщо ви кажете що все ок, але ви нервуєте, дитина відчуває так само. Походіть до психолога місяць -два, ви можете почути те, про що не приходили навіть думки!